Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12.07.2008, 22:13   #11
Michasso
 
Michasso's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Szczecin
Posty: 182
Motocykl: RD07a
Michasso jest na dystyngowanej drodze
Online: 20 godz 54 min 14 s
Domyślnie

To ja się też wtrącę
W moim wypadku po dobie "rozsmakowywania się" klimatem leżenia na plaży przez dłużej niż dobę zaczyna przeradzać się w jakieś dziwne poczucie straty czasu ;]
Przynajmniej tak było ostatnim razem, przez co z żoną objechałem cały wschód Turcji. Dodam, że gdy byliśmy w drodze, nigdy nam nic się nie przytrafiało, a kiedy tylko jeździliśmy po okolicy mając nocleg w hotelu, mieliśmy bliskie spotkanie z ciężarówką. Może muszę się jeszcze też czegoś nauczyć (bo w końcu nie można ciągle biec), ale nie zapomnę zdania, które bardzo pasowało do sytuacji, gdy wyjeżdzałem spakowany z tamtej miejscowości.. "Wszędzie dobrze, ale w drodze najlepiej"
Ps. Przez 14 dni można naprawdę wiele zobaczyć
__________________
Pozdrawiam, Michał
Michasso jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.07.2008, 20:33   #12
Andrzej_Gdynia
 
Andrzej_Gdynia's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 787
Motocykl: RD03
Andrzej_Gdynia jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 3 godz 35 min 10 s
Domyślnie

Ale Franc nie myslał o leżeniu na plaży, a jedynie o wciąganiu atmosferki. 14 dni to tyle zeby przejachać. Lepiej mniej ambitny plan, ale ciekawszy. Poszukaj miejsc które trzeba odwiedzić w Turcji a zabraknie ci miesiąca.
Andrzej_Gdynia jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.07.2008, 13:01   #13
motormaniak
mistrzu
 
motormaniak's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 1,952
Motocykl: RD03
Przebieg: ?
Galeria: Zdjęcia
motormaniak jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 tygodni 1 dzień 38 min 16 s
Domyślnie

Tak sie składa że akurat wróciłem z takiej wycieczki do Grecji. Ja objechałem półwysep Sithonia ( jest to środkowy ząb z "widelca" Chalkidiki). Dojazd to 3 dni jazdy po ok. 700 km dziennie. Pętla wokół półwyspu ma około 150 km, ale lokalnych żwirowych, górskich dróżek jest tyle że nie starczy tygodnie żeby je objechać. Ja mając 10 dni w Grecji ograniczyłem sie do regionu Macedonii a i tak nie starczyło mi czasu żeby go głębiej poznać. Troche plaży, codzienne wycieczki po górskich drogach, jakieś jaskinie - każdy dzień zajęty. Ale moge powiedzieć że przez te 10 dni zdązyłem troche "poczuć klimat" a nie tylko zaliczyć przejazd... Pozatym Pasażerka upominała sie o trochę odpoczynku...
__________________
Enduro i ADV
motormaniak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Ukraina - Co warto zobaczyć Poncki Przygotowania do wyjazdów 22 20.04.2016 00:46
Bułgaria, Grecja, Turcja Zograf24 Umawianie i propozycje wyjazdów 20 23.06.2013 21:29
Mazury - co warto zobaczyć? deftones Przygotowania do wyjazdów 5 20.06.2013 20:15
zimie stop - gdzie na tydzień? Grecja/Turcja/??? electro Umawianie i propozycje wyjazdów 5 27.11.2012 13:54
Macedonia - co warto zobaczyć. Może Korab? Poncki Przygotowania do wyjazdów 15 20.07.2012 17:23


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.