Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05.05.2014, 09:20   #1
mirek
XII.2004
 
mirek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Łódź
Posty: 605
Motocykl: CRF 1000 L2
mirek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 17 godz 28 min 26 s
Domyślnie Relacja z podróży dookoła świata MXT 2012-2013

Kolega Nev napisał w naszej Grupie Regionalnej Uć, ale myślę że warto umieścić na forum ogólnym, bo impreza bezpłatna, więc nie podlega pod reklamę:

Cytat:
Napisał nev Zobacz post
Witam,

24 maja moim gościem w Łodzi będzie Krzysztof Wróblewski, który w 2012 roku wyruszył razem ze swoim przyjacielem Maksymilianem Starościakiem na motocyklową podróż dookoła świata. W planach mieli przejechanie przeszło 50 tysięcy km, zwiedzenie 36 krajów położonych na 5 kontynentach i 365 dni podróży przed sobą.

Wyprawa nie zakończyła się szczęśliwie. Na miesiąc przed jej końcem chłopaki mieli wypadek w Ameryce Południowej, w którym Max zginął na miejscu.

Serdecznie zapraszam na relacje z tej wyprawy. Sam byłem na podobnym wydarzeniu we Wrocławiu. Ta historia wywarła na mnie ogromne wrażenie, dlatego postanowiłem zaprosić Krzyśka do Łodzi, żeby opowiedział ją raz jeszcze. Zgodził się.

Jak już napisałem, spotkanie będzie miało miejsce 24 maja (sobota). Miejsce - Politechnika Łódzka, konkretów na dzień dzisiejszy jeszcze brak. Jeśli chodzi o godzinę, to będzie to coś w okolicach 16-19 albo 17-20 - jeszcze to potwierdzę.

Tak czy inaczej zapraszam serdecznie, dajcie znać znajomym!
Jeśli ktokolwiek ma możliwości i ochotę pomóc w nagłośnieniu wydarzenia, to wszelka pomoc będzie mile widziana. Robię to oddolnie, organizuje sam, bo uważam że warto, żeby ta historia została usłyszana przez jak największe grono ludzi.

Oczywiście wstęp bezpłatny.

Więcej szczegółów wkrótce.
Pozdrawiam!
http://africatwin.com.pl/attachment....9&d=1398712990
__________________
Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez mirek : 05.05.2014 o 09:31
mirek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.05.2014, 10:09   #2
nev


Zarejestrowany: Feb 2013
Miasto: Łódź
Posty: 131
nev jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 1 godz 7 min 4 s
Domyślnie

Umieściłem również w ogólnodostępnej części
nev jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
24.05 - Relacja z podróży dookoła świata MXT 2012-2013 - Łódź nev Kwestie różne, ale podróżne. 2 07.05.2014 23:34


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.