Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05.02.2011, 14:44   #81
Hipolit
 
Hipolit's Avatar


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Lublin/Rzeszów
Posty: 123
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: wchuj
Galeria: Zdjęcia
Hipolit jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 21 godz 33 min 8 s
Domyślnie

To witam w gronie zainteresowanych motoendriu, BIGiem raczej dasz rade to wszystko pokonać jak to sobie wymyśliłem kwestia dobrych gum i ogień A co do zawitania w powitalni to się tak nie denerwuj bo to normalny zwyczaj na forum i często ludzie o to upominają.
Bliźniaku od miesiąca cisza bo wydaje mi się że wszystko co powinno być ustalone i zaplanowane zostało zrobione a teraz tylko czekać na bliższy termin jak ludzie będą mogli zatwierdzić swoją obecność.
Czekam aż będzie ciepło żeby się na moto ustawić i spotkać się na żywo.
Co do przygotowań z mojej strony zakupiłem już 20L zbiornik ACERBISa oświetlenie i niedługo będę właśnie rejestrował sprzęta żeby był legal.
__________________
2x WSK 125>MZ TS 250> SUZUKI TS 50> MTX 125> HONDA NX 650 Dominator > YAMAHA TT 600 Belgarda 94r. > Honda NXL 650r
21 cali z przodu i życie staje się piękniejsze
Hipolit jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.02.2011, 15:04   #82
Hipolit
 
Hipolit's Avatar


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Lublin/Rzeszów
Posty: 123
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: wchuj
Galeria: Zdjęcia
Hipolit jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 21 godz 33 min 8 s
Domyślnie

Dzięgiel a wiesz jak się nazywa ta miejscowość po rumuńsku bo nie mogę znaleźć jej lokalizacji na mapie.
O Bułgarię raczej nie zawadzimy bo tam za daleko, mnie nie było by na to stać wiesz ja obecnie studiuję więc kasę już zacząłem odkładać żeby się wyrobić
Ubezpieczeniem faktycznie warto się zająć jeśli to są takie pieniądze.
Już kilka razu jechał motocyklem na kilku dniowe zloty i po pierwszym nauczyłem się żeby brać o połowę mniej tak więc na pewno nie obładuje się jak głupi zakupiłem jedną torbę motocyklową o małej pojemności i zamierzam zmieścić do niej 3/4 zaopatrzenia reszta to namiot itp.
Co do samej trasu to jak coś nie wypali, coś ominiemy, gdzieś nie trafimy to nie ma tragedii, zamierzam jechać bez ciśnienie na luzie i dla siebie po to żeby jechać. Trasę planuje na tyle co planuje żeby mieć jakieś punkty odniesienia gdzie mam jechać ale głównie będzie to improwizacja, gdybym chciał jechać wyznaczonymi trasami to nie jechałbym na podbój Rumuni
Co do załogi uważam że 3 moto to minimum jeśli będą sami nowicjusze bo zawsze łatwiej rozwiązać jakiś problem czy moto z bagna wyrwać. Zobaczymy ile zainteresowanych ostatecznie pojawi się na starcie.
Upały mogą być męczące ale trzeba będzie z tym żyć, że moto mam chłodzone powietrzem będę montową jakąś chłodnice oleju bo wiem jak się zachowuje taki silnik z olejem o temp. przekraczającej 100stopni.
Aaa i jeszcze jedno, kumpel mi ostatnio podesłał link do galerii zdjęć z podobnej wyprawy, nasza ma wyglądać podobnie
http://picasaweb.google.com/szimmi82...Adventure2009# miłego oglądania
__________________
2x WSK 125>MZ TS 250> SUZUKI TS 50> MTX 125> HONDA NX 650 Dominator > YAMAHA TT 600 Belgarda 94r. > Honda NXL 650r
21 cali z przodu i życie staje się piękniejsze

Ostatnio edytowane przez Hipolit : 05.02.2011 o 15:09
Hipolit jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.02.2011, 17:01   #83
raf
 
raf's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Za zielonymi górami, za lasami
Posty: 1,133
Motocykl: czarny, pomarańczowe ladaco
raf jest na dystyngowanej drodze
Online: 7 miesiące 6 dni 13 godz 20 min 28 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hipolit Zobacz post
A tu coś do czytania
http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=3880
raf jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.02.2011, 09:46   #84
yuris76
 
yuris76's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Gorzów
Posty: 195
Motocykl: RD 04
yuris76 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 5 dni 1 godz 1 min 10 s
Domyślnie

Hipolit i co dalej z tym wyjazdem? jakaś cisza nastała! Sledzę uważnie ten wątek i zastanawiam sie czy się podłączyć kurcze zanim do was dojade to kostki mi się skończą )
PS w Vynohradiv (od 2 lat winogradowo) mam kolegę akurat w sierpniu urlop będzie miał

Ostatnio edytowane przez yuris76 : 12.02.2011 o 09:50
yuris76 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.02.2011, 11:03   #85
Hipolit
 
Hipolit's Avatar


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Lublin/Rzeszów
Posty: 123
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: wchuj
Galeria: Zdjęcia
Hipolit jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 21 godz 33 min 8 s
Domyślnie

Tak jak pisałem, jestem w trakcie sesji obecnie to nie mam jak sprawdzić GPS i zobaczyć czy mapy wystarczą, motocykla od dwóch miechów nie widziałem. Narazie to nawet nie mam co tu pisać, zadałem pytanie Dzięgielowi gdzie jest dokłądnie Szigiszoara ale nie dostałem odpowiedzi. Jak masz jakieś pomysły na cokolwiek związanego z wyjazdem, pisz rozpisuj się(chętnie poklikam). A co do tego że kostki ci zejdą zanim dojedziesz do nas to zawsze mógłbyś zrobić tak że dzień wcześniej wpadłbyś do mnie do LBN zmienił gumy i rano ogień w trasę
A z tym twoim kolegą to co dokładniej? Widzę że to jest jeszcze na Ukrainie, tylko co o ewentualny nocleg chodzi?
__________________
2x WSK 125>MZ TS 250> SUZUKI TS 50> MTX 125> HONDA NX 650 Dominator > YAMAHA TT 600 Belgarda 94r. > Honda NXL 650r
21 cali z przodu i życie staje się piękniejsze

Ostatnio edytowane przez Hipolit : 12.02.2011 o 11:07
Hipolit jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.02.2011, 12:10   #86
Dzięgiel
 
Dzięgiel's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Poznań
Posty: 130
Motocykl: RD04
Dzięgiel jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 11 godz 49 min 0
Domyślnie

Bardzo proszę, tutaj info dotyczące miasta o którym pisałem.

http://obiezyswiat.org/index.php?gallery=6194

Oczywiście to tylko moje wrażenia i odczucia dotyczące miasta, ale naprawdę jest tam bardzo fajny klimat. Jest camping w samym centrum miasta. Warto zatrzymać sie na noc, powłóczyć się po mieście i napić dobrego lokalnego piwka

Mam nadzieję że wyprawa zachęci Was do dalszego podróżowania, powodzenia więc raz jeszcze!

Cytat:
Napisał Hipolit Zobacz post
Dzięgiel a wiesz jak się nazywa ta miejscowość po rumuńsku bo nie mogę znaleźć jej lokalizacji na mapie.
O Bułgarię raczej nie zawadzimy bo tam za daleko, mnie nie było by na to stać wiesz ja obecnie studiuję więc kasę już zacząłem odkładać żeby się wyrobić
Ubezpieczeniem faktycznie warto się zająć jeśli to są takie pieniądze.
Już kilka razu jechał motocyklem na kilku dniowe zloty i po pierwszym nauczyłem się żeby brać o połowę mniej tak więc na pewno nie obładuje się jak głupi zakupiłem jedną torbę motocyklową o małej pojemności i zamierzam zmieścić do niej 3/4 zaopatrzenia reszta to namiot itp.
Co do samej trasu to jak coś nie wypali, coś ominiemy, gdzieś nie trafimy to nie ma tragedii, zamierzam jechać bez ciśnienie na luzie i dla siebie po to żeby jechać. Trasę planuje na tyle co planuje żeby mieć jakieś punkty odniesienia gdzie mam jechać ale głównie będzie to improwizacja, gdybym chciał jechać wyznaczonymi trasami to nie jechałbym na podbój Rumuni
Co do załogi uważam że 3 moto to minimum jeśli będą sami nowicjusze bo zawsze łatwiej rozwiązać jakiś problem czy moto z bagna wyrwać. Zobaczymy ile zainteresowanych ostatecznie pojawi się na starcie.
Upały mogą być męczące ale trzeba będzie z tym żyć, że moto mam chłodzone powietrzem będę montową jakąś chłodnice oleju bo wiem jak się zachowuje taki silnik z olejem o temp. przekraczającej 100stopni.
Aaa i jeszcze jedno, kumpel mi ostatnio podesłał link do galerii zdjęć z podobnej wyprawy, nasza ma wyglądać podobnie
http://picasaweb.google.com/szimmi82...Adventure2009# miłego oglądania
__________________
A challenge for those who go. A dream for those who stay behind...
Dzięgiel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.02.2011, 18:31   #87
Hipolit
 
Hipolit's Avatar


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Lublin/Rzeszów
Posty: 123
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: wchuj
Galeria: Zdjęcia
Hipolit jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 21 godz 33 min 8 s
Domyślnie

Wypada idealnie po drodze więc na pewno tam zawitamy, fajnie było by zrobić tam nocleg. Z Lublina do Sigishoara jest około 630km więc może uda się zrobić tam drugie spanie zwiedzić miasteczko wyspać się i na następny dzień dalej. Ale co będzie to będzie ;]
__________________
2x WSK 125>MZ TS 250> SUZUKI TS 50> MTX 125> HONDA NX 650 Dominator > YAMAHA TT 600 Belgarda 94r. > Honda NXL 650r
21 cali z przodu i życie staje się piękniejsze
Hipolit jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.02.2011, 16:10   #88
madart
 
madart's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Nowy Sącz
Posty: 14
Motocykl: sm>te610
Przebieg: 26k
madart jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 15 godz 8 min 29 s
Domyślnie

Puki co to jeszcze jest czas, ale też bym się śmignął dominikiem
Honda Dominator

Ostatnio edytowane przez madart : 13.02.2011 o 16:39
madart jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.02.2011, 16:26   #89
Hipolit
 
Hipolit's Avatar


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Lublin/Rzeszów
Posty: 123
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: wchuj
Galeria: Zdjęcia
Hipolit jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 21 godz 33 min 8 s
Domyślnie

Im nas więcej tym weselej :]
__________________
2x WSK 125>MZ TS 250> SUZUKI TS 50> MTX 125> HONDA NX 650 Dominator > YAMAHA TT 600 Belgarda 94r. > Honda NXL 650r
21 cali z przodu i życie staje się piękniejsze
Hipolit jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.02.2011, 18:31   #90
Marcin.111
 
Marcin.111's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Podkarpacie
Posty: 401
Motocykl: raczej juz nie bede mial
Marcin.111 jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 7 godz 1 min 39 s
Domyślnie

No widzę ze jak tak dalej pójdzie to zbierzemy większą ekipę niż Rychu
Marcin.111 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Ukraina, Odessa, Morze Czarne 2013 Kurczax Umawianie i propozycje wyjazdów 44 28.06.2013 11:26
Polska, Słowacja, Węgry, Słowenia, Włochy (Arco - Dolomity) fari2 Umawianie i propozycje wyjazdów 0 27.07.2010 00:48
Polska, Słowacja, Węgry, Słowenia, Włochy (Arco - Dolomity) fari2 Imprezy forum AT i zloty ogólne 3 26.07.2010 19:19
Polska na weekend... JareG Polska 7 27.03.2009 10:40


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.