Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Motocykl Forumowicza

Motocykl Forumowicza Tu możesz opisać swój motocykl, pochwalić się ewolucją lub zakupem.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 04.08.2018, 17:01   #1
mishieck
Łowcy z Łopola
 
mishieck's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: O! Pole...
Posty: 1,219
Motocykl: Szwenduro
mishieck jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 6 dni 20 godz 21 min 0
Domyślnie Opolskie zmoty (XTZ660)

Kilka osób pytało mnie na PW o nasze zmoty. Motormaniak opisał kuzynkę "MZ", czas na oryginał

Nie ukrywam, że wszystko zaczęło przez Adaggio Parę lat temu na UA dał się "karnąć" swoim wynalazkiem i zaraził.

Summa summarum - kupiliśmy seryjne XTZ660 z lat 90-tych. W wersjach oryginalnych utrzymały się niezbyt długo.

Na początek w kosmos poszły ciężkie stelaże i lampy, a po wyjeździe do Albanii w 2016 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=30462) zapadła decyzja o swapie zawiasu.

W chwili obecnej motocykle maja z przodu zawiasy 2xWP48 i mój ma WP43.
Tylne amory zostały zregenerowane i zmienione zostały sprężyny (2xsprężyny z XTZ750 i u mnie spręzyna z KTM-a).

Motocykl wjedzie w 90% terenu jak lekki, na trasie nie ma problemu z przelotówkami bo chłodzenie wodą. Tam gdzie afrykami czy transalpem mieliśmy problem teraz przejeżdżamy z palcem w d..., a nawet z całą ręką

Silnik niezajebliwy, długowieczny.

Jeżdżę już 3 sezon bez awarii i byłem w tym czasie 2 razy na UA, w Albanii i Gruzji.

Czego chcieć więcej?










Ostatnio edytowane przez mishieck : 07.11.2021 o 09:16
mishieck jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.