Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17.07.2016, 19:16   #1
Gajron
 
Gajron's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Sanok/Rajskie
Posty: 107
Motocykl: "kamertony" TT 350 oraz TY 250'76 + clockwork orange exc 350
Gajron jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 5 godz 18 min 56 s
Domyślnie Hiszpania 2016 - samochodem

Mam nadzieję,że nie zostanę "zbanowany" za to że wrzucam propozycję wyjazdu"konserwą"...

Jak w temacie planuję wyjazd do Hiszpanii w październiku 2016 na około 3 tygodnie.
Jedziemy w 3 osoby, para z 4,5 letnią córką.
Samochód- VW t4 syncro, multivan westfalia na ATkach.
Plan- zwiedzanie miejsc mniej turystycznych, trochę offroadu. Spanie w samochodzie/namiocie, noclegi na dziko,na campingach, kilka w cywilizacji/kwaterach ,żeby się dobrze umyć i odpocząć.
Wstępny plan- dojazd w 3 dni do Hiszpanii- tam nastawiamy się na Aragonię i Andaluzję, kilka dni nad Morzem Śródziemnym.
Plan jest elastyczny.
Szukamy:
-towarzystwa na wyjazd drugim autem,o podobnych właściwościach ale moze być dowolne(4x4,bus,van,kamper) wpisujące się w zarys planu, najchętniej z dziećmi w wieku 4-6 lat
-wszelkich cennych wskazówek i informacji na temat ciekawych punktów do zwiedzania, nocowania, dojazdu na miejsce, tracków gps na lekki offroad.

Jeśli uważacie, że to nie miejsce na takie ogłoszenie to usunę post, ewentualnie proszę o podpowiedź na jakich forach wrzucić takie info

Pozdro, Gajron.

Ostatnio edytowane przez Gajron : 17.07.2016 o 19:20 Powód: błedy ort.
Gajron jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.07.2016, 22:58   #2
barthez
 
barthez's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Posty: 201
Motocykl: RD07a
barthez jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 15 godz 27 min 59 s
Domyślnie

Ło masz ci los!
Od jakiegoś czasu chodzi za mną właśnie coś takiego. Nie mam co prawda katamarana 4x4, ale mam służbowe, więc jeszcze lepiej (terenowe, wyścigowe, towarowe, jak zwał tak zwał - możliwości ma niespotykane! ).
Konwencja wyjazdu taka sama.
Dzieciaki w wieku 6 i 8 też mam, więc pasuje idealnie.
Tylko ...termin.
Plan jest, ale na rok 2017

Z rzeczy wartych zaliczenia to chyba Gibraltar bym zahaczył
barthez jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.07.2016, 07:53   #3
MotoGdyniaMariusz
 
MotoGdyniaMariusz's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2014
Miasto: Gdynia
Posty: 126
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 85000
MotoGdyniaMariusz jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 19 godz 12 min 43 s
Domyślnie

No ja właśnie pare dni temu napisałem post ze swojej wycieczki, Twoja widzę będzie dużo ciekawsza

http://africatwin.pl/showthread.php?p=489901#post489901


CO ja moge polecić, byłem w Maju więc pogoda słaba, turystów mniej.

-jeśli widziałeś Pragę, Wiedeń, Budapeszt to Barcelona Cię nie zauroczy ani na chwilę.
-Costa Brava to zlot 70 latków
-mimo to polecam przejechać się wybrzeżem, co warto zaznaczyć średnia prędkość to 30-40km/h~, widoki fajne, zakręty są.
-jeśli wjedziesz od strony Girony to na mnie naprawdę zrobiła wrażenie miejscowość Cadaqués, umiejscowiona (z tego co zrozumiałem) w parku, oddalona od innych paroma górkami, a co przede wszystkim, jest tam naprawdę mało turystów, nie widziałem żadnego większego hotelu albo nie szukałem, wszystkie budynki mają swój oryginalny styl.

https://www.google.pl/maps/@42.2884159,3.2781141,3a,75y,37.28h,95.34t/data=!3m6!1e1!3m4!1szLZUDiLh_T0HCtuTPm2n_w!2e0!7i1 3312!8i6656!6m1!1e1



Ale jak to wygląda oczami dziecka w październiku, diabli wiedzą
Na pewno jak przejedziesz tych pare państw to widoki które ja widziałem będą nudne, ale przynajmniej spróbuję pomóc
Co do offroadu, też się nastawiałem, więc wypożyczyłem XT125, ale jedyne co przejechałem na piachu to jakieś 500m, wszędzie asfalt

Tam gdzie byłem Hiszpanie oceniam na 5/10
__________________
Jeszcze bez AT, zbieram doświadczenie
Był by ktoś zainteresowany zamianą XJR za AT?
https://www.youtube.com/user/MotoTravelPoland

http://motovoyager.net/2016/01/zgubiony-towarzysz-i-popsute-sprzeglo-balkanskie-atrakcje-z-yamaha-xjr1300-wyprawa/


Ostatnio edytowane przez MotoGdyniaMariusz : 18.07.2016 o 07:57
MotoGdyniaMariusz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.07.2016, 09:22   #4
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,203
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 38 min 7 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gajron Zobacz post
Mam nadzieję,że nie zostanę "zbanowany" za to że wrzucam propozycję wyjazdu"konserwą"...

Jak w temacie planuję wyjazd do Hiszpanii w październiku 2016 na około 3 tygodnie.
Jedziemy w 3 osoby, para z 4,5 letnią córką.
Samochód- VW t4 syncro, multivan westfalia na ATkach.
Plan- zwiedzanie miejsc mniej turystycznych, trochę offroadu. Spanie w samochodzie/namiocie, noclegi na dziko,na campingach, kilka w cywilizacji/kwaterach ,żeby się dobrze umyć i odpocząć.
Wstępny plan- dojazd w 3 dni do Hiszpanii- tam nastawiamy się na Aragonię i Andaluzję, kilka dni nad Morzem Śródziemnym.
Plan jest elastyczny.
Szukamy:
-towarzystwa na wyjazd drugim autem,o podobnych właściwościach ale moze być dowolne(4x4,bus,van,kamper) wpisujące się w zarys planu, najchętniej z dziećmi w wieku 4-6 lat
-wszelkich cennych wskazówek i informacji na temat ciekawych punktów do zwiedzania, nocowania, dojazdu na miejsce, tracków gps na lekki offroad.

Jeśli uważacie, że to nie miejsce na takie ogłoszenie to usunę post, ewentualnie proszę o podpowiedź na jakich forach wrzucić takie info

Pozdro, Gajron.
Ja jadę, ale we wrześniu. Opisz jak było, a zwłaszcza jak się fura sprawowała. Bo strasznie kibicuję tym sprzętom co RP nowożytną zbudowały (T4 w każdej postaci ).
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.07.2016, 11:44   #5
Gajron
 
Gajron's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Sanok/Rajskie
Posty: 107
Motocykl: "kamertony" TT 350 oraz TY 250'76 + clockwork orange exc 350
Gajron jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 5 godz 18 min 56 s
Domyślnie

No tak Gibraltar może być ciekawy, podobno są tam jakieś wypasione jaskinie.
Myślałem też żeby "zaliczyć" przylądek Marroquí-może ktoś był?
Gajron jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Hiszpania ... samolotem ... MotoGdyniaMariusz Trochę dalej 5 15.07.2016 00:40
“LT Enduro season opening 2016”, 2016 April 16-17 Drak'as Imprezy forum AT i zloty ogólne 0 07.03.2016 15:01


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.