Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Uklad paliwowy i wydechowy

Uklad paliwowy i wydechowy Montaż i demontaż baku, kraników , gaźników, , tłumiki , filtry powietrza i paliwa, linki, pompy paliwa elektryczne i podcisnieniowe, ustawienia gaźnika, poprowadzenie przewodów.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10.07.2012, 09:24   #1
Grzesiek3M
 
Grzesiek3M's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2011
Posty: 31
Motocykl: RD07
Przebieg: 45000
Grzesiek3M jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 6 dni 14 godz 59 min 14 s
Domyślnie przelew, odpowietrzenie itp.

Cześć.

Od niedawna dołączyłem do szczęśliwego grona posiadaczy afryki.
Motocykl w pełni sprawny, jednak denerwowała mnie kwestia temperatury,
Zdjąłem więc bak żeby przyjrzeć się termostatowi, który okazał się być w pełni sprawny. Wadliwy jest więc chyba wskaźnik temperatury ( wynika z niego, iż silnik jest niedogrzany).
Jednak po drodze trafiłem na coś do czego nie umiem dojść samemu. Do baku dochodzą 3 wężyki, jeden paliwowy do pompy oraz z tego co wywnioskowałem przelew i odpowietrzenie. U mnie tych wężyków nie ma(jest jeden bardzo krótki kończy się w powietrzu). Po zdjęciu airboxa znalazłem jeszcze jeden wężyk kończący się w powietrzu, a zaczyna się on między gaźnikami. Proszę o pomoc skąd dokąd te wężyki powinny być podłączone. Żeby było łatwiej wrzucam fotki
Pozdrawiam
Grzesiek
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg 1.jpg (53.8 KB, 160 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 2.jpg (60.7 KB, 159 wyświetleń)
Grzesiek3M jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.07.2012, 11:49   #2
Reinchardt
RENIA
 
Reinchardt's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Lubartów
Posty: 406
Motocykl: RD07a
Galeria: Zdjęcia
Reinchardt jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 22 godz 11 min 59 s
Domyślnie

Hej cienki u mnie łączy się trójnikiem z odpowietrzeniem pompy paliwa (chyba, bo nie pamiętam do końca już z czym) i idzie pod wahacz przy amorze. Gruby idzie prosto w to samo miejsce co cieńszy. Jedno to odpowietrzenie a drugie to przelew. A co do samego wskaźnika temp to przejedź sie w korku w ciepły dzień. Podejrzewam, że wszystko jest ok - afri ma 3 chłodnice i żeberka na cylindrach - wskaźnik temp praktycznie leży, dopero w korku idze do góry
__________________
Rain chaser
Reinchardt jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
odpowietrzenie szpila82 Uklad paliwowy i wydechowy 2 31.03.2013 18:39
Odpowietrzenie mihoo Uklad paliwowy i wydechowy 10 18.11.2012 11:53
Odpowietrzenie układu chłodzenia..jak?? Daroo Układ chlodzenia 18 27.03.2012 23:24
Rurki - jakie kupić i jak poprowadzić (odpowietrzenie baku, przelewow benzynki, odpowietrzenie gaźników )? abrasadera Uklad paliwowy i wydechowy 6 27.10.2010 00:29
Bak odpowietrzenie Ciapek Uklad paliwowy i wydechowy 7 17.08.2009 12:06


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.