Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Samochód Forumowicza

Samochód Forumowicza Wszystko o wsparciu auta - zwłaszcza jak nim wozisz moto na garbie.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 12.01.2021, 19:46   #11
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,795
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 11 godz 10 min 59 s
Domyślnie

No ale dlaczego taki wielki i brzydki jak można ładniejszy
https://www.ehonda.net.pl/p/agregat-...QaAlCUEALw_wcB
Auto nie posiada solarnego dachu, co do zasięgu to zima nie jest najlepszym czasem a ja jeżdżę na 18 calowych zimówkach, w oryginale są 19 calowe, może to też przekłada się na paramenty. Sprawą istotną jest fakt że auto dalej działa w trybie beta, oprogramowanie i zarządzanie energią nie jest może działające poprawnie. Dużo osób skarży się na padające akumulatory 12V, niektórzy nie mogą wejść do auta, u mnie był błąd poduszki powietrznej i wyłączenie systemu SOS. Większość przechodzi po wyjściu z auta i ponownym ruszeniu, ten błąd zostaje w pamięci ale nie powoduje z reguły unieruchomienia auta, wyjątkiem jest martwy akumulator 12 V. Dzisiaj miałem nowy błąd i rzeczywiście zgubił 3000 przebiegu.

Po spacerze w Sandomierzu wszystko wróciło do normy. Zgodnie z powiedzeniem, spieszmy się kochać promy, bo tak szybko odchodzą, dołożyliśmy następny do kolekcji, rzeka San.

Nawigacja powoduje mieszane uczucia, z jednej strony prowadzi bardzo fajnymi drogami zgodnie z duchem ADV, w jakiś sposób uaktualnia dane online, a jednocześnie nie potrafi wytyczyć trasy uwzględniając ładowanie. To ma być w uaktualnieniu systemu które zgodnie w mailem będzie w lutym lub marcu. Chociaż dziś w Kraśniku zaproponował hotel Hetman, no ale turystyka jest zamknięta. Widać to w tych wszystkich miejscowościach które dzisiaj odwiedziliśmy.

__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.