Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Układ elektryczny i zapłonowy

Układ elektryczny i zapłonowy Montaż, demontaż oraz kontrola elementów jak: alternator, akumulator, regulator napięcia, CDI, okablowanie, światła, bezpieczniki, przełączniki, światła stopu, czujnik nóżki bocznej, wiatraki, klaksony, tripmastery, kontrolki, rozruszniki i kierunkowskazy.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26.09.2010, 19:04   #21
Boski-Kolasek
 
Boski-Kolasek's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Bieszczad PL, co. meath IRL.
Posty: 1,630
Motocykl: nie ma!!!!!!!
Przebieg: +-50k
Boski-Kolasek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 6 godz 6 min 11 s
Domyślnie Panie Hero

Cytat:
Napisał hero Zobacz post
Akurat to nie był Kolasek a jeden z kolegów z wyspy od starej rury królowej. Jego moto bylo w naprawdę niezłym stanie. Masy i pozostałe połączenia zostaly sprawdzone , przeczyszczone i zabezpieczone smarami i Płynami do tego przeznaczonymi. Pozostaje jeszcze regler. W sumie to jeszcze by trza bylo mase reglera spradzić nim sie założy inny. Aku nowe, mysle ze podlacze mu jeszcze miernika jakiegos tymczsowo by w czasie testów sprawdzal prundy , moze cos z tego wyniknie.
Kucwa mac Panie Marek wpadam jutro wieczorem tzn daj Pan znac o ktorej bedziesz juz w domu albo wpadnij po mnie i pojedziem razem, pzdr
Boski-Kolasek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.09.2010, 23:13   #22
Boski-Kolasek
 
Boski-Kolasek's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Bieszczad PL, co. meath IRL.
Posty: 1,630
Motocykl: nie ma!!!!!!!
Przebieg: +-50k
Boski-Kolasek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 6 godz 6 min 11 s
Domyślnie

hmm to wlasnie wczoraj Hero zmienil mi regler( ten od Rafwro), zrobil to fachowo i zgodnie z zaleceniami i doswiadczeniami forumowiczy oraz swoim nieodpartym urokiem, czyli bez zadnych gniazdek wszystko poprawnie polutowane i zabezpieczone, dzis zrobilem jakies 100 mil i .... nie mialem miernika ale regler utrzymywal umiarkowana temperature(raczka sprawdzalem), a nie jak poprzedni jak goraca patelnia ciotki Jozki. Oczywiscei musze jeszcze posprawdzac praday pod fachowym okiem wyzej wspomnianego.Hmm no mam nadzieje, ze na tym sie skoncza problemy. Naprawde mam nadzieje bo opcje sie powoli wyczerpuja...........
Boski-Kolasek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Zgasła podczas jazdy Tomas_XRV Inne tematy 53 05.06.2014 10:07
prośba o opinię techniczną, honda RD02 zgasła w trakcie jazdy marizaga Silnik, sprzęgło, skrzynia 8 23.09.2013 23:36
Problem z pradami... wszystko nagle gaśnie. iwan Układ elektryczny i zapłonowy 9 29.08.2009 11:27


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.