Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05.03.2009, 20:38   #101
siejkoxrv


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: podlaska wioska
Posty: 107
Motocykl: RD07a
siejkoxrv jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 1 dzień 22 godz 16 min 41 s
Domyślnie

a może to właśnie loś przedarł się w struktury "starej gwardii" i prubuje nas kilim
siejkoxrv jest offline  
Stary 05.03.2009, 20:45   #102
Klas
 
Klas's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 155
Motocykl: Tiger 1050
Klas jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 5 godz 41 min 18 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Izi Zobacz post
dostałem taką wiadomość, a że lubię jak jest wszystko jasne, i nie lubię jak coś mi się wmawia to proszę:
tutuł" Zła interpretacja":
"Oj Izi Izi.
Nie znamy się osobiście ale pewnie kiedyś się poznamy. Pozwolę jednak sobie zauważyć pewną rzecz. Zwróciłem uwagę na to że od jakiegoś czasu większość Twoich postów pisana jest z wielkim gniewem, tak, jakbyś był obrażony na ludzi. Nie wiem czy mam rację czy to tylko mi się tak zdaje. Nieważne. Nie mój interes.
Piszę jednak w innej sprawie.
Cytując moją wypowiedź na temat SG, i komentując ją, lekko się zapędziłeś. Domyślam się że chciałeś zjechać kogo się da ale chyba nie zrozumiałeś sensu mojego posta.


co do natomiast integracji ze świerzakami, jak ktoś powiedział, cytat" spotkanie w takiej grupie jest fajniejsze niż integracja ze świeżakami", cytat "Jednak nie jestem przekonany do końca o słuszności poglądów niektórych osób ze Starej Gwardii" to po ..... chcesz się z nimi zadawać i zapisać się do SG
cytat "To nie formuła forum powinna się zmienić lecz myślenie niektórych osób", może dlatego założyli SG, aby nikomu nie przeszkadzać i dalej kisić się we własnym sosie

Owa integracja... hmm. Ku.wa, to nie była ironia. Stary, napisałem to co myślę. Nie mam do nikogo o to pretensji. Wiadomo że fajniej jest we własnym starym gronie.

Nie jestem przekonany o słuszności poglądów NIEKTÓRYCH z SG. Nie jestem i nie będę bo to co sobą zaprezentował jeden pan jest raczej do pozostawienia bez komentarza.

Gwoli ścisłości. cyt."to po chuj chcesz się z nimi zadawać i zapisać do SG?"
Nie chcę, nie chciałem i chcieć nie będę. Z racji iż jestem bliskim kolegą Rambo, spotkania SG nie są dla mnie tajne. A osoby takie jak Dzieju, Elutka, Hubert itd traktują mnie od początku jak "swojego"

Formuła forum niech zostanie jak jest, niech SG ma swój kącik i nic nikomu nie powinno to przeszkadzać. Myślenie niektórych osób powinno się zmienić bo przynależność do SG im na dekiel padła i srają wyżej niż mają dupska. W sumie to o jednym o jednym osobniku myślę.

NIE MAM NIC PRZECIWKO SG !

a Ty źle mnie odczytałeś. Amen.
I pozdrawiam. A jak się spotkamy to mnie nie gryź, ja naprawdę potulny jestem i źle nie chce.
Artuditu" - koniec wiadomości

to odnosiło się do tego,
"Artuditu młody stażem, duchem i ciałem się wypowie w kwestii onej.
Stara gwardia jest, istnieje i da się to zauważyć. Nie wiem nic o istnieniu jakiegoś działu. OK. Dla mnie jest jasne i oczywiste że stara gwardia chce się trzymać razem bo znają się już jakiś czas i np. spotkanie w takiej grupie jest fajniejsze niż integracja ze świeżakami.
Jednak nie jestem przekonany do końca o słuszności poglądów niektórych osób ze Starej Gwardii. Każdy "nowy" jest przez dłuuuugi czas traktowany jak "nowy". Sam zainteresowany jednak zrobić nic nie może bo spotkania są tajne, a jeśli jest spotkanie jawne, śmietanka się zbiera i w swoim hermetycznym gronie gaworzy, nie dopuszczając nikogo z zewnątrz.

Reasumując
To nie formuła forum powinna się zmienić lecz myślenie niektórych osób traktujących z góry "nowych".



I na końcu wyjaśnienie.
Być może nie mam racji. Nie jestem wszechwiedzący. Nie boli mnie jak Pan X ( i tu może bez nazwisk) szydzi jawnie ze mnie bo jestem nowy. (niestety zdarzyło się) bo wcale gorszym się nie czuję. Ja tylko chciałbym zdrowej atmosfery."



Wytłumacz mi w którym miejscu, cytuję "Zwróciłem uwagę na to że od jakiegoś czasu większość Twoich postów pisana jest z wielkim gniewem, tak, jakbyś był obrażony na ludzi."
W którym to miejscu zwróciłeś mi uwagę, ja stary jestem, ślepy, to nie widzę tak oczywistych spraw. Reszty nie komentuję, bo nadaję się do psychoanalizy i to zabawnej bardzo. Mój profesor z psychologi nieźle się ubawił, a ciężko jest rozśmieszyć schorowanego 80-latka.
I jeszcze gwoli ścisłości. cyt."to po chuj chcesz się z nimi zadawać i zapisać do SG?", jakbyś uważniej czytał, to zauważyłbyś, że było napisane "to po ..... chcesz się z nimi zadawać i zapisać się do SG", jakbyś mnie znał to wiedziałbyś że nie używam słowa "Chuj" w ogóle mało takich słów używam, tu raczej zastosował bym słowo "cholerę" jak już, taki mały niuans.
A jak masz problem z jakimś osobnikiem, a widać że masz, bo często o tym wspominasz, nawet za często,
to miej jaja i SE(dla wyjaśnienia, bo może znowu ktoś nie zrozumie: pisane tak specjalnie) to z nim wyjaśnij, i po sprawię będzie, i nie będziesz się w nocy budził zlany ciepłym potem.

P.S.I ja jestem obrażony na wszystkich i nikogo nie lubię, ale to wszyscy wiedzą
P.S.II co do SG z Samborem zgadzam się, ale nie we wszystkich punktach
P.S.III szkoda, że w wypowiedzi mojej tak niski poziom jak w całym tym wątku, ale widzę że tak to trzeba napisać, aby wszyscy zrozumieli
Miałem się już nie wypowiadać w tym wątku , bo przecież "nowy" jestem ale nie wytrzymałem.Na początek ,jeśli ktoś moją poprzednią ironiczną wypowiedż na temat SG zrozumiał inaczej to powiem , że jest mi zupełnie obojętne czy SG istnieje czy nie - zarejestrowałem się na tym forum , bo uznałem że są tu ludzie o podobnych zainteresowaniach do moich i nie muszę przekopywać się przez mnóstwo tematów , jak na innych forach , by poczytać i pogadać o sprawach dotyczących wszystkiego co dotyczy turystycznych enduro.Poza tym czytając wcześniej przez długi czas forum bez rejestracji , doszedłem do wniosku , że są tu naprawdę spoko ludzie.
A teraz powód dla którego zabrałem ponownie głos - punkt 9 regulaminu forum:
9. Zabrania się samowolnego publikowania cudzych danych teleadresowych, wiadomości prywatnych czy e-maili.

Pytam więc , czy regulamin rzeczywiście obowiązuje wszystkich ?
Klas jest offline  
Stary 05.03.2009, 20:54   #103
chomik
 
chomik's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Nibylandia
Posty: 2,482
Motocykl: RD37 RD07a T7-WR
Przebieg: 666
chomik jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 11 godz 21 min 19 s
Domyślnie

chomik jest offline  
Stary 05.03.2009, 20:58   #104
Mucha

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Okuninka latom, a Biala Podlaska zimom.
Posty: 522
Motocykl: R1100GS
Przebieg: :dupa:
Mucha jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 21 godz 17 min 57 s
Domyślnie

Witam,
... a ja tam wcale nie wierze, ze oni istnieja!

Dla pewnosci, pytalem nawet Dziadka, ktory swoje przezyl i duzo wie.
I On mi wymienil co nastepuje: - Gwardia Narodowa (Francja)
- Gwardia Narodowa (Nikaragua)
- Gwardia Narodowa Stanów Zjednoczonych
Wiekszosc zna z autopsji: licznych bitew, popijaw, burd czy innych zawieruch. Ale daje sobie "renkie" uciac (Dziadek...tak mowi), ze zadnej Starej Gwardii nigdy nie bylo i ni ma! Amen!


Na gazie!



Mucha jest offline  
Stary 05.03.2009, 21:08   #105
barthez
 
barthez's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Posty: 201
Motocykl: RD07a
barthez jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 16 godz 7 min 55 s
Domyślnie

A ja myślę, ze gdyby SG - Stara Gwardia nie nazywała się Stara Gwardia tylko np. SB - Stado Baranów, czy Rumcajsy, czy Krasnoludki, albo inne Alieny, to nikt by tego nie zauważył i problemu i tego pojebanego wątku by nie było
Zdrowia!
barthez jest offline  
Stary 05.03.2009, 22:01   #106
chinol
青年商會及台北縣警察局
 
chinol's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Poznań
Posty: 804
Motocykl: RD07a
Galeria: Zdjęcia
chinol jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 10 godz 12 min 22 s
Domyślnie

bosz... ja tylko tak w kwestii formalnej.

bo się coś tu rozdęło i nadmuchało, nie wiem po co

ktoś mi z posta zrobił watek, i wywiesił to na górę (chyba się moderator nazywa )

nie chciałem tutaj nikogo piętnować i wywoływać tematu pod dyskusje. tylko zaprotestować przeciwko komercyjnemu działowi sprzedazy- wiem.. wiem... nie wyszło mi

tak mi się chlapnęło. w sensie dosłownym

Sg czy nie Sg spoko looz. przecież wiedziałem o tym od dawna bo rozmowy się toczyły i pod forum sobie chodziło spokojnie jak myślę


a jak ktoś coś zrozumiał z mojej wypowiedzi z godziny 1:09 to gratuluje



nie ma dla mnie usprawiedliwienia. tylko niejaki Wojtek P wie jak to wszystko się stało ale ta historia to już historia.
stało się i się nie odstanie.



czy ktoś widział moją bandę, chciałem pójść się napić

przepraszam
__________________
RD07a, 非洲是最好的

Ostatnio edytowane przez chinol : 05.03.2009 o 22:22
chinol jest offline  
Stary 05.03.2009, 22:34   #107
rambo
 
rambo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,450
Motocykl: Nie mam już Afryki
rambo jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
Domyślnie

A którędy na Grunwald..?
rambo jest offline  
Stary 05.03.2009, 23:22   #108
rambo
 
rambo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,450
Motocykl: Nie mam już Afryki
rambo jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
Domyślnie

Miałem kiedyś dziołche w Działdowie było super !!
rambo jest offline  
Stary 05.03.2009, 23:35   #109
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 8,362
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 23 godz 44 min 5 s
Domyślnie

Ludzie wskakujcie na sprzęty i bez 500km nie wracać.....
to wszystko przez tą zimę , z nudów niektórzy się nakrecają .....i co z tego wynika?
zupełnie nic, oprócz jakiś tam przepychanek słownych.
Proponuję nie tylko zamknięcie....ale likwidację tematu co by tu nikt nie zajrzał i niepotrzebnych postów nie smarował.
Czy ta sytuacja jest komukolwiek potrzebna?
__________________
AT03
Dzieju jest offline  
Stary 05.03.2009, 23:53   #110
Kazmir
 
Kazmir's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,734
Motocykl: RD03
Kazmir jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 2 godz 47 min 17 s
Domyślnie

Może masz rację Dzieju Miałem ochotę co nieco napisać jeszcze w tym temacie, ale dochodzi północ i pewnie wątek zniknie, ale problem pozostanie szkoda. Pogadamy o tym jak się spotkamy.
Kazmir jest offline  
Zamknięty Temat


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.