Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10.10.2019, 23:31   #1
manier


Zarejestrowany: May 2014
Posty: 34
Motocykl: RD03
manier jest na dystyngowanej drodze
Online: 9 godz 18 min 26 s
Domyślnie Rumunia- koniec czerwca 2020

Witam

Pod koniec czerwca planuje 7 dniowego tripa po Rumuni. Patrze na mape i jakos nie mam weny do stworzenia trasy. Interesuje mnie przygoda po terenie (nie jakims megaa ciezkim tj. koło do polowy w blocie), raczej jakis lekki ewentualnie sredni
Z tego co widzialem to piekne karpaty sa przy granicy z Ukraina. 4 lata temu objechalem Rumunie asfaltem (transalipine i transfogarska) jednak chciałbym tam wrocic i zjechac troche w bezdroża (wczesniej jezdzilem Hornetem wiec za duzych mozliwosci nie bylo). Tym nie mniej w miare mozliwosci chcialbym tez cos fajnego tam zobaczyc procz jezdzenia po samych krzakach
Ma ktos jakis pomysl albo moze posiada jakas gotową traske?
Za pomoc z gory dzięki
Aha wyjezdzam z Katowic i tez do nich planuje powrot :P

Pozdrawiam,
Andrzej
manier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.10.2019, 18:49   #2
ArturS
 
ArturS's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Zabrze
Posty: 918
Motocykl: Yama XT614Z Terefere, Husq. TE610ie
Przebieg: x14tys
Galeria: Zdjęcia
ArturS jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 2 dni 6 godz 3 min 18 s
Domyślnie

Za dużo pisania Gotowca nie mam, ale chyba bardziej pamiętam w który szuter tam wjechać żeby dojechać do jakiegoś miejsca, niż w którą ulicę w Mikołowie skręcić, żeby trafić do Łazisk Górnych, w których mieszkam od roku

Napisz od razu na jakich oponach chcesz jechać, czy interesuje Cie spanie po krzakach czy pensjuny, to dużo zmienia. I nie planuj noclegu w Borsie, bo wrócisz na piechotę
ArturS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.10.2019, 00:04   #3
manier


Zarejestrowany: May 2014
Posty: 34
Motocykl: RD03
manier jest na dystyngowanej drodze
Online: 9 godz 18 min 26 s
Domyślnie

Opony mam heidenau k60 scout
Co do noclegow to namiot wezme ze soba. Jezeli pogoda dopisze i bedzie jakas urokliwa miejscówka to pewno wybiore namiot ale parcia nie mam. Z tego co pamietam to noclegi sa tam tanie.
Ogolnie chcialbym zobaczyc cos ciekawego w tej Rumuni bo kilka lat temu bylem tam przejazdem i zaliczylem tylko transalpine i transfogarska asfaltem.
Nie chcialbym tylko ciorać po samych krzakach. Tym nie mniej nie wyobrazam sobie codziennie nie zjechac tam w jakis fajny widokowo teren
manier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Rumunia 15-24 czerwca tireks Umawianie i propozycje wyjazdów 12 23.04.2018 22:58
Armenia pod koniec czerwca(weekend Bozego Ciala+ kilka dni) Samolot, a motocykle na miejscu Mirmil Umawianie i propozycje wyjazdów 28 01.07.2014 23:37
Kamerun koniec czerwca 2014 soli Umawianie i propozycje wyjazdów 0 12.05.2014 18:05
Kto jedzie ua/ro pod koniec czerwca? mmax Umawianie i propozycje wyjazdów 6 12.06.2012 10:59


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.