Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18.07.2014, 16:25   #31
Fizolof


Zarejestrowany: Jun 2012
Miasto: Wrocław
Posty: 886
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Fizolof jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 6 dni 23 godz 32 min 34 s
Red face

Długo zastanawiałem się nad tym, czy napisać swoje przemyślenia odnośnie zlotu. Na tyle długo, ze ubiegł mnie Marek pisząc, ze nie jest to zlot "kupa mieci". Więc teraz to już nie wiem czy warto się rozpisywać Myślałem raczej, że będzie to zlot Orzepa a nie zlot im. Orzepa który, poza nazwą nie różni się niczym od innych zlotów....
W jaki sposób podróżował Daniel większość wie, ponieważ usilnie tutaj owa wizję wprowadzał w walkach z Ex'em.... więc może warto zrobić ten zlot w stylu Orzepa. Ciężkie enduro z kuframi i asfalt oraz sztury. Żeby przez te kilka dni móc popatrzeć w niebo i pomyśleć "patrz Orzep czego dokonales, jeździmy tak jak chciałeś, tak jak nas przekonywales, ze tak też jest fajnie." Oczywiście możemy mocno przejaskrawiać i zachaczac o groteske, pamiętając jaki był Orzepa i jakie prezentował podejście do życia. np. Konkurs w stylu: za pomocą kartonów oraz taśmy klejącej przymocuj jak najwięcej "kufrow" do swojego moto i przejedz 1km i jak najmniej zgub po drodze alb np za kilka lat gdy na kolejnym zlocie ktoś zapyta ~ ej, a po co rzucanie tym kardanem na jak największą odległość? ~jak to po co. Bo Orzep by się pewnie wkurzyl, a nikt tak się zajebiscie nie wkurwial jak Daniel...
Nie znałem osobiście Orzepa, znałem Go tylko takiego, jakim dał się poznac tutaj, na forum poprzez wpisy. Być może mylę się w ocenie. Ale taki zlot bym widział. Tyle jeśli chodzi o mój uwagi. Pozdrawiam
Ps. Drukowalem te wypociny na tel co nie jest łatwe, więc przepraszam za błędy jakie mogły się tu pojawić.
Fizolof jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.07.2014, 16:33   #32
ex1
 
ex1's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2009
Miasto: Szczecin
Posty: 2,970
Motocykl: CRF1100
ex1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 5 godz 38 min 27 s
Domyślnie

ja się wybieram... jak znajdę jakieś kufry to je nawet specjalnie dokleję do moto..
__________________
Super Lekkie Enduro (950 SE), do tego ROGAL i już jest fajnie..
ex1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.07.2014, 22:42   #33
slafo
Are we truly alone? The Truth is Out There
 
slafo's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Urzut
Posty: 661
Motocykl: obecnie brak
slafo jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 6 dni 1 godz 2 min 6 s
Domyślnie

myślę, że będę, oczywiście z kuframi
slafo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.07.2014, 23:33   #34
Hermes
 
Hermes's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: Kraków
Posty: 100
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Hermes jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 19 godz 7 min 40 s
Domyślnie

Allriders.pl też się pojawi jeśli plany nie ulegną zmianie.
__________________
KTM 1050 Adventure
Hermes jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.07.2014, 23:16   #35
tmarc


Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Katowice
Posty: 86
Motocykl: nie mam AT jeszcze
tmarc jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 6 dni 10 godz 23 min 24 s
Domyślnie

a to kufry obowiązkowe będą.
tmarc jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.07.2014, 09:05   #36
Fizolof


Zarejestrowany: Jun 2012
Miasto: Wrocław
Posty: 886
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Fizolof jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 6 dni 23 godz 32 min 34 s
Domyślnie

A Ty w ogóle wiesz kim był Orzep i o co chodzi z kuframi
I dlaczego niektórzy hmm... być może w ramach "hołdu" zmarłemu przyjacielowi chcą owe kufry założyć, chociaż są ich przeciwnikami, jeśli chodzi o podróżowanie? I dlaczego akurat kufry?
Ktoś napisał, że cokolwiek jest obowiązkowe? Albo, że masz mieć "żółte" moto, bo żółty GS, to też charakterystyczny znak Orzepa i swego czasu powód do nabijania się z Niego?
Tak jak pisałem marzy mi się, żeby był to zlot Orzepa ale widzę, że dla niektórych to bez znaczenia, czy to zlot im. Orzepa czy kółko różańcowe pod wezwaniem Maryli Rodowicz.
Zresztą nie ja organizuje zlot. Ja tylko wyraziłem swoją opinię co do tego, jak taki zlot bym widział i jak widać, niektórzy podłapali idee kufrów i tyle.

Pozdrawiam
Fizolof jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.07.2014, 09:25   #37
redrobo
 
redrobo's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: białystok
Posty: 2,628
Motocykl: ktm 640 adventure
redrobo jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 4 dni 21 godz 49 min 23 s
Domyślnie

Ja tez podlapalem te idee jako proponowany obowiazek.. ale nic nie wazne, ty to widzisz tak, inni widziec to beda inaczej... Jesli chialbys upamietnic Orzepa na swoj sposob w takim stylu jakim byc chcial to raczej tylko male grono rownoczczacych przyjaciol. Samo spotkanie, proba zgromaczenia sie ludzi pod jednym haslem jest bardzo fajna. Spotkanie bedzie mialo charakter interforumowy - to najwazniejsza moim zdaniem cecha wyrozniajaca, niepowtarzalna jak sam Orzep. I jesli mialaby ona przybrac postac grupowania sie na tych co znali osobiscie Orzepa, czy nie, czy jezdza z kuframi czy bez - stanie sie ona bez sensu.
redrobo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.07.2014, 09:58   #38
motormaniak
mistrzu
 
motormaniak's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 1,955
Motocykl: RD03
Przebieg: ?
Galeria: Zdjęcia
motormaniak jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 tygodni 1 dzień 1 godz 45 min 0
Domyślnie

Fizolof - za dużo filozofujesz. Pomysł jest świetny, luźne spotkanie namiotowe w formie ADV pod patronatem osoby preferującej "podobny styl" jak najbardziej na miejscu. Mam nadzieję być.
__________________
Enduro i ADV
motormaniak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.07.2014, 12:19   #39
acokurra
 
acokurra's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2014
Miasto: Wro
Posty: 116
Motocykl: PD10
Przebieg: 10k+
Galeria: Zdjęcia
acokurra jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 7 godz 28 min 55 s
Domyślnie

Kwestię naklejek chętnie wezmę na siebie. Robiłem na Tukan i wszystko ładnie się udało, teraz robię Puntkowi maratonowe.
Wszystko gratis, na oracaljet z laminatem. Nie wyblaknie przez jakieś 20 lat albo więcej.
tomek@wobler.com.pl
kom 605129300
acokurra jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.07.2014, 17:21   #40
bass


Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 663
Motocykl: RD07&1000RR
bass jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 6 dni 3 godz 26 min 56 s
Domyślnie

o co tu się kłócić o kufry :P każdy przyjedzie jak chce, liczy się pamięć i to po co się tam będzie jechać... to, że nie będzie to typowy zlot "kupamięci" to oczywiste... to będzie zlot ludzi, których zjednoczył Orzep swoim gadkami
bass jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Pozegnanie Orzepa fassi Orzep 16 24.05.2015 03:42
FAT zlot jesienny 2014-będzie? Tomek Inne tematy 99 17.06.2014 11:51


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.