Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16.10.2023, 21:48   #121
siwy
 
siwy's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Białystok
Posty: 5,466
Motocykl: NAT, EXC 450, K-750
siwy jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 3 dni 6 godz 49 min 46 s
Domyślnie

Śliza, zapomniałeś wspomnieć o Redroba projekcie grafiki na koszulki i nalepki. Super to wyszło.

Rajd podobał się dla mnie bardzo. Warto było walczyć o ten koncert, było epicko.
__________________
Niepuszczone bąki wędrują do mózgu i tak rodzą się posrane pomysły.
siwy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.10.2023, 06:55   #122
Baldys


Zarejestrowany: Sep 2021
Miasto: Mrągowo
Posty: 20
Motocykl: RD07a
Baldys jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 18 godz 23 min 46 s
Domyślnie

Dzięki Wielkie za Imprezę - Było totalnie epicko !!
Serdeczne słowa ślę ludziom, którzy pomogli mi ogarnąć sprawy dętkowe na początku rajdu.

Korzystając z okazji - Wie ktoś może kto przekazał dętkę 18' na trasie Hard ? (prawdopodobnie czarna Tenera)
Baldys jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.10.2023, 07:28   #123
redrobo
 
redrobo's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: białystok
Posty: 2,627
Motocykl: ktm 640 adventure
redrobo jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 4 dni 20 godz 40 min 43 s
Domyślnie

Bez Jacka tez by sie nie obyło. Sporo sily i sprzetu wniosl, na szczescie sporo tez wypił, wiec sobie to jakos wynagrodzil. Dziadek Marek dostarczyl kawe, zbudowal kibel, kawa byla dobra, szczegolnie na pobudke, wiec moze stad te polaczenie...
redrobo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.10.2023, 09:22   #124
sebazaz
 
sebazaz's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2011
Miasto: Białystok
Posty: 759
Motocykl: GSX,EXC
sebazaz jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 2 dni 5 godz 1 min 12 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Baldys Zobacz post
Dzięki Wielkie za Imprezę - Było totalnie epicko !!
Serdeczne słowa ślę ludziom, którzy pomogli mi ogarnąć sprawy dętkowe na początku rajdu.

Korzystając z okazji - Wie ktoś może kto przekazał dętkę 18' na trasie Hard ? (prawdopodobnie czarna Tenera)
Ja tylko pamiętam, jak wyciągnął dętkę gdzieś spod zbiornika prawie bez zatrzymania
sebazaz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.10.2023, 09:43   #125
frog
 
frog's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Białystok
Posty: 958
Motocykl: Rd03 XT 350 BMW r65 60/6
Przebieg: Rośnie
frog jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 11 godz 34 min 18 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał sebazaz Zobacz post
Ja tylko pamiętam, jak wyciągnął dętkę gdzieś spod zbiornika prawie bez zatrzymania
Aż się się zdziwiłeś 😉
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_3146.jpg (487.4 KB, 20 wyświetleń)
__________________
tel 604-489-146
frog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.10.2023, 09:52   #126
Lucky Luke
 
Lucky Luke's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 2,750
Motocykl: RD04
Lucky Luke jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 9 godz 36 min 7 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał frog Zobacz post
Aż się się zdziwiłeś 😉
Dziadek Mróz w tym roku odwiedził nas wcześniej
__________________
WSK125>XL650V Transalp>XR650R>TE450>DR800big>XR750VAfrica Twin>XR400R>VFR800fi>TE450ie>Bandit1200S
Lucky Luke jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.10.2023, 10:03   #127
plaku
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Seba przywiózł gigantyczne wiadro śledzi z cebulą ......że jak, jak to możliw? przeca to moja działka..... Gratuluje i zazdroszczę, musiało być grubo
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.10.2023, 11:07   #128
davidoff24


Zarejestrowany: Nov 2014
Miasto: Garwolin
Posty: 88
Motocykl: KTM 990 Adventure LC8
davidoff24 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 godz 59 min 39 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał sluza Zobacz post
To ja ku pamięci, ponazywam tych organizatorów.

Ptokowi dziękujemy za miejscówkę (esencja Podlasia), gastronomię wysokiej jakości, przywiezienie i odwiezienie gratów, i dowiezienie dla Śluzy paliwa, bo mu się skończyło, gdy wracał do domu. Za najwyższy poziom zaangażowania, czapki z głów

Żwirek i Eliza - za organizację kapel

Redrobowi za kiszki, kaszanki, koszulki i nalepki, i ogólnie, że był miły i uczynny dla wszystkich.

Siwy ogarnął logistycznie wyprzedaż koszulek, zadbał o oprawę muzyczną i świetlną i świecił dobrym przykładem

Seba przywiózł gigantyczne wiadro śledzi z cebulą i olbrzymią konsolę didżejską z głośnikami.

Stachura zapewnił pieczonego guźca

Ferdek zorganizował trasę z atrakcjami, wg mnie fantastycznie to się sprawdziło i miało to sens. Kawał dobrej roboty. Dodatkowo dziękuję za sprawną akcję ogarnięcia z Kubasem ofiary wypadku z połamanym obojczykiem.

Eeeech,... Łysy zadbał o ochronę p.poż. Jak wyszło, tak wyszło, ale przecież nic się nie spaliło

Ja zorganizowałem trasę jaką zorganizowałem.

Jeśli kogoś pominąłem, to przepraszam.

Cieszę się, że wszyscy są prawie cali i zdrowi, nie było większych wypadków, a wszystkie motocykle zachowały 60-80% swojej wartości. Chyba tylko Bikera ma już wartość złomu, ale on był już w piątek bardzo tani

Będę pewnie montował film, więc jeśli ktoś coś pamięta i nie chce, żeby to zostało opublikowane, a cholera wie co mi się nagrało, to niech tu opisze o jaką sytuację chodzi, no i parę słów uzasadnienia Lecę bez cenzury

I, serio, może na wszystkich rajdach nie byłem, bo chyba X-ty był moim pierwszym, ale na wielu, i takiego jak ten to jeszcze nie pamiętam. Bo zwykle mało pamiętam, ale winę za to ponoszą osoby, które uparcie odprowadzają mnie do spania i nie dają mi szans, żeby być świadkiem czegoś wartego zapamiętania I tym osobom też chcę podziękować

Także tak o... Do zobaczenia
Śluza jak chcesz to podaj jakiś kontakt do siebie,mam parę filmów że stodoly i nie tylko które może będziesz chciał wykorzystać..
davidoff24 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.10.2023, 13:31   #129
elizabeth
 
elizabeth's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Hajnówka
Posty: 10
Motocykl: nie mam AT jeszcze
elizabeth jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 18 godz 44 min 0
Domyślnie 😄

A ja dziękuje, że mogłam z Wami być, jesteście najlepsi! 😀
Ps. Stary w upojeniu alkoholowym obiecał mi kupić motocykl. 😜


Cytat:
Napisał sluza Zobacz post
To ja ku pamięci, ponazywam tych organizatorów.

Ptokowi dziękujemy za miejscówkę (esencja Podlasia), gastronomię wysokiej jakości, przywiezienie i odwiezienie gratów, i dowiezienie dla Śluzy paliwa, bo mu się skończyło, gdy wracał do domu. Za najwyższy poziom zaangażowania, czapki z głów

Żwirek i Eliza - za organizację kapel

Redrobowi za kiszki, kaszanki, koszulki i nalepki, i ogólnie, że był miły i uczynny dla wszystkich.

Siwy ogarnął logistycznie wyprzedaż koszulek, zadbał o oprawę muzyczną i świetlną i świecił dobrym przykładem

Seba przywiózł gigantyczne wiadro śledzi z cebulą i olbrzymią konsolę didżejską z głośnikami.

Stachura zapewnił pieczonego guźca

Ferdek zorganizował trasę z atrakcjami, wg mnie fantastycznie to się sprawdziło i miało to sens. Kawał dobrej roboty. Dodatkowo dziękuję za sprawną akcję ogarnięcia z Kubasem ofiary wypadku z połamanym obojczykiem.

Eeeech,... Łysy zadbał o ochronę p.poż. Jak wyszło, tak wyszło, ale przecież nic się nie spaliło

Ja zorganizowałem trasę jaką zorganizowałem.

Jeśli kogoś pominąłem, to przepraszam.

Cieszę się, że wszyscy są prawie cali i zdrowi, nie było większych wypadków, a wszystkie motocykle zachowały 60-80% swojej wartości. Chyba tylko Bikera ma już wartość złomu, ale on był już w piątek bardzo tani

Będę pewnie montował film, więc jeśli ktoś coś pamięta i nie chce, żeby to zostało opublikowane, a cholera wie co mi się nagrało, to niech tu opisze o jaką sytuację chodzi, no i parę słów uzasadnienia Lecę bez cenzury

I, serio, może na wszystkich rajdach nie byłem, bo chyba X-ty był moim pierwszym, ale na wielu, i takiego jak ten to jeszcze nie pamiętam. Bo zwykle mało pamiętam, ale winę za to ponoszą osoby, które uparcie odprowadzają mnie do spania i nie dają mi szans, żeby być świadkiem czegoś wartego zapamiętania I tym osobom też chcę podziękować

Także tak o... Do zobaczenia
elizabeth jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.10.2023, 13:42   #130
Pers68
 
Pers68's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2017
Miasto: B-stok
Posty: 82
Motocykl: TA 600V & XR600R
Pers68 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 11 godz 18 min 39 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał sebazaz Zobacz post
Ja tylko pamiętam, jak wyciągnął dętkę gdzieś spod zbiornika prawie bez zatrzymania
Numer z dętką był prawie tak zaskakujący jak ten Śluzy na którymś rajdzie z butelką
__________________
Więcej kobiet mam od Bonda bo w garażu stoi Honda
Pers68 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
XXIX (29) WIR Rally Rajd Podlaski 21-23.04.2023 redrobo Imprezy forum AT i zloty ogólne 87 26.04.2023 23:14
XXVIII (28) WIR Rally Rajd Podlaski 14-16.10.2022 sluza Imprezy forum AT i zloty ogólne 76 26.10.2022 20:39
VII Rajd Podlaski wasilczuk Imprezy forum AT i zloty ogólne 89 21.06.2012 21:16


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.