Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Dział Producentów i Dostawców

Dział Producentów i Dostawców Zarabiasz na życie w branży motocyklowej? Tutaj zareklamuj swój produkt.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31.08.2023, 11:07   #11
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Super wątek. Takich nam potrzeba!
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31.08.2023, 11:48   #12
Lucky Luke
 
Lucky Luke's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 2,750
Motocykl: RD04
Lucky Luke jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 9 godz 36 min 7 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ferdek Zobacz post
Dzięki chłopy za wszystkie miłe słowa i jeśli ktoś ma wolne w terminie 21-24 września to zapraszam na Podlaskie Szwenduro, są jeszcze wolne miejsca. Jest to impreza kameralna, przewiduję 10 uczestników. Miejsce klimatyczne, w samym środku puszczy knyszyńskiej, są dwa dni jazdy w czasie których poznamy Podlasie w pigułce. A wieczorami integracja przy ognisku, ale z umiarem, bo o 9 ruszamy na trasę. Skupiamy się na jeździe a nie na alkoholizacji
Powiem nieskromnie, że poprzednim razem uczestnicy byli bardzo zadowoleni
Podaj proszę szczegóły oferty ? Rozumiem, że to bardziej komercyjna impreza?
__________________
WSK125>XL650V Transalp>XR650R>TE450>DR800big>XR750VAfrica Twin>XR400R>VFR800fi>TE450ie>Bandit1200S
Lucky Luke jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31.08.2023, 11:51   #13
siwy
 
siwy's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Białystok
Posty: 5,466
Motocykl: NAT, EXC 450, K-750
siwy jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 3 dni 6 godz 49 min 46 s
Domyślnie

Jak trzeba będzie testowo objechać trasę to ja chętnie pomogę
__________________
Niepuszczone bąki wędrują do mózgu i tak rodzą się posrane pomysły.
siwy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31.08.2023, 12:04   #14
ferdek
 
ferdek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Białystok
Posty: 1,440
Motocykl: Honda Africa Single
ferdek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 dni 1 godz 38 min 51 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lucky Luke Zobacz post
Podaj proszę szczegóły oferty ? Rozumiem, że to bardziej komercyjna impreza?
Tak, komercyjna. Próbuję wejść w świat wielkiego biznesu
Kopiuję informacje z wydarzenia na FB:

Serwus Ancymony!
Z tej strony Ferdek, Wasz ulubiony przewodnik PTTK po województwie podlaskim Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom milionów Polaków z radością ogłaszam, że we wrześniu odbędzie się druga edycja Podlaskiego Szwenduro!
Jeśli ktoś jeszcze nie wie (bo na przykład wrócił wczoraj do Polski po wieloletniej odsiadce w tajlandzkim więzieniu &#128521, Podlaskie Szwenduro jest to rajd ADV nieco inny niż wszystkie. Cóż go odróżnia? Na tej imprezie będziemy nie tylko dużo jeździć offem, ale też poznamy trochę bliżej teren naszego pogranicza, jego wielokulturowość, historię, ludzi oraz ciekawostki z nim związane. Oczywiście wszystko w rozsądnej dawce, bez przynudzania. Skupiamy się głównie na jeździe, a jeśli kogoś jakiś temat zainteresuje to chętnie opowiem więcej przy wieczornym ognisku.
Jeśli szukasz adrenaliny na motocyklu, nie wyobrażasz sobie jazdy po szutrze bez odkręcania do odciny i wyjazd uważasz za niezaliczony, jeśli nie utopiłeś motóra po kanapę w bagnie, to pewnie są lepsze imprezy dla Ciebie 😉
Natomiast jeśli chcesz się wyluzować, poczuć sielski klimat wsi, lubisz jechać bez napinki z prędkością pozwalającą na podziwianie krajobrazów, misternie zdobionych drewnianych domów, kolorowych cerkwi i malowniczo wijących się rzek, to na pewno nie będziesz zawiedziony.
W czasie rajdu będziemy z siodeł motocykli podziwiać piękno Puszczy Knyszyńskiej (we wrześniu mogą już być kolory zwiastujące początek jesieni ), odwiedzimy bajkowy Supraśl, Krainę Otwartych Okiennic, poznamy historię prawosławnych mieszkańców Podlasia, dowiemy się nieco o cerkwi i jej symbolice. Będziemy podążać przez zapomniane wioski rozsiane wzdłuż granicy, takie z kocimi łbami i babuszkami w chustkach na głowach siedzącymi przed domami na ławeczkach. Poznamy historię polskich Tatarów, będziemy eksplorować obszar chronionego krajobrazu Wzgórz Sokólskich. Nie zabraknie ciekawych miejsc, w których będzie można się zatrzymać i strzelić fotę. A wszystko to w kameralnym, czy tam kulturalnym, czy tam jedno i drugie, gronie.
Podlasie! Dla mnie się podoba!

PLAN IMPREZY:
21.09.2023 r. (czwartek)
• Zjeżdżamy się na bazę rajdu do Stanicy Kresowej w Poczopku (doba hotelowa od 14:00)
https://stanicakresowa.pl/
• 19:00 startujemy z ogniskiem integracyjnym.
• ….„Pora na dobranoc, bo już księżyc świeci. Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci. …”

22.09.2023 r. (piątek)
• 07:30-08:30 śniadanie w formie szwedzkiego stołu
• 09:00 START na trasę.
• 19:00 Obiadokolacja, czas na relaks i wieczorne pogaduchy

23.09.2023 r. (sobota)
• 07:30-08:30 śniadanie w formie szwedzkiego stołu
• 09:00 START na trasę
• 19:00 Ognisko pożegnalne.

24.09.2023 r. (niedziela)
• 08:00-09:30 śniadanie w formie szwedzkiego stołu
• 11:00 zakończenie imprezy

INFORMACJE ORGANIZACYJNE
• Impreza odbędzie się bez względu na warunki pogodowe, jeśli zmarzniemy to jest możliwość skorzystania w Stanicy z sauny.
• Pokoje są dwuosobowe z łazienkami, do dyspozycji będziemy mieli także duże pomieszczenie wspólne w tym samym budynku, gdzie można sobie posiedzieć przy herbacie, browarku czy innej wódeczce 😊
• Pasza na ogniskach: kiełbasa, bigos (lub coś innego na ciepło z garnka), tradycyjna babka ziemniaczana, drożdżówka własnego wypieku z konfiturą, chleb, ogórki, kompot, woda
• Codziennie wieczorem dla każdego po trzy piwa. Na miejscu w Stanicy można kupować piwo z browaru Gloger (BTW, gdyby ktoś chciał się dowiedzieć kim był Gloger, to chętnie opowiem) oraz wino.
• Jeśli kogoś druga połówka nie puści samego, to proszę o kontakt w wiadomości prywatnej, coś poradzimy. Na miejscu są do wypożyczenia rowery i oczywiście jest jazda konna, są też pokoje 3-4 osobowe.
• Rajd ma charakter kameralny, ilość osobomotorów jaką przewiduję to 10-15.

INFORMACJE TECHNICZNO-MOTÓROWO-OFFROADOWE
• Impreza przeznaczona dla posiadaczy motocykli typu Adventure i Dual-Sport. Definicję pozostawiam do Waszej interpretacji, podobnie jak dobór opon czy ciśnienia w nich. Pamiętajcie jednak, że będzie to już początek jesieni, może być mokro (sugeruję kostki albo opony dualowe).
• Trasa jest wyznaczona drogami publicznymi, w przeważającej części o nawierzchni szutrowej, aczkolwiek będą też odcinki dróg polnych i leśnych z piachem, a po deszczu może się pojawić błotko. Będziemy też przejeżdżać przez bród. Nie jedziemy na wyścigi, ale:

WAŻNE JEST, ŻEBY KAŻDY Z UCZESTNIKÓW POSIADAŁ UMIEJĘTNOŚCI POZWALAJĄCE MU NA SPRAWNE PORUSZANIE SIĘ SWOIM POJAZDEM W TERENIE.

Rajd jest bez napinki, ale nie zapominajmy, że to wciąż rajd ADV.
• Jeżeli się zastanawiasz, czy Twój motocykl nie jest zbyt slaby, żeby nadążyć za grupą to powiem tylko, że przewodnik jedzie na 27-konnej 300-tce. A tylko on zna trasę
• Nie jeździmy z pasażerem.
• W razie awarii, kapcia lub innej nieprzewidzianej sytuacji nie zostawiamy ofiary losu na pożarcie wilkom, działamy razem i sobie pomagamy, żeby móc jak najszybciej kontynuować jazdę.
CENA
Cena za uczestnictwo w rajdzie wynosi 1260 zł i obejmuje:
• 3 doby hotelowe w Stanicy Kresowej w pokojach z łazienkami
• 3 śniadania w formie szwedzkiego stołu
• 3 obiadokolacje (z czego 2 w formie ogniska)
• Zaplanowanie i sprawdzenie przez organizatora trasy przed rajdem
• Opiekę licencjonowanego przewodnika PTTK (miłośnika Podlasia i pasjonata historii)
• Niezapomniane wrażenia, dużo jazdy i pięknych widoków
Cena nie zawiera:
• Kosztów paliwa
• Jedzenia na trasie


JAK SIĘ ZAPISAĆ?
Aby wziąć udział w imprezie, należy kliknąć przycisk „wezmę udział” i skontaktować się ze mną przez messenger. Utworzę grupę z uczestnikami, gdzie będą podawane na bieżąco informacje organizacyjne.
__________________
"A w takiej Mongolii lejesz, gdzie chcesz. Gdzie chcesz, wysiadasz z samochodu i rozbijasz namiot. Lubię jeździć tam, gdzie była komuna i gdzie można rozbić namiot."
ferdek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31.08.2023, 14:20   #15
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

widzę to tak:

moja wrodzona osobowość pijaka amatora, dusigrosza oraz wielbiciela spotkań FAT proponuje mi zlot wiosenny zrobić w konwęcyji: 'Kwiatki Podlasia' - można będzie obejrzeć przykłady majowej flory lokalnej ale również najładniejsze miejsca, które zechce pokazać nam Ferdek.
kima w namiotach, zysk ze 'zlotu' dla przewodnika - wilk syty i Manchester city.

1. matjas

bo oczywiście, że nie ma fiuczur bez porządnej listy hehehehehe
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31.08.2023, 17:57   #16
dawid8210
 
dawid8210's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2011
Miasto: Kiełczygłów
Posty: 1,754
Motocykl: RD07a
Przebieg: 00000
dawid8210 jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 4 tygodni 30 min 9 s
Domyślnie

No to ciekawe kto piewrszy zapyta ,,czy na anakach da radę "
dawid8210 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31.08.2023, 23:15   #17
ferdek
 
ferdek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Białystok
Posty: 1,440
Motocykl: Honda Africa Single
ferdek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 dni 1 godz 38 min 51 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
widzę to tak:

moja wrodzona osobowość pijaka amatora, dusigrosza oraz wielbiciela spotkań FAT proponuje mi zlot wiosenny zrobić w konwęcyji: 'Kwiatki Podlasia' - można będzie obejrzeć przykłady majowej flory lokalnej ale również najładniejsze miejsca, które zechce pokazać nam Ferdek.
kima w namiotach, zysk ze 'zlotu' dla przewodnika - wilk syty i Manchester city.

1. matjas

bo oczywiście, że nie ma fiuczur bez porządnej listy hehehehehe
Kusisz diable
Pomyślę o zlocie u Ferdka. Nie mogę wchodzić w paradę ekipie z Białego Brzegu i Rajdu Podlaskiego. Całkowita dzicz (sranie po iglakach ) odpada, ale jakiś tani ośrodek pamiętający czasy PRL byłby w sam raz.
__________________
"A w takiej Mongolii lejesz, gdzie chcesz. Gdzie chcesz, wysiadasz z samochodu i rozbijasz namiot. Lubię jeździć tam, gdzie była komuna i gdzie można rozbić namiot."
ferdek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.09.2023, 07:32   #18
stopa-uć


Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Łódź
Posty: 1,720
Motocykl: TA,RD04
stopa-uć jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 3 dni 8 godz 59 min 0
Domyślnie

W takim razie

"FERDYNAND II WIELKI."

ciał
stopa-uć jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.09.2023, 19:22   #19
ferdek
 
ferdek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Białystok
Posty: 1,440
Motocykl: Honda Africa Single
ferdek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 dni 1 godz 38 min 51 s
Domyślnie

Serwus Ancymony!
II Podlaskie Szwenduro przeszło do historii
Tym razem królowała marka KTM, BMW deptało po piętach. Tylko ja byłem na pierdopędzie, reszta na poważnych adwenczurach. Ale to nie motocykle tworzą klimat, tylko uczestnicy, a ci trafili się naprawdę super. Mega pozytywna ekipa (co ciekawe tym razem międzynarodowa ). Cechą charakterystyczną Podlaskiego Szwenduro jest nieduża grupa uczestników, co pozwala na fajną integrację ludzi przy wieczornej biesiadzie , każdy ma okazję poznać każdego. Z tego co zeznali (i to bez akumulatora na jajach), dla nich się podobało Ciekawostka: właściciel GS-a 1100 ma go od nowości, to musi być prawdziwa miłość.
W następnym sezonie spodziewajcie się kolejnych edycji, w czterech różnych miejscach i z czterema różnymi programami
Prawdopodobnie będzie też coś typowo asfaltowego, gdyby ktoś miał anakee albo chciał się wybrać ze znajomymi, którzy ujeżdżają jakieś dziwne motocykle bez dużego koła z przodu
Czuwaj!

Edit: Aha, na najbliższym Rajdzie Podlaskim będę miał przyjemność poprowadzić wycieczkę emerytów rencistow i anakowców na trasę SOFT z poznawaniem ciekawych historii, także jeśli chcecie sprawdzić, czy coś niecoś potrafię po tym kursie przewodnickim PTTK, to zapraszam
Załączone Grafiki
Typ pliku: png Zrzut ekranu (401).png (3.65 MB, 27 wyświetleń)
Typ pliku: png Zrzut ekranu (411).png (3.75 MB, 24 wyświetleń)
Typ pliku: png Zrzut ekranu (426).png (4.32 MB, 20 wyświetleń)
Typ pliku: png Zrzut ekranu (447).png (4.59 MB, 21 wyświetleń)
Typ pliku: png Zrzut ekranu (488).png (2.88 MB, 18 wyświetleń)
Typ pliku: png Zrzut ekranu (506).png (3.72 MB, 22 wyświetleń)
Typ pliku: png Zrzut ekranu (534).png (3.21 MB, 21 wyświetleń)
Typ pliku: png Zrzut ekranu (565).png (2.68 MB, 18 wyświetleń)
Typ pliku: png Zrzut ekranu (497).png (4.58 MB, 21 wyświetleń)
Typ pliku: png Zrzut ekranu (634).png (3.51 MB, 22 wyświetleń)
__________________
"A w takiej Mongolii lejesz, gdzie chcesz. Gdzie chcesz, wysiadasz z samochodu i rozbijasz namiot. Lubię jeździć tam, gdzie była komuna i gdzie można rozbić namiot."
ferdek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.09.2023, 20:27   #20
żuk
 
żuk's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2013
Miasto: Warszawa
Posty: 941
Motocykl: DS & GS
Przebieg: wtv
żuk jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 3 dni 20 godz 40 min 15 s
Domyślnie

Zacnie!
Pytanko: czym cykane te foteczki?
__________________
"Co mnie obchodzi gdzie jadę... Grunt, że wiem gdzie byłem!"
żuk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jakie spodnie do spokojnego offa/szwenduro? Dredd Ciuch Afrykańczyka 9 23.09.2022 09:59
Szwenduro matjasa matjas Motocykl Forumowicza 337 14.08.2021 22:40
Się mi ne podoba... Hanka Lejdis 13 29.06.2012 16:48
Nie Afryka, a mi sie podoba... sambor1965 Inne tematy 30 05.12.2008 20:26


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.