Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12.01.2009, 21:08   #21
Maciej


Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 250
Motocykl: nie mam AT już
Maciej jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 8 godz 19 min 8 s
Domyślnie

hmmm... skuter....
brakuję tylko gazety i już można kupę rżnąć
Maciej jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.01.2009, 19:29   #22
QrczaQ
 
QrczaQ's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Sexu i biznesu
Posty: 1,563
Motocykl: CRF1000, R80G/S PD, DR650SE
QrczaQ jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 3 godz 3 min 52 s
Domyślnie

Skut de best!
__________________
__
Golodupiec bez Afryki
QrczaQ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.01.2009, 10:31   #23
tango
 
tango's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 164
Motocykl: Yamaha TDM 850 4TX
tango jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 9 godz 19 min 46 s
Domyślnie

Hmm, a ja zaczynalem wlasnie od skutera - tyle, ze wiekszego niz jakis maluszek, chociaz pojemnosc 50 - Peugeot Elyseo (dobry do jazdy we dwoje - i to wygodnej dla obojga

Po pierwsze w miescie latwo sie jezdzi poczatkujacemy z 2oo ze wzgledu na to, ze nie zastanawia sie nad biegami, tylko koncetruje sie na tym co dookola sie dzieje. Po przejsciu tego etapu mozna juz jezdzic moto - kiedy juz czlowiek jakos 'ogarnia' otoczenie i nie przerazaja go te jezdzace samochody

Ja tak zaczalem i mysle, ze to dobry pomysl. Chociaz po przesiadce z moto na skuter wlasnie dziwnie sie czuje - jakbym wisial na kierownicy

Niewatpliwy plus skutera - na 50 na razie nie potrzeba prawa jazdy, wiec mozna praktykowac do woli.
__________________
leave the racing on the circuit
tango jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.01.2009, 11:03   #24
hubert
Jaki świeży jaki świeży ??
 
hubert's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,732
Motocykl: nie mam AT jeszcze
hubert jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 11 godz 51 min 49 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał tango Zobacz post
Ja tak zaczalem i mysle, ze to dobry pomysl. Chociaz po przesiadce z moto na skuter wlasnie dziwnie sie czuje - jakbym wisial na kierownicy
Mam to samo gdy po tygodniu latania na skutrze przesiadam się na weekend na Afrykę czuję się jakbym przesiadł się na jakiś lotniskowiec, w drugą stronę też jest dziwne wrażenie ...
__________________
Hubert

hubert jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.01.2009, 11:36   #25
Babel
 
Babel's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 2,750
Motocykl: Pomarańczowy
Babel jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 15 godz 58 min 7 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał hubert Zobacz post
Mam to samo gdy po tygodniu latania na skutrze przesiadam się na weekend na Afrykę czuję się jakbym przesiadł się na jakiś lotniskowiec, w drugą stronę też jest dziwne wrażenie ...
Oj Hubert jak wsiadłem na skuter Piotrka K.-Scarabeo - to myslałem że się zabije - aż się ludzie pytali czy ja sie uczę jezdzic.
I pamietam tylko słowa Piotrka - nie próboj wciskac sprzegła - z wiadomych powodów
Moim zdaniem jezdzenie skuterem a moto to diametralna różnica - mi jakos skuter nie przypada do gustu - zdecydowanie mimo gabarytów motocykl
Babel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.01.2009, 11:48   #26
hubert
Jaki świeży jaki świeży ??
 
hubert's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,732
Motocykl: nie mam AT jeszcze
hubert jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 11 godz 51 min 49 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Babel Zobacz post
Moim zdaniem jezdzenie skuterem a moto to diametralna różnica - mi jakos skuter nie przypada do gustu - zdecydowanie mimo gabarytów motocykl
A ja zawsze będę twierdził że skuter to najlepszy środek transportu w mieście takim jak Warszawa. Zajebiście się manewruje w korku, nie trzeba się zastanawiać na którym biegu jechać między samochodami i wachlować tymi biegami od świateł do świateł. Można się wybrać do pracy w gajerze bez obawy że będziesz miał upieprzone spodnie. No i wbrew pozorom jest bardzo ładowny.... kufer + duży schowek pod siedzeniem + wieszak na siaty.

Najważniejsze to kupić skuterozol z jak największymi kółkami (stabilniejszy, mniej wrażliwy na dziury) no i conajmniej jakąś 125-tkę ..
__________________
Hubert

hubert jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.01.2009, 19:42   #27
Zając


Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Szczecinek
Posty: 134
Motocykl: RD07
Zając jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 13 godz 24 min 56 s
Domyślnie

Na zatłoczone miasta taki ( cielaczek - odkręcasz gaz, silniczek wydaje dźwięk MEEEEEEEEE i powoli ruszasz ) to może i sposób mały,lekki zwinny.Ale Ja lubię wiedzieć , że mam co trzymać między nogami.
Zając jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.01.2009, 21:03   #28
Cibor klv
 
Cibor klv's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Białystok/Jaświły/BielskP
Posty: 1,892
Motocykl: LC 4
Cibor klv jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 13 godz 2 min 29 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zając Zobacz post
Na zatłoczone miasta taki ( cielaczek - odkręcasz gaz, silniczek wydaje dźwięk MEEEEEEEEE i powoli ruszasz ) to może i sposób mały,lekki zwinny.Ale Ja lubię wiedzieć , że mam co trzymać między nogami.
To racja... do miasta do dojazdów do roboty to idealne rozwiązanie... sam przetestowałem w Londynie .. normalnie latałem Translpem... ale co się się człek namiesza tymi biegami... aż biedna skrzynie i sprzęgło mówią "bierz co chcesz" ...a kilka razy latałem kumpla skuterem Hąda jakaśtam 125 no rewelka... zero wajchowania i tylko łyha... ale podkreślam... skuter toleruje tylko i wyłącznie jako środek do przemieszczania się do rooty... w zatłoczonym meście... zero sentymentu czy emocji ... te sfery zarezerwowane są dla motocykli enduro i sportowych... nie rozumiem np jak można popierdywać chopperem
Cibor klv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.01.2009, 10:05   #29
QrczaQ
 
QrczaQ's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Sexu i biznesu
Posty: 1,563
Motocykl: CRF1000, R80G/S PD, DR650SE
QrczaQ jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 3 godz 3 min 52 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał hubert Zobacz post
A ja zawsze będę twierdził że skuter to najlepszy środek transportu w mieście takim jak Warszawa. Zajebiście się manewruje w korku, nie trzeba się zastanawiać na którym biegu jechać między samochodami i wachlować tymi biegami od świateł do świateł. Można się wybrać do pracy w gajerze bez obawy że będziesz miał upieprzone spodnie. No i wbrew pozorom jest bardzo ładowny.... kufer + duży schowek pod siedzeniem + wieszak na siaty.

Najważniejsze to kupić skuterozol z jak największymi kółkami (stabilniejszy, mniej wrażliwy na dziury) no i conajmniej jakąś 125-tkę ..

100% tru
__________________
__
Golodupiec bez Afryki
QrczaQ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.01.2009, 11:54   #30
rambo
 
rambo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,450
Motocykl: Nie mam już Afryki
rambo jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
Domyślnie

Ciekawe co Artuditu o tym napisze, bo chyba poza nikt nie jeździł tyle km po wawie co on A teraz ma afryke to jest porównanie 749 VS 49 cm
rambo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Afrika - Mój model ;) MaciekTOS Inne tematy 7 13.01.2011 10:39


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.