Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Trochę dalej

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27.05.2013, 09:12   #31
filipgdynia
 
filipgdynia's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2012
Posty: 46
Motocykl: RD07a
filipgdynia jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 5 dni 3 godz 14 min 57 s
Domyślnie

Nie, no Panowie odrobina zrozumienia. Akcja zaiste może i brutalna z mojej strony i nie żebym się tłumaczył, ale wstyd to mi nie jest. Jedziećie na wycieczkę z kobitą pierwszy raz na moto, nie dość że dupy bolą, we łbie świszczy a na domiar tego w uchodzącym za cywilizowanym świecie jesteście terroryzowani przez parunastu synków sku...synków, efetków bezztresowanego wychowania, gdzie rodzic może mieć problem z prawem jak dziecku palcem pogrozi. Wstyd wam za mnie?, OK, krytyka przyjęta, choć chciałbym waszą reakcję poznać po nieprzespanej nocy, z łbem w oknie czy moto jeszcze stoi czy już leży, czy pet pstrkniety pod koła nie pali plandeki, z zabarykowanymi wrotami do pokoju bo hokeiści nie trybią czy idą do kibla czy rwą klamkę twojego pokoju. Jasne, jakby było nas trzech, czterech, inaczej by rozmowa wyglądała, ale na obcej ziemi sam z kobitą raczej tłumaczyć paniczom spuszczonym ze smyczy prawd oczywistych nie będę. Prosiłem o ciszę, rozmawiałem z "trenerem" dzwoniłem do właścicielki, u nas na taką akcję dzwoniłbym po niebieskich, raczej nie mieli by większych problemów z postawieniem "mlodzieży" do pionu. A temat moczenia zrodził mi śię w głowie jak musiałem posprzątać po kretynch łazienkę, prysznic (niestety, jeden koeedukacyjny na chatkę )i kuchnię aby WSTYD mi nie było przed wlasną żoną że jej taką podróż fundnąłem i żebyśmy mogli choć ciepły prysznic rano wziaść..Dla mnie ze Szwedami jestem kwita, Pani właścicielka na pewno policzy sobie oddaną mi kasę na ich konto, a kto im ciuszki bursztynową strugą potraktował - pozostawiam im na trzeźwe rozmowy w szatni..
I nie bójcie się zemsty na polakach w szwecji - ja się im nie przedstawiałem, Afri stoi zawsze pod plandeką, także nawet PL - ki nie widać. Po za tym, przy ich stanie rozjazdu z rzeczywistością - mógłbym być z Marsa nawet. Raz jeszcze sorry za popsucie wam waszego dobrego smaku , ale nie ma litości dla sk..synów i egoistów. Klopsików nie będzie.
filipgdynia jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.05.2013, 10:59   #32
banditos
....OLEJ....
 
banditos's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Pniewy-Londyn
Posty: 1,337
Motocykl: RD07a
Przebieg: 6006 km
banditos jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 17 godz 22 min 13 s
Domyślnie

W namiocie trza spać i po klopocie z sąsiadami
banditos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.05.2013, 11:53   #33
motoMAUROxrv
 
motoMAUROxrv's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: OOL-OPOLSKIE
Posty: 377
Motocykl: RD07
motoMAUROxrv jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 1 godz 31 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał filipgdynia Zobacz post
"Nie, no Panowie odrobina zrozumienia."... ..."nieprzespanej nocy, z łbem w oknie czy moto jeszcze stoi czy już leży, czy pet pstrkniety pod koła nie pali plandeki,"... ..."z zabarykowanymi wrotami do pokoju bo hokeiści nie trybią czy idą do kibla czy rwą klamkę twojego pokoju."... "Prosiłem o ciszę, rozmawiałem z "trenerem" dzwoniłem do właścicielki,"... ..."musiałem posprzątać po kretynch łazienkę, prysznic (niestety, jeden koeedukacyjny na chatkę )i kuchnię"... ..."nie ma litości dla sk..synów i egoistów."...
Kto bezpośrednio nigdy nie miał do czynienia z taką bandą rozwydrzonych gnojków i nie znalazł się w centrum ich "aktywności", ten nie zrozumie tej uzasadnionej i mam nadzieję choć trochę skutecznej akcji odwetowej (i tak wyjątkowo symbolicznej). Ja pewnie (w zależności od stopnia wkur..enia) byłbym nawet mniej subtelny, by gówniarzeria mogła wyciągnąć jakieś wnioski na przyszłość... Należy pamiętać że Kolega nie był sam tylko z kobietą, o czym te gnojki (i nie tylko) dobrze wiedziały...

Dawaj Kolego dalej z Waszymi przygodami, -wierzę że już wyłącznie pozytywnymi

Nie zawsze i wszędzie da się spać w namiocie, poza tym to rozwiązanie też nie gwarantuje 100% bezpieczeństwa i spokoju, -i bywa podobnie jak w powyższym przypadku
__________________
-szerokości, przyczepności i powodzonka!... MAURO
motoMAUROxrv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.05.2013, 19:34   #34
Mirek Swirek
BANDA LUBLIN
 
Mirek Swirek's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Lublin
Posty: 3,950
Motocykl: RD04
Przebieg: Kręcony
Mirek Swirek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 3 dni 14 godz 43 min 12 s
Domyślnie

Paluch luz czarny bracie Zdrówka.
Mirek Swirek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.05.2013, 19:36   #35
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,021
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 2 tygodni 3 dni 17 godz 50 min 49 s
Domyślnie

Filip pisz dalej krytykę wziąłes na bary jest ok następnym razem pomin ten wątek o żółtej zemście
Twórz pozytywny wizerunek motocylkisty i afrikanera
__________________
Kowal zawinił - cygana powiesili
pałeł jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.05.2013, 01:12   #36
HBRT
Hubert
 
HBRT's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 175
Motocykl: R1200GS
Galeria: Zdjęcia
HBRT jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 9 godz 43 min 36 s
Domyślnie

Pisz dalej chłopie! Obore troche zrobiłeś ale zdarza się nawet najlepszym Poza tym relacja jak i kierunek bardzo w porządku
HBRT jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.05.2013, 21:11   #37
hero
Mizerna Kruszynka
 
hero's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Lusk
Posty: 833
Motocykl: RD07a
Przebieg: 110 tys
hero jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 12 godz 24 min 19 s
Domyślnie

Filipie podoba mi się twoje podejście do ja my tutaj mówimy Boloksów . Ode mnie masz punkt.
Nie mam ochoty tego rozwijać bo ten co nie uświadczył takich sytuacji od małych gnojków ten nie zrozumie.
Gnojki tylko gnojowy język pojmują.
__________________
-Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE.
hero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.05.2013, 20:21   #38
calgon
 
calgon's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Wroclaw
Posty: 2,393
Motocykl: RD04
Przebieg: 40.000
calgon jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 dzień 23 godz 44 min 33 s
Domyślnie

Uważam ,że nie musiałeś o tym szczaniu pisać bo nie ma sie czym chwalić w tak dużym gronie. Statek za to ciekawy pisz dalej.
__________________
Agent 0,7
calgon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Projekt Odra 2013 (Polska, 29.05-01.06.2013) igi Polska 23 02.11.2018 10:08
Litwa łotwa estonia 01.08.2013 - 13.08.2013 Boryss Umawianie i propozycje wyjazdów 20 12.08.2013 07:58


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.