Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Trochę dalej

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03.05.2012, 22:42   #41
pawelsitek
 
pawelsitek's Avatar


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 191
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Galeria: Zdjęcia
pawelsitek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 15 godz 25 min 27 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał deny1237 Zobacz post
W Jakucku poniewaz moja Afryka wlasnie tam jest pozostawiona po mojej zeszłorocznej kontuzji ręki i powrocie samolotem.

Slawek leci do Czity 29.05 ja lece 01.06 do Jakucka , on dojezdza do Jakucka i około 04.06.2012 ruszamy razem w kierunku Magadanu.

Hejka
A Tobie moto nie zarekwirowali?
Jak to jest przy powrocie potem? Jak na granicy bedą chcieli zobaczyć vremenny vvoz i zonaczą date sprzed roku moga buczeć... nie wiem, ja wyjechałem z Rosji na czas
pawelsitek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.05.2012, 22:51   #42
deny1237
 
deny1237's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Częstochowa
Posty: 166
Motocykl: RD07a
Przebieg: 53kkm
Galeria: Zdjęcia
deny1237 jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 21 godz 57 min 6 s
Domyślnie

Oni teraz nawet nie musza ogladać wrimiennego wwozu ( maja juz wszystko w komputerach )
ale tak na powaznie mam pieczatke i podpis naczelnika bialoruskiego w wrimiennym że przedłuzony do 01.07.2012.

Ja jak wrociłem do Polski to po kilku tygodniach pojechałem na granice Białoruską w terespolu czyli z tej z której mam wrimienny i przedłuzyłem go o rok od wyjazdu czyli do 01.07.2012. ( chociaz nie było to takie łatwe trzebabyło sie nagadać z naczelnikiem), ale narazie spokój nikt ze mna się nie kontaktował w sprawie deponowania motocykla, wiec mam nadzieje że Afryka spokojnie stoi i czeka na mnie tam gdzie ją zostawiłem czyli w Jakucku.
deny1237 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.05.2012, 22:58   #43
pawelsitek
 
pawelsitek's Avatar


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 191
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Galeria: Zdjęcia
pawelsitek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 15 godz 25 min 27 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał deny1237 Zobacz post
Oni teraz nawet nie musza ogladać wrimiennego wwozu ( maja juz wszystko w komputerach )
ale tak na powaznie mam pieczatke i podpis naczelnika bialoruskiego w wrimiennym że przedłuzony do 01.07.2012.

Ja jak wrociłem do Polski to po kilku tygodniach pojechałem na granice Białoruską w terespolu czyli z tej z której mam wrimienny i przedłuzyłem go o rok od wyjazdu czyli do 01.07.2012. ( chociaz nie było to takie łatwe trzebabyło sie nagadać z naczelnikiem), ale narazie spokój nikt ze mna się nie kontaktował w sprawie deponowania motocykla, wiec mam nadzieje że Afryka spokojnie stoi i czeka na mnie tam gdzie ją zostawiłem czyli w Jakucku.
Na przyszłość dobrze wiedzieć. Może i moja krowa zostanie tam na rok zimowania Ciekawe czy po jakuckiej zimie -50C bym ją potem odpalił...
pawelsitek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.05.2012, 23:03   #44
deny1237
 
deny1237's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Częstochowa
Posty: 166
Motocykl: RD07a
Przebieg: 53kkm
Galeria: Zdjęcia
deny1237 jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 21 godz 57 min 6 s
Domyślnie

tez sie trochę o to martwie , czy Afryczka zagada ale biore nowy akumulator w plecak i mam nadzieje że odpali. W garazu w którym stoi podobno temperatura miała nie spaść wiele poniżej zera stopni.

Teraz własnie konczą się tam temperatury minusowe w dzień a w przyszłym tygodniu prognozy mówia o tym ze ma byc juz około 15 na plusie.

Hejka
deny1237 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.05.2012, 23:21   #45
pawelsitek
 
pawelsitek's Avatar


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 191
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Galeria: Zdjęcia
pawelsitek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 15 godz 25 min 27 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał deny1237 Zobacz post
tez sie trochę o to martwie , czy Afryczka zagada ale biore nowy akumulator w plecak i mam nadzieje że odpali. W garazu w którym stoi podobno temperatura miała nie spaść wiele poniżej zera stopni.

Teraz własnie konczą się tam temperatury minusowe w dzień a w przyszłym tygodniu prognozy mówia o tym ze ma byc juz około 15 na plusie.

Hejka
Ja bym sie nie zdziwił jakby po takiej akcji z mojego sprzętu zaczęło się pocić skąd się da... no ale bez bełkotania, czekam cierpliwie na relacje
pawelsitek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.05.2012, 09:04   #46
rambo
 
rambo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,450
Motocykl: Nie mam już Afryki
rambo jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
Domyślnie

Situ, honda to nie bmw. Z nich się nie leje
rambo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.05.2012, 09:29   #47
Elwood
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał pawelsitek Zobacz post
Taaa jest!
Tak byłem wqrqwiony na Elwooda za to że mnie posłał w Afgany że nie posłuchałem jego rad żeby dużo chlać, chlać chlac i jarać, bo kto pije i pali ten nie ma robali...
Czasami zwolnij.
Byłem bardziej powściągliwy. Na pewno byłem
Warto zabrać ze sobą f-cznie pół litra, ale spirytusu. Pomaga na krótszej mecie, robiąc z niego 60% roztwór. Ale i tak, tam zemsta faraona dopadnie prawie każdego.
W końcu nie da się do każdego posiłku strzelać setki z pieprzem, zwłaszcza, kiedy obciążeni jesteśmy wysiłkiem fizycznym i to poważnym.
Z apteczki tak nawiasem, skuteczniejszy od stoperanu jest węgiel a w "godzinach próby" nifuroksazyd - zabójca.

Lubisz być podłączony do prądu. Taki masz styl. To rzadkość w tym poukładanym i coraz bardziej poprawnym świecie.
Piszesz szczerze, oddając stan "tu i teraz". Bywa on różnie rozumiany i interpretowany.
Naszego Doktora wzruszyłeś opisem organicznych doznań innych zaś razi (dennego np. - pozdrawiam przy okazji, życząc szczęśliwego zakończenia sybirsko-dalekowschodniej epopei!) Twój stosunek emocjonalny do Anglika np.
Mój byłby podobny "tu i teraz", ale rozumiem kolegów z AT, że na pierwsze dzień dobry bywać to może ciężkostrawne, by trzymać się wątku.

Podobnie z tym wątkiem porównawczym Wpadłeś na salony z plamą na koszuli, zwracając uwagę gospodyni (i to samej Królowej!), że ma przykrótką kieckę!
Królowa to nie Anglik
Kiedyś ŚP. Izydor dał mi tylko potrzymać swoją u siebie na podwórku... Stałem, jak sparaliżowany. Bałem się, że się wyjebie chwila moment razem z nią! Rozbawiony gospodarz dosiadł ją na boso i odpier... taki cyrk z nią w ogrodzie, że mi zatłuszczone kłaki stanęły na dębowo.

Twoje intencje były szczere, ale dałeś dupy w ocenie stanu faktycznego, to pewne, bo to czuje nawet taki laik, jak ja.
Gdybym ja dosiadł te dwa motorki i miał podobne wrażenia, byłbym bardziej wiarygodny i nie idzie o to, żeś beemiarz.

Wracając do wątku przewodniego całkowicie, to wykonałeś kawał ciekawej i dobrej roboty oraz nabrałeś sporo doświadczenia.
Trza było jednak jechać prawą mańką Wachanu

P.S.
Kiedyś porównałem sobie RD03 do Simsona Enduro i doszedłem do niepokojących wniosków...
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.05.2012, 10:20   #48
Pajdor
 
Pajdor's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: Gliwice
Posty: 130
Motocykl: RD07
Przebieg: 59000
Pajdor jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 2 godz 51 min 35 s
Domyślnie

Szacun za wyprawę to przede wszystkim no i u Denego zapowiada się gruba sprawa : )))
Pajdor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.05.2012, 11:59   #49
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,032
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 12 godz 1 min 23 s
Domyślnie

Za wyprawę MEGA SZACUN a co do całości tematów to w pełni podzielam zdanie Elwooda.
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.05.2012, 12:22   #50
zombi


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 1,155
Motocykl: exc 250 2T :)
zombi jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 12 godz 15 min 2 s
Domyślnie

Wyprawa wypas, jak i relacja. Tylko się dziwię, że angola żywcem puściłeś
zombi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Cel A to Å , cel B to B**** i tak aż do G, do punktu G :) [Lipiec 2011] Neno Trochę dalej 45 03.05.2013 16:28
Mongolia samotnie czerwiec/lipiec 2011 doktorek Trochę dalej 44 14.02.2012 19:08
Made In Poland Galery Lipiec 2011 NaczelnyFilozof Polska 95 12.01.2012 13:43
Skandynawia - lipiec 2011 TDM900 Umawianie i propozycje wyjazdów 10 31.03.2011 13:17


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.