Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 24.08.2023, 15:37   #1
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie Ruskazaraza :D Uraaaa650 - konsultacja

Sóhejcie. Składam Urala - zamarzył mi się napęd - znalazłem ramę wózka, wahacz, dyfer... no komplet w zajebistym stanie ale pogadawszy z gościem wyszło, że napęd jest od Dniepra.
PONOĆ coś może nie spasować do Uralowskiej ramy /już współczesna tzw. 'drabina'/ z poziomymi długimi belkami z tyłu.
Sprawa jest taka, że nie cofnę się przed jakąkolwiek przeróbką bo Ural był w stanie urągającym wszelkim przekleństwom więc nie będę z niego robił perły-igły a jedynie motocykl w pełni sprawny technicznie, poprawiając wszystko co się da.

Myślę, że jedyne co może NIE pasować to będzie rozstaw/szerokość punktów mocowania wahacza. PODOBNO - może pasować w takim układzie Kaśkowa rama ale na pewno nie będę kupował ramy...
wszystko co na prawo od motocykla reguluje się podciągami a punkty mocowania do motocykla są wszędzie takie same - kule.

Czy ktoś może się sensownie w temacie wypowiedzieć? Czy jest tam jakaś MUKA, która jest nie do przejścia /wątpię/ ale opieram się na małej znajomości niuansów między tymi motocyklami. Biegle zaś władam szlifierką

Prince? Podlasie? Ktoś?
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.