Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02.09.2013, 22:52   #31
myku
 
myku's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Germany
Posty: 5,924
Motocykl: CRF1000D+Cegla+Czelendz
myku will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 5 dni 12 godz 52 min 45 s
Domyślnie

Czytalem gdzies,ale nie powiem gdzie to bylo,bo zapomnialem,ile trzeba zalatwiac,zeby legalnie poprowadzic trase off na Touratech miting.W sumie to ta sama impreza co trophy.Mnostwo podpisow i spotkan z wladzamy gmin itd.Za to usmiech na twarzach uczestnikow bezcenny
myku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.09.2013, 22:53   #32
Blazimir
 
Blazimir's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: Łódź
Posty: 196
Motocykl: GejeS 1100 '97
Blazimir jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 3 godz 33 min 56 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
co las to inne uwarunkowania i w jednym przejazd może coś zniszczyć a w innym to będzie bez problemu - jeśli ktoś mądrze gospodaruje zasobami leśnymi to kilka przejazdów drogami, po których i tak doginają na co dzień służbowe łaziki czy sprzęt do zrywki, nie uczyni żadnej szkody - JEŚLI to może się oprzeć o oficjalną kasę 'na las' i swoisty weekendowy 'carnet de passage' na taką okoliczność to nie widze przeszkód aby taki proceder miał miejsce. dawno temu mówiłem o tym, że jestem za 'winietą na las' dla offroadowców z głową i nic się w tym temacie nie zmieniło ale na to musi jeszcze upłynąć spooooro wody w wiśle. matjas
O, to to! Mnie też zastanawia, dlaczego nikt jeszcze nie wpadł na taki pomysł, żeby podreporwać budżet jednostek służb leśnych, kosztem tych, ktorzy upatruja radosc w zjechaniu z asfaltu. Oczywiscie nie mowie tu o jezdzie na przelaj, w poprzek 2-letnich sosenek i najbardziej uczeszczanyh pieszych szlakach, ale tam, gdzie trasy sa do jazdy wytyczone lub tam, gdzie nie jest to zabronione. Doliczajac do kosztow weekendowego latania - 20/30 zl, nikt by nie ucierpial finansowo, a kupilby cos, co wydaje sie bezcenne - swiety spokoj.

Btw. moze wydzielic watek o pomyslach na legalne latanie + przyklady zza granicy, co by nie robic burdla w temacie?
Blazimir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.09.2013, 23:28   #33
matjas
 
matjas's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

kiedyś u nas też można było legalnie załatwić - sam załatwiałem na IZI meeting #1 a w rok później ci sami co podpisywali mi kwity za pierwszym razem, nie chcieli nawet ze mną rozmawiać bo się zmieniło prawo i NIKT w złotoryi ani w jaworze nie miał jaj się podłożyć.
trudny to temat - a z drugiej to wiecie jak to u nas jest zresztą... dasz chujkom palec zabiorą i rękę. dasz kwit na latanie po jakimś kawałku legalnie to przejadą i przez młodnik przy okazji.

idę spać. szkoda mojego młodego życia na klepanie o tym czego za mojego żywota się nie zreformuje.
powtarzałem wielokrotnie - dopóki motocykle nie będą społecznie akceptowane, dopóty nie będzie możliwości rozwoju sportu motorowego w zakresie takim, jak na przykład ten wałkowany w kilku postach powyżej.
GDYBY taki Błażusiak przez dwa sezony w porze obiadowej w niedziele miał godzinkę jak onegdaj Małysz to by to wszystko inaczej wyglądało ale Tadek chyba ma za mądrych managierów na takie rzeczy. niech mu się szczęści tak czy owak a nam przeciętnym zjadaczom bułek z paprykarzem musi wystarczyć Mazeno i jego zajebiaszcze foty z pustyni hehehehe ew skok w bok w polniaka.

matjas
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa

Ostatnio edytowane przez matjas : 02.09.2013 o 23:30
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.10.2013, 15:42   #34
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,378
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 133 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 29 min 2 s
Domyślnie

30 min film z gs trophy 2013 Komańcza,

http://www.youtube.com/watch?v=WKCz-QJHd5Q

nie wygląda to wcale źle....chociaż z tym mandatem to trochę przegięcie,
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.10.2013, 16:12   #35
anax


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 58
Motocykl: BMW F800GS
anax jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 23 godz 43 min 17 s
Domyślnie

no niezle, z tym ze od 19 do 29 minuty to nie byla trasa rajdu tylko samozwanczy wypad w teren POZA trasami z narazeniem sie na wlasnie mandaty... jakby tak wygladaly legalne, zaplanowane trasy, to bym zlego slowa nie napisal....
anax jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Podsumowanie sezonu 2013 Carlos Inne tematy 19 18.02.2014 21:31
IZI kalendarz 2013 - podsumowanie jochen Imprezy forum AT i zloty ogólne 1 08.02.2013 14:19


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.