Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 16.10.2016, 21:24   #30
mikelos
 
mikelos's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: okolice Pruszkowa
Posty: 643
Motocykl: Husqvarna 701
mikelos jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 20 godz 39 min 9 s
Domyślnie

Z mojej perspektywy, Integracja Ukraińska to także integracja z Ukraińcami. Bynajmniej nie mam na myśli nawalenia się wódą i tańców na stole Jadę tak, by nie przynosić wstydu - ani sobie ani reszcie Polaków. Nie zapier... po wsiach, jak mijam pieszych - zwalniam i kiwam głową na powitanie. Z 10 osób 9 odwzajemnia gest. W jakiejś wsi przy sklepie pomagaliśmy gościowy pchać starą ładę. Padał deszcz, byłem cały mokry ale pomogliśmy pchać. Bo tak trzeba. W knajpie zostawiam napiwki, w sklepie się uśmiecham i grzecznie dziękuję za zakuoy. Tylko w ten sposób można budować zaufanie i sympatie między ludźmi i tym samym między narodami.

Na rzeczoną zagrodzoną łączkę wpakowałem się wiosną, deska z gwoździami zmasakrowała mi dętkę, lokales darł się na nas i wygrażał pięścią. I wiecie co - wcale mu się nie dziwię. Gdyby obok mojego domu dwa razy do roku leciało stado motocykli, też byłbym wściekły. Teraz ominęliśmy ten punkt i był spokój.

Obserwuje "dobrą zmianę" w polityce, widzę to "patriotyczne" pobudzenie wśród wielu osób, ale jest ono niczym inny niż prostackim nacjonalizmem. Jeśli mamy zbudować dobre relacje z sąsiadami to zacznijmy ich szanować i patrzeć w przyszłość a nie grzebać w smutnej przeszłości i zarzucać im nienawiść.

Ave
__________________
"Jeżeli chcesz uniknąć krytyki: Nic nie mów. Nic nie rób. Bądź nikim" - Arystoteles
mikelos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
III Ukrainska Integracja 27-29 maj 2016 Mirmil Imprezy forum AT i zloty ogólne 812 09.05.2018 00:12
UKRAINSKA INTEGRACJA 15-17 maj Mirmil Imprezy forum AT i zloty ogólne 881 24.05.2017 22:30
III Ukraińska Integracja 2016 by Śluza - część 2 - FILM sluza Imprezy forum AT i zloty ogólne 26 14.08.2016 18:03
III Ukraińska Integracja 2016 by Śluza - część 1 - FILM sluza Imprezy forum AT i zloty ogólne 27 12.07.2016 15:04


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.