Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12.10.2009, 02:29   #41
ENDRIUZET
buszujący w zbożu
 
ENDRIUZET's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Szczecin
Posty: 678
Motocykl: RD07
Przebieg: 33.000
ENDRIUZET jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 13 godz 40 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał hubert Zobacz post
Tu się pojawia mały problem - organizator musiałby już pół roku wcześniej zarezerwować konkretny ośrodek ....
Myslę, Hubercie, że terminy typu koniec kwietnia 23.04.2010r oraz ostatni weekend września 2010r - nie powinny być problemem, a raczej zbawieniem dla właścicieli ośrodków ... chyba, że się mylę. Jakby nie patrzeć to akurat przed i po sezonie. Zaproponowałem wstępnie Kołczewo ponieważ mają sporą salę konferencyjną i w razie niepogody będzie można posiedzieć w ogrzewanym pomieszczeniu przy długaśnym stole.
__________________
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale tylko niektórzy spoglądają w gwiazdy.
ENDRIUZET jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.10.2009, 03:11   #42
DANDY
 
DANDY's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 254
Motocykl: RD04 CRF 450 R Husqvarna TE 610
Przebieg: 50000
DANDY jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 5 godz 33 min 13 s
Domyślnie

Organizacja najbardziej podobała mnie się w kletnie(bajrasz izi i ini dziękuje)jednak to był duży zlot i afri+trampek i większość zdeklarowała się prrzed przyjazdem a i tak organizatorom pszyspądziło to nie lada kłopotu tzk więc to bardzo zniechęca. Myślę więc że na jednego nie ma co liczyć i wspólnymi siłami (tu liczę na ostanio zdeklarowanych do naszej społeczności (mniej niż rok też się wykazali) w końcu logują się nie dla samego logowania jes jurz nas ponad 1000 są też firmy które mogą pomóc )na pewno będzie ktoś taki kto ma na tyle jaj żeby zorganizować spotkanie . np. 7greg ktury dużo krzyczy , krytykuje biega za gaśnicami a sam siedzi z boku i udaje namonrzejszego.
greg nie bierz do siebie ale to tylko przykład.
__________________
i do zobaczenia na trasie

DANDY jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.10.2009, 09:56   #43
hubert
Jaki świeży jaki świeży ??
 
hubert's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,732
Motocykl: nie mam AT jeszcze
hubert jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 11 godz 51 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ENDRIUZET Zobacz post
Myslę, Hubercie, że terminy typu koniec kwietnia 23.04.2010r oraz ostatni weekend września 2010r - nie powinny być problemem, a raczej zbawieniem dla właścicieli ośrodków ...
Owszem są zapewne zbawieniem ale odbywają się też inne imprezy typu wesele, impreza studencka itd ... i może się okazać że termin, który sobie zaplanowaliśmy jest nieosiągalny.
__________________
Hubert

hubert jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.10.2009, 10:07   #44
hubert
Jaki świeży jaki świeży ??
 
hubert's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,732
Motocykl: nie mam AT jeszcze
hubert jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 11 godz 51 min 37 s
Domyślnie

Jorg, dobrze kombinujesz ale nie do końca ..


Cytat:
Napisał jorg Zobacz post
5. Miejsce ustalone "z góry" - proponuję stałe, 2 miejsca na zakończenie i rozpoczęcie.
Hmmm nuuuda Panie W zlotach fajne jest to że odbywają się w różnych miejscach w kraju i przy okazji spotkania z ludźmi można zobaczyć fajne miejsca ... Poza tym organizator musi mieć w miarę blisko do miejsca gdzie jest zlot.


Cytat:
Napisał jorg Zobacz post
I do głosów a'la dery - niekt nikogo nie zmusza, stopni nie przyznaje, ale wydaje mi się, że zlot to coś zorganizowanego nie sponton - jak regionalne spotkanie piwno - kiełbasiane.
Owszem zlot musi być zorganizowany, ale fajnie gdyby był zorganizowany spontanicznie przez grupę ludzi,którzy mają na to ochotę.

Cytat:
Napisał jorg Zobacz post
Co do liderów - już my Polacy tak mamy - niby demokracja, niby większość ustala reguły, a jednak potrzebujemy i tęsknimy za silnym trzymaniem za gardło (dupę) - większość czci J. Piłsudskiego.
W dupie mam Piłsudskiego - ja reaguję alergicznie na trzymanie mnie przez kogoś za dupę i myślę że większość ludzi na tym forum również.


Cytat:
Napisał jorg Zobacz post
- miejsce - jak się da centrum kraju co by nikt nie był "pokrzywdzony" kilometrami

Jest wiele ładniejszych miejsc

Cytat:
Napisał jorg Zobacz post
- termin - START długi weekend majowy; KONIEC ostatni weekend września
Długi weekend majowy odpada - sporo ludzi planuje wtedy wypady ....


To takie moje luźne uwagi
__________________
Hubert

hubert jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.10.2009, 11:17   #45
Jarek
taaak, świeży- od listopada 2004...
 
Jarek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Garwolin
Posty: 1,042
Motocykl: KTM 1190 Adv
Jarek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 1 dzień 5 godz 20 min 43 s
Domyślnie

Zgadzam sie z Hubertem....Jorg, z pewnością dobrze chcesz, ale....chcąc iść w Twoim kierunku należałoby się zgodzić na...no, nic innego tylko na ..hmm, "instytucjonalizację" tego forum, a to nie wyjdzie for sure...mówię to z doświadczenia starego forumowicza - osobiście najbliższy dla mnie pogląd na sprawę pokazał Paweł z Masła
-uważam, że jakiekolwiek próby ustalania zasad są bez sensu ,bo i tak znajdzie się jakaś grupa, której to nie pasi, co jednak nie przekreśla ich jako członków tego forum....nic na siłę...nawet ewentualną większością głosów...
-pozdrawiam
__________________
N 51*52'57,12"
E 21*41'15,90"
-życie to taka piękna forma lotu...P.B.
Jarek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.10.2009, 11:21   #46
ENDRIUZET
buszujący w zbożu
 
ENDRIUZET's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Szczecin
Posty: 678
Motocykl: RD07
Przebieg: 33.000
ENDRIUZET jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 13 godz 40 s
Domyślnie

Jestem po rozmowie z właścicielem ośrodka "Pod Świerkami" w Kołczewie. Posiadają 11 pokoi w 2 budynkach oraz kempingi (przyczepy samochodowe osadzone na stałe). Łącznie 50 miejsc. Cena za pokoje 25zł za dobę, cena miejsca w kempingu 15zł od osoby. Gdyby było zimno jest możliwość wstawienia grzejników do kempingu za dopłatą z uwagi na zużycie prądu. Termin 23.04.2009r jak najbardziej ok. W przypadku dobrej pogody dla chętnych mogą postawić namioty (nadmieniam, że teren jest tak duży, że ewentualne osoby, które zdecydowałyby się na wyjazd w ostatniej chwili - na 100% mogą liczyć na miejsce pod namiot w cenie max do 10zł za dobę ).
__________________
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale tylko niektórzy spoglądają w gwiazdy.
ENDRIUZET jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.10.2009, 11:32   #47
Sławekk
 
Sławekk's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Strzelin
Posty: 1,677
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
Sławekk jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 8 godz 36 min 3 s
Domyślnie

A co z tym ?
http://www.africatwin.com.pl/showthread.php?t=4345

Rozmowy w tym wątku miały na celu wspólne wypracowanie pewnych reguł .
Sławekk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.10.2009, 11:38   #48
paku
 
paku's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 692
Motocykl: chwilowo rower
Galeria: Zdjęcia
paku jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 20 godz 20 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ENDRIUZET Zobacz post
Jestem po rozmowie z właścicielem ośrodka "Pod Świerkami" w Kołczewie. Posiadają 11 pokoi w 2 budynkach oraz kempingi (przyczepy samochodowe osadzone na stałe). Łącznie 50 miejsc. Cena za pokoje 25zł za dobę, cena miejsca w kempingu 15zł od osoby. Gdyby było zimno jest możliwość wstawienia grzejników do kempingu za dopłatą z uwagi na zużycie prądu. Termin 23.04.2009r jak najbardziej ok. W przypadku dobrej pogody dla chętnych mogą postawić namioty (nadmieniam, że teren jest tak duży, że ewentualne osoby, które zdecydowałyby się na wyjazd w ostatniej chwili - na 100% mogą liczyć na miejsce pod namiot w cenie max do 10zł za dobę ).
Endriu, jak pisałem w jakimś poście, przygotuj konkretny opis imprezy, kompletny i to daj ludziom do oceny jako całość, tak się narobisz, naklepiesz a i wszystkich nie zadowolisz /nie ma takiej opcji/.
Ankiety to był dobry pomysł, poczekaj na odzew, przemyśl i wal całość.

Ludzie głosują kasą - tylko i wyłącznie. Klepanie po klawiaturze przychodzi im łatwo, kaska to co innego.
paku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.10.2009, 12:32   #49
ENDRIUZET
buszujący w zbożu
 
ENDRIUZET's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Szczecin
Posty: 678
Motocykl: RD07
Przebieg: 33.000
ENDRIUZET jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 13 godz 40 s
Domyślnie

Myślę, że podstawą będzie pełna swoboda ... wstępnie zjazd w piątek, micha gorącej zupy dla każdego na powitanie i rozsądne alkoholizowanie się z kilometrowym spacerem na zajebiaszczo czystą nadmorską plażę. Wieczorem ognicho, kiełbasa i tak iśc spać by w sobotę zaliczyć turystyczna trasę na Międzyzdroje, Świnoujście, Wolin i być może fragment niemcowni. W sobotę trasa turystyczna z w/w miejscowościami w tle. Głębokim popołudniem, a najlepiej wieczorem vódka/beer extreme czyli wiadomo co (integracja), opowieści gdzie to ja nie byłem itp. W niedzielę trasa off road (może byc odwrotnie i np. dopiero wtedy turystyka po asfalcie). Osobiscie wolałbym aby jazdy turystyczne / off road stanowiły większą cześć dnia ... ale to zalezy raczej od kondycji watroby indywidualnie każdego z nas. (mam nadzieje, że uda mi się wypożyczyć mały alkomat ze wskaźnikiem trzeźwy-nietrzeźwy). Niedzielne głębokie popołudnie w lightowej wersji "wódko pozwól żyć" tak by w poniedziałek do 12:00 każdy był w dobrej formie, świetnej kondycji i wogóle by alkomat pokazał zielone zamiast światełka czerwonego.


Uwaga: jeśli znajdzie się 1600 chętnych do wpłacenia po 3000 euro za dobę oferuję: koncert Metaliki, koncert Madonny, reality show "zmartwychwstanie Michaela Jacksona", kawior z szampanem na śniadanie, apartament prezydencki i I miejsce w kolejce pod prysznic
__________________
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale tylko niektórzy spoglądają w gwiazdy.

Ostatnio edytowane przez ENDRIUZET : 12.10.2009 o 12:42
ENDRIUZET jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.10.2009, 13:27   #50
giziu
 
giziu's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 614
Motocykl: jeszcze będę jeździł XRV...
giziu jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 4 godz 22 min 55 s
Domyślnie

to impreza miała by być 4-dniowa
Toż to wątroba nie wytrzyma takiej integracji
__________________
Jednakowoż wybrałem prawidłowo...Afryczkę na Królową
giziu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Sezon zlotów się zbliża Marcin z Zakopanego Inne tematy 28 03.04.2012 15:46


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.