Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Trochę dalej

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28.01.2020, 19:09   #71
rumpel
 
rumpel's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: S-ec
Posty: 2,723
Motocykl: 6 dni 350, 690 R
Galeria: Zdjęcia
rumpel jest na dystyngowanej drodze
Online: 7 miesiące 3 dni 23 godz 25 min 50 s
Domyślnie

udanej zabawy
rumpel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.02.2020, 14:43   #72
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Bukovel zaczyna tracić sens w ferie polskie (w sylwestra jak najbardziej ma sens). Znajomi właśnie wrócili.

Skipass na dorosłego plus dziecko-ok. 1500 PLN. Dokładnie tyle samo w Stubai byłoby.
Noclegi ciut taniej niż Stubai.
Czas przejazdu - 8-9 h z Wawy. W jedną stronię nic stania, w drugą 2h - to zaczyna byc porówywalne z lodowcem. Najlepiej sprawdzały się soboty - najmniejszy okołoweekendowy ruch.
Nie zawsze jest śnieg! Teraz bomba, ale jak w sylwestra przyjęchaliśmy - było cienko i dopadało w ciągu jednego dnia. Lodowiec - wiadomo.

Zakwaterowanie - gdyby teraz wynajmować na rok w przód to koszt na 6 dni dla 5 osobowej rodziny to 4200 za pełen apartament, 30 min samochodem na lodowiec, 150 metrów do busika. Cena porównywalna z Ukrainą...

Zaczyna mi chodzić po głowie taki myk, aby w następne ferie narciarskie pojechać do Austrii i połączyć - tu na forum - siły na zakup biletu grupowego. Innymi słowy - skrzyknąć się w kilka rodzin, które jadą w podobnym terminie i razem kupić bi.ety - wtedy jeszcze bardziej można zejść z kosztów. Ktoś chciałby dołączyć w terminie warszawskich ferii za rok? Ja już mam 9 osób chętnych, co daje brak jednej osoby dla 10 osobowej grupy oraz 11 braki dla 20 osobowej.

I może ogólnie giełda - Koledzy z innych rejonów Polski, gdy są inne okresy ferii również się skrzykną?

Nie upieram się na Stubai. Aby bliżej niż dalej i były zniżkowe na grupy.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.02.2020, 15:16   #73
ZmotocyklemnaTy
 
ZmotocyklemnaTy's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 45
Motocykl: CRF1100 DCT
ZmotocyklemnaTy jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 21 godz 32 min 5 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wojtekk Zobacz post
Zakwaterowanie - gdyby teraz wynajmować na rok w przód to koszt na 6 dni dla 5 osobowej rodziny to 4200 za pełen apartament, 30 min samochodem na lodowiec, 150 metrów do busika. Cena porównywalna z Ukrainą...

Nie upieram się na Stubai. Aby bliżej niż dalej i były zniżkowe na grupy.
W tym roku w okresie polskich ferii byliśmy na Stubai-u, za apartament 4-osobowy zapłaciliśmy niecałe 2400,00 ok 100 m od skibusa
no i dzieci do 10 roku gratis (ja już niestety takich nie posiadam)
za skipas dla 3 dorosłych i 1x nastolatek zapłaciliśmy co prawda 990 E (skipass nie tylko na lodowiec, ale na całą dolinę!, na sam lodowiec byłoby trochę taniej) zdecydowanie było warto!
ZmotocyklemnaTy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.02.2020, 15:20   #74
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Możesz podrzucić proszę namiary na nocleg ?
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.02.2020, 15:57   #75
Borewicz
 
Borewicz's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2011
Miasto: Mińsk Mazowiecki
Posty: 528
Motocykl: KTM 1190 adv
Borewicz jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 3 dni 10 godz 59 min 57 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wojtekk Zobacz post
Bukovel zaczyna tracić sens w ferie polskie (w sylwestra jak najbardziej ma sens). Znajomi właśnie wrócili.

Skipass na dorosłego plus dziecko-ok. 1500 PLN. Dokładnie tyle samo w Stubai byłoby.
Noclegi ciut taniej niż Stubai.
Czas przejazdu - 8-9 h z Wawy. W jedną stronię nic stania, w drugą 2h - to zaczyna byc porówywalne z lodowcem. Najlepiej sprawdzały się soboty - najmniejszy okołoweekendowy ruch.
Nie zawsze jest śnieg! Teraz bomba, ale jak w sylwestra przyjęchaliśmy - było cienko i dopadało w ciągu jednego dnia. Lodowiec - wiadomo.

Zakwaterowanie - gdyby teraz wynajmować na rok w przód to koszt na 6 dni dla 5 osobowej rodziny to 4200 za pełen apartament, 30 min samochodem na lodowiec, 150 metrów do busika. Cena porównywalna z Ukrainą...

Zaczyna mi chodzić po głowie taki myk, aby w następne ferie narciarskie pojechać do Austrii i połączyć - tu na forum - siły na zakup biletu grupowego. Innymi słowy - skrzyknąć się w kilka rodzin, które jadą w podobnym terminie i razem kupić bi.ety - wtedy jeszcze bardziej można zejść z kosztów. Ktoś chciałby dołączyć w terminie warszawskich ferii za rok? Ja już mam 9 osób chętnych, co daje brak jednej osoby dla 10 osobowej grupy oraz 11 braki dla 20 osobowej.

I może ogólnie giełda - Koledzy z innych rejonów Polski, gdy są inne okresy ferii również się skrzykną?

Nie upieram się na Stubai. Aby bliżej niż dalej i były zniżkowe na grupy.
Ja wstępnie zainteresowany 2 os dorosłe + 6 latek.
__________________
Raz na wozie, raz w nawozie

CUinHell na forum TA
Borewicz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.02.2020, 16:40   #76
ZmotocyklemnaTy
 
ZmotocyklemnaTy's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 45
Motocykl: CRF1100 DCT
ZmotocyklemnaTy jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 21 godz 32 min 5 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wojtekk Zobacz post
Możesz podrzucić proszę namiary na nocleg ?
https://www.hausholzknecht.at/
to prywatny dom z małym i dużym apartamentem
przemili właściciele

Ostatnio edytowane przez ZmotocyklemnaTy : 24.02.2020 o 18:48 Powód: błąd w podanym linku
ZmotocyklemnaTy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.02.2020, 17:41   #77
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał ZmotocyklemnaTy Zobacz post
https://www.hausholzknecht.at/t
to prywatny dom z małym i dużym apartamentem
przemili właściciele
Dzięki!
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.02.2020, 18:48   #78
ZmotocyklemnaTy
 
ZmotocyklemnaTy's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 45
Motocykl: CRF1100 DCT
ZmotocyklemnaTy jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 21 godz 32 min 5 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wojtekk Zobacz post
Dzięki!
prawidłowy link
przepraszam za pomyłkę
https://www.hausholzknecht.at/
ZmotocyklemnaTy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.02.2020, 17:41   #79
ArtiZet
 
ArtiZet's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: akalicy stolicy
Posty: 3,235
Motocykl: była 7-ka, jest 3-ka
Przebieg: 90+
ArtiZet jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 2 tygodni 10 godz 35 min 18 s
Domyślnie

W piątek wróciłem z Tylicza- droga z Warszawy ok 6,5 h z postojem na MCDonald.
Dłuży się niemiłosiernie
Warunki na stokach zróżnicowane- od b. dobrych rano po nocnym ratrakowaniu i przymrozku do trudnych po południu kiedy przygrzało slonko i na rozjeżdżonym stoku powstawały muldy,

Dzieciaki oddałem do szkółki Kubusia Puchatka w TYLICZ.SKI gdzie w niewielkich grupach pod okiem instruktórów uczyły sie jazdy i b. im sie tam podobało jak również nam jeśli chodzi o organizację.
Niestety czwartego dnia kursu starsza córka przewróciła sie na stoku w efekcie czego zerwała więzadło boczne
Niestety to zakończyło nasz udany do tamtej pory wyjazd.
Jestem rozbity, bo nie wiem jak mogło do tego dojść pod okiem instruktora; jestem w dodatku zły na siebie, bo o ile zawsze na wakacje zorganizowane wykupowałem dodatkowe ubezpieczenie to teraz nawet o tym nie pomyślałem...
ArtiZet jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.02.2020, 17:54   #80
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

O choler. Zdrowia !
  Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kto z Czarnuchów jeździ na trialu i ma ochotę na zabawę?;) Pirania Umawianie i propozycje wyjazdów 16 29.08.2018 09:59
Na co patrzec przy zakupie Trans Alpa? Tymon Inne - dyskusja ogólna 34 27.08.2015 10:05


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.