Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Szpej turystyczny - Produkty i Porady > GPS > Hardware

Hardware Opisy sprzętu, porady dotyczące wyboru...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 27.03.2014, 15:14   #1
Nalewa
 
Nalewa's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Poznań
Posty: 80
Motocykl: RD07
Przebieg: za mały
Nalewa jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 21 godz 41 min 28 s
Domyślnie Twonav delta nawigacja uniwersalna?

Cześć,

Rozglądam się chwilowo nad najbardziej uniwersalną nawigacją do auta i na motocykl. Dość nieźle wygląda tytułowa delta.

Mapa drogowa z lektorem angielskim tomtom po odblokowanie podobno automapę tez da się wrzucić oraz obsługa wszelkiego rodzaju rastrów. Chwilowo nie ma chyba za dużo wektorowych, ale widać że społeczność pracuje nad ich rozwojem. Z tego co czytałem mapy wektorowe z garmina nie podejdą.

Z tego co sie rozglądałem to dla interesujących mnie celów to jest chyba najlepsze rozwiazanie. Żona będzie miała gadająca do niej nawigacje samochodowa. Ja z kolei mogę ja wykorzystać na moto i na szosie i w terenie.

Czy brak garminowskich map wektorowych rzeczywiście jest tak strasznie dokuczliwy i bardzo utrudnia nawigacje w polu? Jak to wyglàda np. W takiej Turcji?

Montana jest alternatywą, z tym ze nie wiem jak mapa drogowa garmina w Polsce i nie gada do ciebie. Moze jeszcze jakaś inna opcja
Nalewa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
CompeGPS (TwoNav & Land 7) cheniek Zastosowanie praktyczne 57 18.08.2019 13:42
TwoNav Sportiva i mapy do tegoż. naomi_dahmer Mapy 0 23.08.2012 17:01


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.