Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26.02.2011, 20:41   #11
Bartas
 
Bartas's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Bytom
Posty: 567
Motocykl: 2x XTZ 750, 1x XTZ 660.
Bartas jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 3 godz 8 min 33 s
Domyślnie

A możeby połączyć jedno z drugim:

http://img64.imageshack.us/img64/7441/mapkaq.jpg
Bartas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.02.2011, 21:03   #12
Olek
 
Olek's Avatar


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Kielce/Wawa
Posty: 647
Motocykl: RD04
Przebieg: dupa
Olek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 18 godz 17 min 27 s
Domyślnie

Im weselej, tym lepiej, mówię, ja otwarty na wsjo
__________________
Cow killer!
Olek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.02.2011, 01:58   #13
wasilczuk
dziad barowy
 
wasilczuk's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: bielsk podlaski
Posty: 1,976
Motocykl: RD07a
wasilczuk jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 12 godz 15 min 39 s
Domyślnie

Oluś
imię masz pasujące to masz +10 pkt.
__________________
Africa jest jak kotlet schabowy. im mocniej bita tym lepiej smakuje.

rolnik-kaskader
RD 07A '96

na starym forum w szóstej linijce
wasilczuk jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.03.2011, 19:25   #14
jasiek1712


Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 19
Motocykl: R1100RT
jasiek1712 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 godz 27 min 42 s
Domyślnie

Witam jest jeszcze watek Bialorusi na forum BMW:http://bmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?t=6550
U mnie chyba wrzesien bardziej realny,mysle,ze informacji znajdziecie w t.zw.pip w podanych linkach na powyzszym forum.Gdyby byl ktos chetny-zapraszam,zawsze razniej w kilka osob.Pozdrowienia.
__________________
<EM><STRONG>Nobody's perfect
jasiek1712 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.03.2011, 21:34   #15
Barył
 
Barył's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Wawa
Posty: 18
Motocykl: XLV 1000
Barył jest na dystyngowanej drodze
Online: 19 godz 20 min 13 s
Domyślnie

Byłem na Białorusi parę razy z tego co się orientuje w 30.04-02.05 MC Grizzly organizuje już tradycyjnie zlot w Grodnie ( nie sprawdzone w 100%)
Nie jest to jednak już impreza po kosztach......
Białoruś gorąco polecam fantastyczne drogi również te boczne tania wacha cukier zresztą też na bocznych drogach ruch praktycznie znikomy dużo pamiątek po "Wielkim Księstwie " ruiny zamków kościołów i polskie groby masa Historii przez duże H. Białorusini B.Życzliwi Miejscowi Polacy..............od nich to my powinniśmy się uczyć Polskości.
Krajobrazy jak dla mnie zajebiste po prostu kresy....
Z innych plusów nigdy nie miałem większych problemów z policją w przeciwieństwie do bandy rakietierów w mundurach na ukrainie
Warto tam jechać bo wschód zmienia się szybko goniąc zachód zmienia się na plus ale też na minus.
Jeżeli chcesz zaoszczędzić powinieneś wjeżdżać i wyjeżdżać tym samym przejściem bo tak doliczą Ci opłatę tranzytową a i warto mieć paczkę gum ze sobą bo było zarządzenie aby w ramach walki z aids wjeżdżający byli wyposażeni
Generalnie po paru godzinach na granicy (nie zgub żadnej karteczki którą Ci wręczą a najważniejsza jest ta pierwsza którą dostaniesz od sołdata!) pozostaje już tylko .......................
Barył jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.04.2011, 14:50   #16
Olek
 
Olek's Avatar


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Kielce/Wawa
Posty: 647
Motocykl: RD04
Przebieg: dupa
Olek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 18 godz 17 min 27 s
Domyślnie

Dobra, wracać chcę zapewne 3 maja nocką, wyjechać mogę od 22 tak naprawdę, kto proponuje najwcześniejszą datę :>? Jako że święta itd to pewnie 26 kwietnia..
Znajomi będą jechać też samochodem i chciałbym się z nimi jakoś pobujać, pewnie po miastach, wyjeżdżają jakoś 28 zdaje się, więc z chęcią 26-29 bym pojeździł po tych najdzikszych terenach (Świteź!)..
Więc zgłaszać się, trza ustalić co kto (no i wizy wypada zacząć robić)
__________________
Cow killer!
Olek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.04.2011, 18:36   #17
Olek
 
Olek's Avatar


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Kielce/Wawa
Posty: 647
Motocykl: RD04
Przebieg: dupa
Olek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 18 godz 17 min 27 s
Domyślnie

I szto iz wami, nikto nie chaciu? :>
__________________
Cow killer!
Olek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.04.2011, 22:27   #18
otor


Zarejestrowany: Aug 2010
Posty: 1
Motocykl: RD03
otor jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 godz 5 min 33 s
Smile

Cytat:
Napisał Olek Zobacz post
Właśnie stwierdziłem, że na Białorusi jeszcze nie byłem i trzeba się wreszcie wybrać, no i z plecakiem jedziemy na majówę, ktoś ma ochotę dołączyć?
Trasa cała do ustalenia, ale na pewno Grodno i Świteź ;> spanie raczej namioty i wyjazd wersja budżetowa.

Był ktoś w ogóle? Póki co nic się nie orientowałem, wiecie jak wygląda sytuacja z mylycją, łapówkami, problemami paprowymi etc?
Witam serdecznie,
Otóż byłam wcześniej an Białorusi i jakoś nie napotkałam się na problemy z policją a także z przjściem granicznym polecam Bobrowniki co do miejsc zwiedzania hmmm to polecam okolice Kamieńca czyli Białoruska strona Puszczy Białowieskiej tam są cudne szutrówki na moto a do tego w ostateczności można znaleźć nocleg za grosze we wsiach i nawet w byłej szkole do tego nie zgodzę się z poprzednim przedmówcą otóż krajobraz jest ciekawy jak się zna te tereny.
otor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.04.2011, 10:53   #19
ltd454
 
ltd454's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Białystok
Posty: 662
Motocykl: RD03
Przebieg: 116.000
ltd454 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 13 godz 10 min 19 s
Domyślnie

Przy wyjeździe na Białoruś to miałem najwięcej problemów z polskimi celnikami. Już prawie przejechałem na białoruską stronę i nagle mnie zawrócili i zaprosili na hale gdzie rozkręcają ciężarówki. Wszystko grzecznie i spokojnie, ale grzebali niemiłosiernie. Jeden nie mógł za nic pojąć jak to jest jeździć motocyklem i nie brać narkotyków, jechać na zlot i nie mieć przy sobie nawet żadnej trawki. Przetrząsnęli cały bagaż, wyciągali i trzepali śpiwory i namiot, odkręcali kanapę w motocyklu, odginali pianki w kasku, wyjęli wszystkie ochraniacze i wymacali dokładnie kurtkę i spodnie, prawie do majtek mnie rozebrali i wymacali, dziewczynie odpuścili i tylko kurtkę sprawdzili. Całą drobnicę z kieszeni i portfela trzeba było wyrzucić na tace z nierdzewki i też wszystko dokładnie przejrzeli. Niby wszystko było grzecznie, ale przyznam, że nie była to komfortowa sytuacja. Taka trochę nagonka na motocyklistów z nie wiadomo jakich powodów. Poza tym Białoruś jak najbardziej polecam. Sporo polskich śladów, tania waha, mały ruch i przyjaźni ludzie.
ltd454 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.05.2011, 13:00   #20
Olek
 
Olek's Avatar


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Kielce/Wawa
Posty: 647
Motocykl: RD04
Przebieg: dupa
Olek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 18 godz 17 min 27 s
Domyślnie

Świetni ludzie, miła milicja, na granicy zero problemów, chociaż w tamtą stronę papierologia straszna.. ale ogólnie rewelka, poza tym, że mi się zatarł silnik, ale wróciłem na stopa 2 w osoby z moturem ;>
__________________
Cow killer!
Olek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Damy Rady - Gruzja 2011 Boski-Kolasek Trochę dalej 34 28.04.2017 15:59
Białoruś sierpień / wrzesień '13 - plan wstępny, może ktoś chętny spider2you Umawianie i propozycje wyjazdów 26 26.08.2013 13:07
Azja Centralna 2011 śladami Iziego, Sambora i Czosnka - ktoś chętny? Roberto Umawianie i propozycje wyjazdów 75 07.10.2011 14:30
Majówka za tysiaka UK,RO,MO [2011] randal 76 Trochę dalej 5 08.06.2011 22:58
MAROKO 1-15.04.2011, ktoś chętny ? wojtek II Umawianie i propozycje wyjazdów 28 23.04.2011 20:05


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.