Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29.07.2011, 10:51   #161
fxrider
Niepoprawny ideologicznie - XTZ/GS/LC4 ;)


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Józefów
Posty: 669
Motocykl: R1100GS, LC4
fxrider jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 17 godz 57 min 31 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mariusz Ignatowicz Zobacz post
Otóż część gazety z wyprawą z Himalajów była jeszcze robiona przez poprzedniego redaktora naczelnego.
Czytając wstępniak ciężko było to zgadnąć, bo kto inny się podpisał.

Cytat:
Napisał Mariusz Ignatowicz Zobacz post
Jak spieprzył sprawę niech sam Was przeprasza.
Takie zdania właściciela gazety sporo mówią zarówno o nim samym jak i o stosunkach panujących w redakcji. I tylko potwierdzają to co chodzi pocztą pantoflową w tym temacie.

Cytat:
Napisał szparag Zobacz post
Takie zdania jak to tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że postąpiłem słusznie rezygnując ze współpracy z tą gazetą.
Sambora zapewne też.


Cytat:
Napisał Mariusz Ignatowicz Zobacz post
Ja biorę odpowiedzialność tylko za kolejne wydania. W MV sprostowania nie będzie.
Proponuję ułożyć i opublikować tabelkę wskazującą za które wydania
wydawca bierze odpowiedzialność a za które nie.

__________________
lc4.pl - nowa strona pomarańczy

Ostatnio edytowane przez fxrider : 29.07.2011 o 10:53
fxrider jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.07.2011, 11:13   #162
Ola
wondering soul
 
Ola's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,364
Motocykl: KTM 690 enduro, Sherco 300i
Galeria: Zdjęcia
Ola jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 3 dni 23 godz 11 min 8 s
Domyślnie

Podpisuję się pod tym co napisał fxrider w każdym punkcie.

Cytat:
Myślałem że cytat Newroma zamknie temat Himalajów i temat przyschnie , ale Waldek zaczął drążyć. No to się ustosunkuję.
Otóż część gazety z wyprawą z Himalajów była jeszcze robiona przez poprzedniego redaktora naczelnego. Sam wysłał te zdjęcia do składu, żaden tam chochlik. Jak spieprzył sprawę niech sam Was przeprasza. Podobno czyta forum. Ja biorę odpowiedzialność tylko za kolejne wydania. W MV sprostowania nie będzie.
PzdrM
Jeżeli profesjonalizm redakcji wygląda tak, jak ta wypowiedź, to kiepsko to świadczy o redakcji i raczej zniechęca, do gazety.
__________________
Ola

Ostatnio edytowane przez Ola : 29.07.2011 o 11:21
Ola jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.07.2011, 11:43   #163
deptul
 
deptul's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Katowice
Posty: 1,249
Motocykl: RD07a
deptul jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 39 min 57 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ola Zobacz post
Podpisuję się pod tym co napisał fxrider w każdym punkcie.



Jeżeli profesjonalizm redakcji wygląda tak, jak ta wypowiedź, to kiepsko to świadczy o redakcji i raczej zniechęca, do gazety.
Dokładnie. Baaardzo słabo to wygląda
Szkoda bo niewątpliwie Sambor tchnął nowego ducha w tą gazetę.
deptul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.07.2011, 13:19   #164
puntek
 
puntek's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Raczyce/Wrocław
Posty: 2,013
Motocykl: RD04
Przebieg: 3 ....
puntek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 20 godz 24 min 31 s
Domyślnie

a ja myślę że to co widzimy zawsze mam jakieś dwa oblicza

oby z tej konfrontacji wypowiedzi powstała jakaś lepsza rzeczywistość
__________________
AKTUALNIE SZUKAM PRACY!!! ale nadaję się tylko na szefa
puntek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.07.2011, 13:28   #165
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,032
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 12 godz 7 min 28 s
Domyślnie

Popieram Puntka w 100% - a co chłop ma tak sam siedzieć na tym wysypisku pomiędzy moderatorami. Tak na poważnie to temat chyba niepotrzebnie nakręcany bo w końcu jaki jest bezpośredni związek forum z MV Gazeta ma własne życie i problemy a zawodowe relacje Krzyśka, Mariusza i Szparaga nie są raczej Naszą sprawą. Poziom gazety każdy subiektywnie potrafi ocenić więc nie widze potrzeby ogólno-forumowej "reklamy".
Moje zdanie - mniej lub bardziej przemyślane ...

Ostatnio edytowane przez Pawel_z_Jasla : 29.07.2011 o 13:34
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.07.2011, 16:11   #166
Waldek
 
Waldek's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Tarnów
Posty: 208
Motocykl: Czelendz
Waldek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 14 godz 1 min 55 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mariusz Ignatowicz Zobacz post
... ale Waldek zaczął drążyć... Ja biorę odpowiedzialność tylko za kolejne wydania. W MV sprostowania nie będzie.
Eee tam, ja niczego nie chciałem drążyć. Żona czasem ogląda obrazki i jakby zobaczyła, że miałem być w Maroko z Samborem a tak naprawdę wylądowałem w Himalajach bóg wie z kim, to awantura pewna. Ja często podróżuję więc lepiej żeby nie była podejrzliwa...


A tak serio. Ponieważ mimo woli zostałem prowokatorem, to pasuje coś powiedzieć: Wisi mi w tym wypadku, czy ktoś coś sprostuje czy nie. Nie chce mi się też pisać, czy takie postawienie sprawy jest ok czy może nie. Nigdy nie byłem wydawcą (czasem coś mi się wydaje, ale to chyba nie to samo) więc nie będę się wymądrzał. Wiem tylko, że gdybym mojemu klientowi powiedział, że nie biorę odpowiedzialności za to co się dzieje w mojej firmie, to by mnie potraktował jak kosmite. On miałby racje a ja jednego klienta mniej. Ale cóż, widać świat czasopism kolorowych to trochę inny świat. No i jest (?) w nim miejsce dla kosmitów...
__________________
Pozdrawiam, Waldek

Ostatnio edytowane przez Waldek : 29.07.2011 o 17:15
Waldek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.07.2011, 17:26   #167
Elwood
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Waldek Zobacz post
Eee tam, ja niczego nie chciałem drążyć. ...
A właśnie nie.
Sprowokowałeś i cel osiągnąłeś.

To, co jest zawsze wkurwiające w takich sytuacjach, to kopanie jednej ze stron w oparciu o "doniesienia".
Tuzy bronią tuza, bo im bliższy sercu (choćby babcie srały, jest to forum Sambora deptul).
Teraz kopany jest Ignatowicz (nomen omen zgadzam się z opinią, że nie powinien w taki sposób wyrażać swojej, zrzucając odpowiedzialność na Sambora, znaczy emocje idą na maksa).
Trzeba jednak pamiętać, że to Naczelny odpowiada za treść.
Dla mnie sytuacja jest prosta: starły się dwa giganty rocka, dwie silne osobowości i emocje wzięły górę.
Ale nie może być tak, że grono przyjaciół jednego i to opiniotwórczych, nie znając tak naprawdę sytuacji, jedzie z koksem. Ok, można, bo tak.
Jeden tekst Ignatowicza, pod wpływem emocji, nie może przesądzać o samym czasopiśmie.
Zaraz padnie kolejne czasopismo, które miało jeszcze szczątki duszy i polskiego kapitału!

Panie Ignatowicz: ogarnij się Pan, dałeś dupy z wiadomym tekstem, więc po prostu spokojnie przeproś (bo tak) i kurwa rób Pan swoje!
Bo inaczej będziemy czytać te gówna medialnych potentatów i nne takie...

I jeszcze jedno. Zorganizuj Pan wyprawę motocyklową roku bis, gdzie sfinasujesz Pan najbardziej szalony pomysł, w typie:
- mam 16 lat, chciałbym opierdolić swiat na moto dookoła.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.07.2011, 17:33   #168
lena
 
lena's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Polska poł.-wsch.
Posty: 1,011
lena jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 1 dzień 22 godz 8 min 52 s
Domyślnie

Elwood, rozwalasz mnie swoimi tekstami. I czy się one komuś podobają czy też nie masz "kurwa" rację.
lena jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.07.2011, 19:10   #169
Elwood
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Senkju Lena. Wielkie SENKJU za odwagę.
Twoja imienniczka deptała mnie strasznie, tak a`propos, w listopadzie zeszełgo roku. Wyrażała opinię wszystkich obecnych.
Wszyscy oni w jej imieniu krzyczeli:
- Elwood wstawaj!
A ja leżałem i ćwiczyłem orła na glazurowanej posadzce. Wiesz, tak machałem nogami i rękoma, jak dziecko na śniegu.
Tak sobie machałem dobre pół godziny, bo byłem najebany, jak worek ale wyglądało to elegancko.
W końcu Lena się wkurwiła i skoczyła mi na klatę, a po sali (mimo ostrej muzyki) echem poniósł się chrząst mych łamanych kości...
Lena... Lenka miała wtedy 4,5 roku.
Na pierwszym Biesowisku miała zaledwie 6 m-cy i o mało co, nie wjebała się w kominek, który buchał żarem i mogło się to skończyć tragicznie, a rodzice akurat nie skontrolowali zjawiska.
Było sporo skrajnych opinii wtedy...
Po niemal 5-ciu latach, jak mi rzeczona Lenka skoczyła na klatę, pierwsze, o czym pomyślalem, to to, że jej ta czeluść kominka nie pochłonęła te kilka lat wcześniej!
Przywróciła mnie świadomości ale do dzisiaj na klacie noszę odcisk dzięcęcego kapcia, jak ta janosikowa skała nad Dunajcem...

I w związku z tym mam pytanie osobiste do redakcji MV:
Na rzeczonej imprezie było wielu motocyklistów i szanowanych w środowisku AT świadków tego wydarzenia, w tym m.in.: Aga, Pastor, Lupus, Fazi, Mucha(... jego też chyba szanujecie - a pozostali to także przezajebiste osoby).
Więc może redakcja MV zechce przybliżyć te niesamowite zjawisko (odciśniętą stupkę dziecka na mojej klacie)?
Przy tym oświadczam, że ów ślad noszę tylko do jutra!
Spadam nad M Czarne, moją wyprawę życia, z kochaną połowicą, co znosiła te orły i takie tam.

P.S.
Absolutnie nie zgadzam się ze stanowiskiem Szparaga.
Ale nie zmienia to faktu, że to jeden z najlepszych Amiho, których miałem przyjemność poznać.
Bardzo, bardzo żałuję, że Sambor nie podałał zadaniu.
Ludziska, to niemal ostatnie polskie czasopismo z duszą. Naszą duszą.
Ja mam prawie 50 lat i to Sambor zawsze mnie prosił, bym się tak nie egzaltował. Więc wierzcie mi, lub nie, egzaltuję się ostani raz.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.07.2011, 20:24   #170
Baza
Stary wyjadacz
 
Baza's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: żywiec
Posty: 867
Motocykl: RD07
Galeria: Zdjęcia
Baza jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 godz 36 min 38 s
Domyślnie

Ja się tylko dzięki tym wypowiedziom utrwaliłem w przekonaniu że już na pewno nie kupię MV. Już wolę czytać Motocykl i wszystkie relacje na bieżąco tu bądź na advrider.pl
i można nawet zamienić słówko z podróżnikiem. Niech sobie tak MV postępuje nadal to za niedługo trzeba będzie zamknąć ten bajzel bo nikt was nie kupi.pozdrowionka.
Baza jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Magazyn Honda- Afryka do kwadratu karlos Inne tematy 25 09.07.2010 13:20
Motovoyager juz w sprzedazy sambor1965 Kwestie różne, ale podróżne. 154 31.01.2010 19:23


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.