Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30.06.2013, 10:10   #11
magrafb


Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Olsztyn
Posty: 135
Motocykl: nie mam AT jeszcze
magrafb jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 40 min 40 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał myku Zobacz post
Tak jak dubel mowi,tylko DL.Na Rybackim spokojnie sobie poradzisz.Afryki daly rade,duze GSAy tez wiec bez problemu.Z Murmanska wracaj Karelia,a nie jakas M18
Tzn którędy radzisz wracać? M18 idzie przez Karelie i z google maps to jedyna droga , masz może jakiś ślad lub zarys trasy którą polecasz?
magrafb jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.06.2013, 11:14   #12
myku
 
myku's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Germany
Posty: 5,924
Motocykl: CRF1000D+Cegla+Czelendz
myku will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 5 dni 13 godz 4 min 55 s
Domyślnie

M18 to taka Karelia jak A4 to Saksonia.Wez sobie sprawdz mapy miedzy M18 a granica finska.Da sie wytyczyc tam fajna trase.Niestety nie mam zadnych sladow,gdyz tamtedy nie jechale,niestety.Ale napewno popelnisz straszne glupstwo tracac czas i paliwo na M18,ktora tyle wspolnego ma z Karelia co ja z hitlerjungen
myku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.06.2013, 20:23   #13
deptul
 
deptul's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Katowice
Posty: 1,249
Motocykl: RD07a
deptul jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 39 min 57 s
Domyślnie

Gdzies na wysokosci m bialego odbijasz na zachod i lecisz w dol Fnlandia. M18 to nudna dluga prosta.
deptul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.07.2013, 00:50   #14
KristoF
 
KristoF's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: WKZ/LRY
Posty: 384
Motocykl: XL/XR350,KLE650,XJR1200.
Przebieg: 50+
Galeria: Zdjęcia
KristoF jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 4 dni 17 godz 2 min 0
Domyślnie

http://www.sports-tracker.com/#/work...ole8bg8nbkg2qq klikać w lewo. DL przejedzie.
__________________
klawo jak cholera

Ostatnio edytowane przez KristoF : 01.07.2013 o 06:09
KristoF jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.07.2013, 21:38   #15
magrafb


Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Olsztyn
Posty: 135
Motocykl: nie mam AT jeszcze
magrafb jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 40 min 40 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał KristoF Zobacz post
Dzieki
magrafb jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.07.2013, 23:51   #16
KristoF
 
KristoF's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: WKZ/LRY
Posty: 384
Motocykl: XL/XR350,KLE650,XJR1200.
Przebieg: 50+
Galeria: Zdjęcia
KristoF jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 4 dni 17 godz 2 min 0
Domyślnie

Aaaaaaaa, nie syćko znajdzie na łatekompeel co? :P Warto do transalpników zajrzeć!
__________________
klawo jak cholera
KristoF jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.07.2013, 00:10   #17
myku
 
myku's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Germany
Posty: 5,924
Motocykl: CRF1000D+Cegla+Czelendz
myku will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 5 dni 13 godz 4 min 55 s
Domyślnie

Mam nadzieje,ze wpadnie ktos jeszcze poza mna,zeby poogladac zdjecia KristoF-a.Fantastyczne klimaty,ktore zachecaja do powrotu.Jak wpadliscie na to,zeby pojechac do miejsca ze wspolrzednymi?
myku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.07.2013, 09:32   #18
KristoF
 
KristoF's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: WKZ/LRY
Posty: 384
Motocykl: XL/XR350,KLE650,XJR1200.
Przebieg: 50+
Galeria: Zdjęcia
KristoF jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 4 dni 17 godz 2 min 0
Domyślnie

Thanx, no nasze relacje poszły na Motovoyager, TA, adv a nawet ścigacz, więc dziwi mnie, że ktoś jeszcze pyta o drogę przez Karelię w kręgu enduroturistik :P. Tam się każdy boi pewnie bagien. Faktycznie przy deszczowym okresie to może stać woda na drodze bo często las przerywany jest podmokłym poprzecznym terenem bagiennym gdzie suche kikuty drzew stoją, gdzie tylko droga wystaje a obok szuwary. Mieliśmy sucho i wtedy to spokojnie jakim Versysem pojechałby aby TKC mieć bo na szutrach potrafi wozić. Na ostre wystające kamienie w każdej szerokości drogi trzeba uważać, najczęściej za wzniesieniami równego szutra - byłem parę razy w szoku że jadę jeszcze a nie kwiczę na drzewie, lubię moje tkc :] .
Łot ju min "do miejsca ze wspolrzednymi" ? Mieliśmy trasy wyznaczone w śmieszny sposób - po satelicie przez Bartka http://www.morowiec.pl/ jadziem przez leśne drogi bo asfalt jest dla nas passe. Przydają się zdjęcia w gugle do znajdywnia ciekawych miejsc a w górach earth do oceny stromizny. W Lovozero byliśmy zobaczyć muzeum Saamów a wsp. spania wzięliśmy z relacji chyba MTbikera. Teribierka myślę tak samo warta odwiedzenia jak Ribaczij, jakby my mieli czas to chciałbym pojechać maksymalnie na wschód Kolskiego tamtędy aż się skończy droga albo poczesać więcej takich zatoczek z armatami. Czytać relacje, grzebać po rosyjskich forach... albo tu http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=864014
wynajdywać po gugle ciekawe nieznane miejscówki i się ładny trip skręci Powodzenia
__________________
klawo jak cholera
KristoF jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.07.2013, 18:03   #19
myku
 
myku's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Germany
Posty: 5,924
Motocykl: CRF1000D+Cegla+Czelendz
myku will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 5 dni 13 godz 4 min 55 s
Domyślnie

Wreszcie ktos pisze normalnie,a nie pyta co zobaczyc w ...bo akurat tam jade.Google to swietna rada.Obejrzalem sobie wasze wspolrzedne,droge do nich i co po drodze.Mysle,ze naprawde samemu mozna wytyczyc swietna trase w zaplanowane miejsce,ale kosztuje to jednak troche wysilku.Relacja Lukasza tez byla w pyte
myku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.07.2013, 11:42   #20
KristoF
 
KristoF's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: WKZ/LRY
Posty: 384
Motocykl: XL/XR350,KLE650,XJR1200.
Przebieg: 50+
Galeria: Zdjęcia
KristoF jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 4 dni 17 godz 2 min 0
Domyślnie

Bez pracy nie ma kołaczy . Mnie teraz interesują Bałkany to przekopałem całe TCP przez kilka ładnych dni a teraz dobieram się do przepastnych zasobów AT Podróż, mawiają, zaczyna się w głowie od pomysłu.
Przemierzanie trasy wspólnie i mozolnie planowanej daje więcej radości. Albo większe rozczarowanie jak pogoda licha czy droga nieprzejezdna. :/ Myślę że warto bo dalej się jedzie raz na rok i wydaje kilka kzł. Spontany też są dobre ale po powrocie bywa gorzko, że się było koło czegoś extra, a się nie wiedziało.
__________________
klawo jak cholera
KristoF jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Karelia & Murmansk Janusz Umawianie i propozycje wyjazdów 9 13.04.2014 20:56
Moskwa, Murmańsk i kawałek Fjorda okiem Lorda [2011] calgon Trochę dalej 255 27.01.2012 02:49


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.