Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka > Archiwum

Archiwum Tylko do przenoszenia starych postów

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10.07.2010, 00:14   #1
rob
 
rob's Avatar


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 301
Motocykl: LC4 ADV Puzle Edition ale nie wiele brakuje ;P
rob jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 2 dni 6 godz 7 min 54 s
Question Buty dla Yeti vel. El Chupacabra

Witam
Jako że zbliża się upragniona chwila - RD03 przybywa okazało się że mam problem. Duży problem. Rozmiar 49 (długość stopy to jakieś 31,5cm). Niby nic bo takie rozmiary dostępne ale okazuje się że nie... Axo Dart 49 za małe, Axo Prime niby długość buta dobra ale w łydzie za ciasne(a i za sztywne jakieś). Axo Boxer co to podobno w rozmiarze 48 gigantyczne - za małe(kumpel robi u dystrybutora to okazja przymierzyć była). I jak tu qrna żyć.... :/ Dobra wyżaliłem się. Ma ktoś z szanownego grona forumowiczów doświadczenie w tej materii i mógłby coś polecić? We wtorek mam mieć okazję przymierzyć Alpinestars Tech 3 49 więc może... Wiem że SIDI ma nawet 50 ale czapa pieniądzów toto...
AAAAAA jak widać to celuję raczej w offroady więc coś w tym typie?
rob jest offline  
Stary 10.07.2010, 01:01   #2
JarekAT
Centralny Jarek
 
JarekAT's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 2,215
Motocykl: RD07, RD07a, RD07a, LC8, LC4, DRZ, K100, XL600LM
JarekAT jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 6 dni 19 godz 2 min 56 s
Domyślnie

31,5 to chyba nie rozmiar 49 lub 50 takze sie nie zrażaj
kiedyś przymierzałem jakies formy 45 i byly mi minimalnie za male, a mam tez 31,5 długosc stopy

A tak poza tematem witam bydgoszczaka
JarekAT jest offline  
Stary 10.07.2010, 03:11   #3
majki
 
majki's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Gwe/Warszawa
Posty: 3,494
Motocykl: CRF1000, RD04
majki jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 1 tydzień 3 dni 23 godz 4 min 35 s
Domyślnie

Ooooo...widzę, że nie tylko ja mam taki problem. Mam cywilnie 48, a w motocyklowych 49, dł. stopy 31.3cm. Jedyne buty, które mierzyłem i na mnie pasowały to O'neale. Kupiłem Element III roz.49 za 550zł (w enduro-cross.pl), cała reszta była ciasna, a numeracja do max 48. Sidi wtedy jeszcze nie robiło Crossfire'ów do 50tki. Włoszczyzna wogóle zaniża numerację, a wyciągana skarpeta jeszcze bardziej. Są jeszcze dość fajne Fox'y Comp 5 i mają numerację wysoką, 47 było lekko przyciasne, więc nr większe powinny być ok. I mają alu klamry.

O'neale niestety są robione dla dużych stóp we wszystkich wymiarach (wysokie podbicie i szeroka stopa), przez co muszę wkładać dodatkowe wkładki, żeby mi szczupła stopa nie latała. Do tego zaznaczę, że już je raz na reklamację oddałem, bo się odkleiła podeszwa (podobno pierwszy przypadek w historii importera). Klamry są słabe...szybko się wyrabiają od błota...teraz bym brał coś z metalowymi klamrami, pewnie Foxy bym obadał bliżej.

Astarsy są ciekawe, ale dobijał mnie pasek od górnej klamry chowany wewnątrz buta i ocierający o łydkę. Do tego podobno capią niemiłosiernie, bo mają dużo gąbki w środku. Numeracja tez jest dziwna, 48 jest ciasnawe, a 49 już lata (na jakiegoś platfusa przygotowane chyba, a nr mniejsze ładnie stopę okalało ).

Generalnie temat niezbyt łatwy, ale do zdobycia.
majki jest offline  
Stary 10.07.2010, 11:34   #4
rob
 
rob's Avatar


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 301
Motocykl: LC4 ADV Puzle Edition ale nie wiele brakuje ;P
rob jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 2 dni 6 godz 7 min 54 s
Domyślnie

Dzięki za info. Jak Alpine nie podejdą to zainteresuje się tymi O'neal-ami. Jest nadzieja... Nastawiam się na to co mogę realnie przymierzyć na miejscu, a przy okazji na co mogę dostać lepszą cenę (jakby trochę pracuję w branży... motorowerowej :P) Ale jak sie nie ma co się lubi...
rob jest offline  
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Buty ramires Buty 812 22.10.2019 08:30
buty W2 z membraną firefighter80 Archiwum 26 12.03.2014 19:57
Buty DIADORA MX6 jaro5000 Archiwum 2 16.04.2012 12:17


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.