Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka > Ciuch Afrykańczyka

Ciuch Afrykańczyka spodnie, kurtki, rękawiczki, kombinezony, bluzy enduro, itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09.07.2011, 10:13   #31
KML
 
KML's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa/Natolin
Posty: 1,519
Motocykl: nie mam już AT
Przebieg: 99999
KML jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 20 godz 53 min 17 s
Domyślnie

Wczoraj z ciekawości pojechałem do Ret Bike-a zobaczyć te spodnie.

Powiem tak, jak za takie pieniądze (70zł) to w sumie nie ma się co zastanawiać, normalne Jeansy do chodzenia są droższe.

Pani powiedziała że wyprzedają bo to stary model, ale w jej głosie czułem jakąś zagadkę.
Mają pełną rozmiarówkę ale koniecznie trzeba jechać i przymierzyć bo jest z nią coś popierniczone.

Na mnie były idealne XL-ki a normalnie bym się w takich utopił, krój jest podobny do bojówek/rybaczek, nie są tak szerokie jak sk8towskie portki ale szersze od normalnych jeansów do chodzenia.

Wstawki z kewlaru są na kolanach i biodrach (zazwyczaj w tych droższych które oglądałem jest cała dupa podszyta).
Ochraniacze miękkie z pianki na kolanach, można je wyjmować aby wyprać spodnie, na biodrach są kieszenie na ochraniacze ale samych ochraniaczy brak.
Po zejściu z moto wygląda się jak w normalnych jeansach, nic nie odstaje itd., u spodu nogawek nie ma żadnej regulacji ale nogawki są na tyle szerokie że na wszystkie buty letnie/turystyczne powinny wejść, na typowo crossowe raczej nie wejdą.
U mnie na ścisk nasuwają się na Scouty III

Jeansy są w kolorze granatowym (ciemne) , materiał bardzo gruby dobry jakościowo , szwy wykonane bardzo solidnie mocną nicią, na jednej z tylnych kieszeni oraz na szwie przy pasku elementy odblaskowe.


Spieprzona jest jak już pisałem rozmiarówka i moim zdaniem kieszenie na ochraniacze kolanowe są wszyte ciut za nisko, ale to zależy kto jak długie ma nogi , ewentualnie można coś tam przerobić.
Był ze mną kolega który przymierzał XXXL w pasie były dobre ale ochraniacze kolanowe miał na piszczelach i spodnie były dużo za długie.

Ogólnie polecam w tej cenie.
__________________
BMW R1150R
Jawa 250 353 `58r

Ostatnio edytowane przez KML : 09.07.2011 o 10:20
KML jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.07.2011, 00:54   #32
Ronin
 
Ronin's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 713
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
Ronin jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 22 godz 47 min 16 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał KML Zobacz post
Wczoraj z ciekawości pojechałem do Ret Bike-a zobaczyć te spodnie.
A tak konkretniej - do Ret Bike'a, czyli do Łomianek?
Ronin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.07.2011, 10:28   #33
KML
 
KML's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa/Natolin
Posty: 1,519
Motocykl: nie mam już AT
Przebieg: 99999
KML jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 20 godz 53 min 17 s
Domyślnie

Tak Łomianki, jechaliśmy od strony Warszawy ok godz. 16:00, z powodu przebudowy trasy, korki były jak cholera.
Trzeba się przeciskać a samochody stoją dość ciasno bo pasy wąskie.
__________________
BMW R1150R
Jawa 250 353 `58r
KML jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.07.2011, 11:29   #34
artel


Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 3
Motocykl: RD04
artel jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 godz 7 min 8 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał KML Zobacz post
Wczoraj z ciekawości pojechałem do Ret Bike-a zobaczyć te spodnie.

Powiem tak, jak za takie pieniądze (70zł) to w sumie nie ma się co zastanawiać, normalne Jeansy do chodzenia są droższe.

Pani powiedziała że wyprzedają bo to stary model, ale w jej głosie czułem jakąś zagadkę.
Mają pełną rozmiarówkę ale koniecznie trzeba jechać i przymierzyć bo jest z nią coś popierniczone.

Na mnie były idealne XL-ki a normalnie bym się w takich utopił, krój jest podobny do bojówek/rybaczek, nie są tak szerokie jak sk8towskie portki ale szersze od normalnych jeansów do chodzenia.

Wstawki z kewlaru są na kolanach i biodrach (zazwyczaj w tych droższych które oglądałem jest cała dupa podszyta).
Ochraniacze miękkie z pianki na kolanach, można je wyjmować aby wyprać spodnie, na biodrach są kieszenie na ochraniacze ale samych ochraniaczy brak.
Po zejściu z moto wygląda się jak w normalnych jeansach, nic nie odstaje itd., u spodu nogawek nie ma żadnej regulacji ale nogawki są na tyle szerokie że na wszystkie buty letnie/turystyczne powinny wejść, na typowo crossowe raczej nie wejdą.
U mnie na ścisk nasuwają się na Scouty III

Jeansy są w kolorze granatowym (ciemne) , materiał bardzo gruby dobry jakościowo , szwy wykonane bardzo solidnie mocną nicią, na jednej z tylnych kieszeni oraz na szwie przy pasku elementy odblaskowe.


Spieprzona jest jak już pisałem rozmiarówka i moim zdaniem kieszenie na ochraniacze kolanowe są wszyte ciut za nisko, ale to zależy kto jak długie ma nogi , ewentualnie można coś tam przerobić.
Był ze mną kolega który przymierzał XXXL w pasie były dobre ale ochraniacze kolanowe miał na piszczelach i spodnie były dużo za długie.

Ogólnie polecam w tej cenie.
Wchodziłem na stronę Ret Bike przez kilka ostatnich dni i nie widzę (widziałem) spodni po tej - 70zl - cenie. Skąd taka informacja?
__________________
RD'04 92r.
artel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.07.2011, 23:21   #35
KML
 
KML's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa/Natolin
Posty: 1,519
Motocykl: nie mam już AT
Przebieg: 99999
KML jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 20 godz 53 min 17 s
Domyślnie

Strona jest od dawna nieaktualna, ceny również w sklepie są niższe jak na stronie.
Najlepiej zadzwonić do nich i dopytać, akurat tych jeansów nie ma w ogóle na stronie.

Po kilku dniach użytkowania mogę już coś powiedzieć więcej, spodnie są sztywne i dość szorstkie, myślę że pierwsze pranie załatwi sprawę.
Ochraniacze na kolana w moim egzemplarzu układają się na kolanach do wewnątrz ( w kierunku zbiornika czyli zewnętrzną część kolana mam nieosłoniętą).
Myślę że to jest przyczyna ich wyprzedaży, trzeba by przerobić trochę kieszenie na ochraniacze.
Z powodu że materiał jest gruby to jest w nich dość ciepło, nie aż tak jak w typowych spodniach motocyklowych ale np w bojówkach jest chłodniej.
__________________
BMW R1150R
Jawa 250 353 `58r
KML jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.07.2011, 00:38   #36
artel


Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 3
Motocykl: RD04
artel jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 godz 7 min 8 s
Domyślnie

A bojówki też od nich czy jakieś inne?
__________________
RD'04 92r.
artel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.07.2011, 08:55   #37
KML
 
KML's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa/Natolin
Posty: 1,519
Motocykl: nie mam już AT
Przebieg: 99999
KML jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 20 godz 53 min 17 s
Domyślnie

Bojówki normalne tyle że nie masz żadnej ochrony, mają na stanie jakieś bojówki motocyklowe po ok 200 pare zł.
__________________
BMW R1150R
Jawa 250 353 `58r
KML jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szyby motocyklowe Orzep Wszystko dla Afryki 42 18.03.2021 05:51
III Targi Motocyklowe RAFKA Imprezy forum AT i zloty ogólne 1 07.04.2013 00:28
Motocyklowe biura podróży Piotrz Kwestie różne, ale podróżne. 10 27.05.2011 21:28


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.