Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13.04.2010, 20:30   #21
sebol
 
sebol's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Wlkp
Posty: 1,160
Motocykl: Prawdziwa przygoda XRV 750
Przebieg: od nowa
Galeria: Zdjęcia
sebol jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 1 dzień 16 min 3 s
Domyślnie

Też tak myślę to jest przyklepane . PIS trzymał z kościołem . Kościół się odwdzięczy . Moim zdaniem szacunek jak najbardziej ale Wawel nie bo brak tak wielkich zasług .
sebol jest offline  
Stary 13.04.2010, 20:55   #22
PARYS
Mam przerąbane :)
 
PARYS's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: WTA
Posty: 1,656
Motocykl: RD07a
Przebieg: stoi
Galeria: Zdjęcia
PARYS jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 14 godz 55 min 9 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał JareG Zobacz post
Cala ta otoczka 'potragediowa' juz zdominowala sama tragedie.. trwa pompowanie (niektorych) zmarlych do statusu bohaterow, albo wrecz herosow bez skazy
__________________
Motto nr 1: Uważać na mokre pieńki i siekiery
PARYS jest offline  
Stary 13.04.2010, 21:01   #23
hubi
 
hubi's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: cork blarney
Posty: 27
Motocykl: to jeszcze nie jest wyjaśnione
hubi jest na dystyngowanej drodze
Online: 19 godz 9 min 6 s
Domyślnie

Sebol powiedz nam zatem co Twoim zdaniem trzeba zrobić,co zrobili ci co tam leżą?
Błyśnij historią i podaj tak na naprędce pięciu pochowanych i choć kilka ich zasług ok ?
Tylko nie szperaj po wiklipedjach tylko z głowy powiedz...

ps.Nie jestem za pochowaniem pary prezydenckiej na wawelu.Cała ta szopka medialna mnie wkurza niemiłosiernie,niedawno pluli,wyszydzali,szukali byle drobnego potknięcia.Teraz kręcą dokładnie odwrotnie.Patrzcie teraz Panowie jaka siła drzemie w przekazie medialnym.I pomyślcie o tym oglądając przedwyborcze debaty,programy itd.
hubi jest offline  
Stary 13.04.2010, 21:11   #24
Uriel


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 230
Motocykl: RD03
Przebieg: Cofany
Uriel jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 21 godz 4 min 25 s
Domyślnie

@szwedzkikucharz: Bedą głośno mówić że to absurd. Tyle można zrobić, może ktoś usłyszy. I może jak kolejnemu przyjdzie ochota pochować się poprzez zabalsamowanie i wstawienie do szklanej trumny w holu sejmu to sobie przypomni jak ludzie się buntowali przy Lechu.

Teraz Kwaśniewski powinien się zabić w karambolu - Wawel na 100%. W końcu wprowadził nas do Unii i rządził 2 kadencje. Lech nie miał żadnych zasług w porównaniu z Kawaśniewskim. Co gorsza, cieszył się niskim poparciem i był raczej nielubianym prezydentem. Nie uznaję zasady 'o zmarłych tylko dobrze' bo jest bez sensu i prowadzi do przekłamywania historii.

I proszę nie kadzić, że żałoba i tragedia. Tak, tragedia swoja drogą i nikt w tym wątku tego nie kwestionuje. Tu chodzi o megalomanię Jarosława i dezawuację symbolu jakim jest Wawel. Dziś jedzimy na haju patosu i uciszamy innych 'bo nie wypada' a pojutrze obudzimy się z kacem. Podobno (wg. źródeł z PIS) ma być Wawel bo Lech nie może leżeć na powązkach z Bierutem. Przecież to obłęd. Niech ekshumują Przemyka i przeniosą na Wawel bo przecież nie będzie leżał z Bierutem. A co!
__________________
Piszę poprawnie po polsku.
Uriel jest offline  
Stary 13.04.2010, 21:17   #25
myku
 
myku's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Germany
Posty: 5,924
Motocykl: CRF1000D+Cegla+Czelendz
myku will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 5 dni 13 godz 4 min 55 s
Domyślnie

Mamy gowno do powiedzenia,a nasze aluzje mozemy sobie wsadzic.Zgadzam sie z wypowiedziami przedmowcow i wyrazam ogromne OBURZENIE ta decyzja.Oczywiscie nie uwazam,ze osoby lezace na Wawelu byly krystalicznie czystymi i przyzwoitymi postaciami.Ale to co sie teraz wyrabia to skandal.Jakie bylo poparcie dla prezydenta w ostatnich sondarzach?Coraz mniejsze!A tu nagle poprzez ta tragedie wynosza go na Wawel i jak ktos zauwazyl,talko czekac jego beatyfikacji.SKANDAL!

Ostatnio edytowane przez myku : 13.04.2010 o 22:29
myku jest offline  
Stary 13.04.2010, 21:31   #26
BLOB
El Mariachi
 
BLOB's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Podkarpackie
Posty: 1,495
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
BLOB jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 2 godz 12 min 15 s
Domyślnie

Z jednej strony wolność słowa jakie daje nam demokracja to skarb, lecz i nasza zguba.
Komentujemy i orzekamy wszak nam wolno ale czy jest taka potrzeba.
Jak ktoś mi się nie podoba i nie mam do niego szacunku to go omijam jak go nie cenię pośmiertnie na grobie świeczki nie zapalę.
W jakim miejscu spoczywamy my czy nasi bliscy i w jakim sąsiedztwie to jest nam obojętne, przecież i tak nie wykopiemy trumny i nie przeniesiemy jej dalej bo człowiek obok którego spoczywa był draniem.
Adrenalina skacze nam niepotrzebnie tak jak mi skakała jak koczowałem z personelem szpitali na chodniku (białe miasteczko) w oczekiwaniu na tych ludzi aby wyszli do nas i o czymś porozmawiali- nie wyszli
Teraz to bez znaczenia mam swoje osądy dla siebie i tak niech pozostanie bo nigdy nie wiadomo czy sądzony nie był lepszym człowiekiem ode mnie.
A czy to poprawnie politycznie i moralnie sam niewiem, bo jak niewielu z was pamięta to za tych niby strasznych czasów PRL wystarczyła wóda i ogórki na stole a przy stole byle kto zawsze się szło dogadać i przede wszystkim było o czym. A tacy powinni być enduromaniacy, do rzycia potrzeba tylko kawałek chleba, namiot i troszki wachy
Pozdrawiam i idę na drinka, on mnie nauczy pokory wypowiedzi, potem wracam czytać FELKOWSKIEGO pisze jak debeściak
Pisze o wódzie a pije metaxe
__________________
Niech moc będzie z wami ...........

Ostatnio edytowane przez BLOB : 13.04.2010 o 21:39
BLOB jest offline  
Stary 13.04.2010, 21:40   #27
hubert
Jaki świeży jaki świeży ??
 
hubert's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,732
Motocykl: nie mam AT jeszcze
hubert jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 11 godz 51 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał hubi Zobacz post
Sebol powiedz nam zatem co Twoim zdaniem trzeba zrobić,co zrobili ci co tam leżą?
Hubi to może od drugiej strony. Skoro pochowają tam Kaczyńskiego to powinni i Jaruzelskiego w przyszłości pochować bo też był Prezydentem ...

Dziwię się tylko rodzinie że nie protestuje, bo na zdrowy chłopski rozum lepiej by było mieć grób brata i syna w Warszawie a nie w Krakowie.
__________________
Hubert

hubert jest offline  
Stary 13.04.2010, 22:07   #28
Uriel


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 230
Motocykl: RD03
Przebieg: Cofany
Uriel jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 21 godz 4 min 25 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał hubert Zobacz post
Hubi to może od drugiej strony. Skoro pochowają tam Kaczyńskiego to powinni i Jaruzelskiego w przyszłości pochować bo też był Prezydentem ...

Dziwię się tylko rodzinie że nie protestuje, bo na zdrowy chłopski rozum lepiej by było mieć grób brata i syna w Warszawie a nie w Krakowie.
Jarosław to wymyślił. Argumentacja jest taka, że jako brat Lech powinien leżec na Powązkach. Ale jako prezydent nie może przecież leżeć na tym samym cmentarzu co Bierut. A na Wawelu jest pochowany Sikorski, więc przez analogię (samolot) logiczne że i Lech powinien tam leżeć.

Serio, nie ściemniam, można to przeczytać na wyborcza.pl - to tylko brzmi jak żart, ale niestety to fakty.
__________________
Piszę poprawnie po polsku.
Uriel jest offline  
Stary 13.04.2010, 22:16   #29
zombi


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 1,155
Motocykl: exc 250 2T :)
zombi jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 12 godz 15 min 2 s
Domyślnie

Kaczyński z żoną do krypty Piłsudzkiego (żona na Wawelu bo razem byli całe życie), a Kaczorowski w Świątyni Opatrzności.

Dla mnie to jest deprecjonowanie ważnego miejsca dla polaków!
zombi jest offline  
Stary 13.04.2010, 22:21   #30
sambor1965
 
sambor1965's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,666
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
sambor1965 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 3 godz 2 min 56 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał zombi Zobacz post
Kaczyński z żoną do krypty Piłsudzkiego (żona na Wawelu bo razem byli całe życie), a Kaczorowski w Świątyni Opatrzności.

Dla mnie to jest deprecjonowanie ważnego miejsca dla polaków!
Pilsudskiego z zona nie mozna bylo, bo nie wiadomo z ktora. Poza tym jeszcze panna byla co sie dla niego otrula.
__________________
Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację.
sambor1965 jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.