Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09.06.2011, 19:52   #61
wator


Zarejestrowany: May 2011
Miasto: Kraków
Posty: 39
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 143000
wator jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 7 godz 59 min 0
Domyślnie

Pogoda wg meteo.icm.edu.pl rzeczywiście jest zła. Jeśli by się okazało że będzie cały czas padać to moim zdaniem nie ma sensu jechać, ale ja i Wojtek jesteśmy w tej komfortowej sytuacji iż to nie my dojeżdżamy do Krakowa. Carlos, Jacek wypowiedzcie się proszę!
wator jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.06.2011, 20:30   #62
Carlos
 
Carlos's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Legnica
Posty: 147
Motocykl: CRF1100
Carlos jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 22 godz 3 min 50 s
Domyślnie

Pogode na 3 dni tak naprawde ciężko jest przewidzieć więc skąd możemy wiedzieć, że ma ciagle padać? Ja z bratem możemy lecieć mimo deszczu. Jeśli nawet mocno zmokniemy to można się schronić i wysuszyć w jakiejś komnacie. Dla potwierdzenia- chcemy lecieć offem, unikać asfaltu, przedzierać się przez strumienie, pokonywać górki (może walczyć też z deszczem). Coś, co można później wspominać przed ciepłym kominkiem zimą.
Jeśli chcecie możemy jeden dzień się wstrzymać i dojechać w sobotę (po jednym dniu można ocenić czy rzeczywiście nadeszła "strefa cienia"). Jeśli się okaże, że jest naprawde niedobrze, szlaki przypominają rwące potoki, chaty są zmywane i wszystkie leżaki, na których mieliśmy leżeć porwało, możemy się wstrzymać do momentu kiedy będzie lepiej.
__________________

Nie raz leżałem obok królowej
Carlos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.06.2011, 20:45   #63
Michasso
 
Michasso's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Szczecin
Posty: 182
Motocykl: RD07a
Michasso jest na dystyngowanej drodze
Online: 20 godz 54 min 14 s
Domyślnie

Chopaki jedziemy.
Wiem że przedzieranie się przez szlaki w błocie jest cięższym zadaniem, ale warto spróbować, tym bardziej, że nie nastawialiśmy się na wyjazd typowo turystyczny (w przeciwnym wypadku część z nas wzięłaby pasażerów).
Dzidujemy i zobaczymy jak będzie
__________________
Pozdrawiam, Michał
Michasso jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.06.2011, 21:29   #64
Jaca GDA


Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Gdańsk
Posty: 60
Motocykl: RD07a
Przebieg: 50,000
Jaca GDA jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 15 godz 50 min 43 s
Domyślnie

Ja jade urlopu nie mam mozliwosci przesowac.
Jaca GDA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.06.2011, 21:34   #65
Jaca GDA


Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Gdańsk
Posty: 60
Motocykl: RD07a
Przebieg: 50,000
Jaca GDA jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 15 godz 50 min 43 s
Domyślnie

Pozatym mam mapy gor rumunii bardziej na poludnie wiec zawsze mozna tej pogody poszukac. Nie dajmy sie zwariowac to 8 dniowy urlop jest czerwiec i jedziemy badz co badz na poludnie, mysle ze nie jest prawdopodobne ze bedzie jakis dramat.
Jaca GDA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.06.2011, 00:02   #66
wator


Zarejestrowany: May 2011
Miasto: Kraków
Posty: 39
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 143000
wator jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 7 godz 59 min 0
Domyślnie

OK, no to tak jak zostało ustalone czekam na Was na adresie podanym w PW. +- będę pod telefonem, jak nie będę odbierał to oddzwaniam (jeśli ktoś nie dzwoni z zastrzeżonego nr.). Carlos - dokładnie tak jak napisałeś najlepiej z pominięciem deszczu ! Do zobaczenia w Krakowie
wator jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.06.2011, 23:52   #67
Carlos
 
Carlos's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Legnica
Posty: 147
Motocykl: CRF1100
Carlos jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 22 godz 3 min 50 s
Domyślnie

Panowie- pikna wyprawa (mimo ostrej walki z ostatnim zjazdem
Przeprawy, spanie na połoninach, "atak krów" na nasz skromny obozik, widoki i wrażenia na długo zapadną w mojej pamięci.
Wator- jak będziesz miał chwilę to wklej jakieś ciekawsze zdjęcia. Niebawem Michasso też się czymś podzieli.
__________________

Nie raz leżałem obok królowej
Carlos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.06.2011, 10:10   #68
Louis
 
Louis's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Międzyzdroje
Posty: 598
Motocykl: CRF1000L
Louis jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 5 dni 20 godz 41 min 9 s
Domyślnie

Napiszcie coś więcej. W środę w osiem maszyn atakujemy ten rejon. Mamy tydzień na penetracje okolicy
__________________
Louis, motocyklista niedoskonały.
Louis jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.06.2011, 20:03   #69
brenek
 
brenek's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 233
Motocykl: RD07a
brenek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 23 godz 30 min 43 s
Domyślnie

No właśnie, wrzućcie coś. Foty, trasy, opisy.
__________________
brenek
brenek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.06.2011, 14:42   #70
Carlos
 
Carlos's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Legnica
Posty: 147
Motocykl: CRF1100
Carlos jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 22 godz 3 min 50 s
Domyślnie

Troche słabo z czasem, dlatego foty wkleje później. Jedną z dobrych tras jest kierowanie się na Wołowiec, stamtąd w kierunku południowo- wschodnim przejeżdża się przez miejscowosc Izky i tam najlepiej zapytać którędy na Wodopad.
Przed samym Wodopadem jest rozjazd, jedna z dróg prowadzi serpentynami na połoniny (tez warto zapytać- drogę wskazała nam pierwsza napotkana osoba). Dalej to już dzida i oglądanie świetnych widoków.
Zdobyliśmy też szczyt Pikuj ale nie pamiętam dokladnie koło jakiej miejscowości to było. Jeździliśmy ciągle z bagażami, dzięki temu moglismy rozbijać się w wielu niesamowitych miejscach, ale bagaże ograniczyliśmy do minimum (zadnych kufrów, sakw bocznych). Jedna z tras uraczyła nas głębokim, zalanym wodą błotem przez który lepiej było zdecydowanie odkręcać. Podjazdy czasami strome, generalnie dużo wrażeń
__________________

Nie raz leżałem obok królowej
Carlos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jagnię w sosie potrójnie afrykańskim, czyli Rumunia raz jeszcze [Wrzesień 2011] jagna Trochę dalej 55 03.03.2022 14:52
karpaty ukrainskie 2-5 wrzesien Mirmil Umawianie i propozycje wyjazdów 2 09.09.2012 11:58
Ukraina,rumunia 5.08-21.08.2011 joker Umawianie i propozycje wyjazdów 11 05.08.2011 16:39
2,5 tkm -Północna Italia: Dolomity, Apeniny,dolina Padu, Liguria, Toskania Jarek Trochę dalej 33 16.12.2008 21:24


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.