Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28.03.2019, 14:40   #1
Husky
 
Husky's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: Wrocław
Posty: 89
Motocykl: OBECNIE CRF 1000 L Adventure Sports
Przebieg: 240 000
Husky jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 5 godz 41 min 29 s
Domyślnie Islandia czerwiec 2019 - 1 max 2 osoby

Siema.
Wątek byl juz na forum, ale widac nie wszyscy lubia planowac z wyprzedzeniem.
Plan jest taki.
Wyjazd 08.06 2019 do Danii, prom na Islandie bezposredni 11.06.2019 okolo 11.30.
10 dni na wyspie. Prom na Owcze Wyspy. 3 dni na wyspach. Powrot promem do Dani i trasa na Polskę. Wszystko na kolach. Calosc podajrze 21 dni
Koszty:
Prom okolo 2000 zl
Spanie na dziko, co jakis czas pole namiotowe,
Trasa suma okolo 8000 km. Lekko luźna z uwagi na mozliwosc zamkniętych drog w tym okresie. Wszystko zależy od aury. Wyzywienie - liofile. Moge pomoc w zalatwieniu. Nie duże koszty. W razie co piszcie lub dzwońcie pod 603 288 525.
Mam juz kupiony bilet, więc termin nie jest negocjowalny. Reszte mozemy dogadac.
Uwaga. Jezeli nie masz doświadczenia w takich wyjazdach, to odpuść. To nie wyjazd na "pierwszy raz"
z uwagi na liczny off road i kapryśna pogodę . Jezeli jestes juz troche wprawiony, to możemy pogadać, doradze co zabrac a czego nie. Na promie w tej cenie miejsce (kuszetka) w niezbyt luksusowej kabinie... 😀
Szczegoly i trasa na a.
Pozdrawiam Husky
__________________
Pozdrawiam Husky

ŻYJ, PODRÓŻUJ, KORZYSTAJ...... BO PRZYJDZIE KIEDYŚ TAKI DZIEŃ , KIEDY JUŻ TEGO NIE BĘDZIESZ MÓGŁ ROBIĆ.........
Husky jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.07.2019, 12:48   #2
Husky
 
Husky's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: Wrocław
Posty: 89
Motocykl: OBECNIE CRF 1000 L Adventure Sports
Przebieg: 240 000
Husky jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 5 godz 41 min 29 s
Domyślnie

Witajcie. Jestem juz po Islandi. Zajebisty wyjazd. Dla chetnych i szukajacych info, wiedzy, porady piszcie sle na a... Nie bedzie głupich komentarzy w stylu "poszukaj na forum bo juz bylo" Polecam Islandzki Interior, nie jest tak strasznie, ale trzeba sie przygotować... ��
__________________
Pozdrawiam Husky

ŻYJ, PODRÓŻUJ, KORZYSTAJ...... BO PRZYJDZIE KIEDYŚ TAKI DZIEŃ , KIEDY JUŻ TEGO NIE BĘDZIESZ MÓGŁ ROBIĆ.........
Husky jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.07.2019, 13:44   #3
Novy
Moderator
 
Novy's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Niemcownia
Posty: 3,391
Motocykl: CRF 1000D/DCT
Przebieg: 48k+
Novy jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 godz 49 min 9 s
Domyślnie

To może jeśli nie relacja to wrzuć garść wszystkich ważnych i potrzebnych informacji np. z cenami, miejscami, nazwami, może trackami - póki na świeżo wszystko pamiętasz - będzie dla potomnych
__________________
Wreszcie mam swój kawałek szczęścia w całym tym gównie dookoła
Novy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.07.2019, 13:55   #4
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Pisz jadę pod koniec sierpnia
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.07.2019, 13:18   #5
Husky
 
Husky's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: Wrocław
Posty: 89
Motocykl: OBECNIE CRF 1000 L Adventure Sports
Przebieg: 240 000
Husky jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 5 godz 41 min 29 s
Domyślnie

Panowie sory ale problemy z czasem, nie mam kiedy pisać długich postów. Powiem wszystko co chcecie i co bedę wiedział ale przez telefon. Tel do mnie 603 288 525.
w końcu kiedyś znajdę chwilę to napisze jakies podsumowanie, ale jeszcze nie teraz . W dzień pracuje , a wolne chwile od razu w las lecę, dlatego wybaczcie....
łatwiej było by mi gdybyście pytania jakieś konkretne zadawali. Ważne jest też czy lecicie trasami typu F czy też tylko asfaltem. Generalnie asfaltowo , kraj ten nie wymaga specjalnych przygotowań. W interiorze to juz inna bajka.....
__________________
Pozdrawiam Husky

ŻYJ, PODRÓŻUJ, KORZYSTAJ...... BO PRZYJDZIE KIEDYŚ TAKI DZIEŃ , KIEDY JUŻ TEGO NIE BĘDZIESZ MÓGŁ ROBIĆ.........
Husky jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
ISLANDIA -czerwiec 2009 myku Trochę dalej 223 03.05.2020 22:51
Islandia interior 2019 termin do uzgodnienia Husky Umawianie i propozycje wyjazdów 80 26.07.2019 13:07
Islandia Interior z rozmachem 2019 rok , zapraszam... Husky Umawianie i propozycje wyjazdów 54 18.06.2018 08:03
Dom opieki dla starszej osoby kuntakinte Inne tematy 27 08.09.2016 22:56


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.