Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Kwestie różne, ale podróżne.

Kwestie różne, ale podróżne. Jak nic z powyższego o podróżowaniu Ci nie pasuje, pisz tutaj...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11.10.2019, 14:20   #1
flippy
 
flippy's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2011
Miasto: Śląsk
Posty: 12
Motocykl: CRF1000 D2
flippy jest na dystyngowanej drodze
Online: 10 godz 37 min 41 s
Domyślnie Wrażenia ze szkolenia ADVacademy - 2 dniowy kurs adventure

Witam,
Od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad kursem off- brałem pod uwagę w sumie 3 miejsca akademia enduro, chłopaków z [N]duro i Zbycha z AdvAcademy. Finalnie wybór padł na AdvAcademy ze względu na cenę, pierwsze opinie i bliskość - południe Polski (chociaż z tego co wiem to szkolenia są tez pod Wawa, Wro i Gda).
Chciałem się podzielić wrażeniami z 2 dniowego kursu ze Zbychem w ADV academy. Co prawda nie byłem w innych szkołach dlatego fajnie by było się podzielić tutaj jak to gdzie indziej wyglada!
Co do ADVAcademy Szczerze polecam, takie elementy były na szkoleniu-przede wszystkim balansowanie i pozycja na motocyklu+dostrojenie moto pod siebie, sposób manewrowania motocyklem w off, hamowanie, przyspieszanie, podjazdy (w tym sytuacje awaryjne), zjazdy, pokonywanie zakrętów w off i to co najlepsze piach na Pogorii-na tym kursie jest tylko podstawa jak przejechać. Zakręty są na level 2 na który napewno się wybiorę w przyszłym sezonie. Podczas kursu pare krótkich tras enduro co tez daje fun. Okazuje się ze naszymi krowami wszędzie przejedziemy (z głowa), chociaż jeszcze trochę umiejętności brakuje Zreszta najlepszym przykładem jest na to Zbychu... chłopaki z PL zajęli 4 miejsce w GS Trophy 2016 w Tajlandii, gdzie pokonywał na dużym GSie jakieś kosmiczne kawałki
Jak ktoś był to pójdziecie się swoimi opiniami. Jeśli ktoś był w innej szkole to dajcie znac jaki jest program.
Z tego co wiem to Zbychu organizował tez specjalnie dla nas szkolenie ale chyba pod Gdanskiem-jak ktoś był to niech się podzieli wrażeniami! Dodatkowo mamy zniżkę z forum wywalczona przez kolegów jak się dowiedziałem-o czym sam Zbychu się przypomniał!

flippy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.10.2019, 15:44   #2
CzarnyEZG
 
CzarnyEZG's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Aug 2013
Posty: 2,493
Motocykl: RD04
CzarnyEZG jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 10 godz 45 min 50 s
Domyślnie

Hej.

mamy wątek zbiorczy do opisywania szkoleń:

http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=32582

walnij w nim swoją relację, żeby wszystko było razem.
__________________
www.kolejnydzienmija.pl

2014: Żatki Bolek na promie kosmicznym
2015: Veni Vidi Wypici
2016: Muflon na latającym gobelinie
2017: Garbaty Jednorożec
2018: Czarny Jaszczomp
2019: Rodzina 50ccm plus
2020: Żółwik Tuptuś
2021: Chiński Syndrom
2022: Nie lubię zapierdalać
2023: Statek bezpieczny jest w porcie,
ale nie od tego są statki
2024: Uwaga bo ja fruwam
CzarnyEZG jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
ADVacademy.pl rabaty Onufry22 Dział Producentów i Dostawców 18 09.02.2023 14:59
TDM 900 opinie-wrazenia kuras Inne - dyskusja ogólna 14 22.02.2013 20:41


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.