Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 10.06.2019, 15:15   #25
madafakinges
 
madafakinges's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Nowy Sącz
Posty: 5,852
Motocykl: crf1000a
Przebieg: 2
madafakinges jest na dystyngowanej drodze
Online: 10 miesiące 1 tydzień 5 dni 18 godz 52 min 58 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał rene82 Zobacz post
Dzięki za jazdę. Powinieneś dostać nagrodę za wiezienie znalezionej narzędziówki i opony prze połowę rajdu.
Zostań przy lc 4, Mada wysoki i waży pewnie tyle co połowa afry, szkoda twojego kręgosłupa.
O punktacji decydował właściwie czas na podjazdówce pod górkę.
Na samym początku ruch pieszy na podjazdówce organizatorzy wstrzymali w ogóle, kolejno piesi zostali przez nich poproszeni żeby zwracać na nas uwagę.
Ale huk z pieszymi ja na początku podjazdu spotkałem ciągnik z wozem i sianem - zjeżdżał na tylnej zblokowanej ośce.

Mada gratulacje
Nie przesadzaj ważę tylko 110kg, a afra 230kg do połowy paru hamburgerów brakuje...
__________________
Z początku porwał mię śmiech pusty, a potem litość i trwoga.
madafakinges jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Baba Jaga Tour 19,21-08-2016 czeczen Imprezy forum AT i zloty ogólne 6 02.09.2016 23:04
nie miała baba kłopotu-czyli jakem się za elektrykę złapał mckrzysiek Układ elektryczny i zapłonowy 11 15.11.2009 14:49


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.