Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05.03.2009, 15:52   #91
xtr
 
xtr's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: domem jest mój cały świat
Posty: 298
Motocykl: RD07a
xtr jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 4 godz 45 min 56 s
Domyślnie

Moim zdaniem zamykanie jest bez sensu jak emocje opadna temat sam zejdzie inaczej bedzie zakladany kolejny watek tego typu
xtr jest offline  
Stary 05.03.2009, 16:53   #92
zbyszek_africa
księgowy...
 
zbyszek_africa's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Radom/Rzeszów
Posty: 1,473
Motocykl: KTM LC8 990 Adv.S 08' E-bike CUBE Fox full
zbyszek_africa jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 17 godz 3 min 50 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał rambo Zobacz post
Ja biore z 7Gregiem i Dj.1 dział GPS + dzwoniki polifoniczne
Tak silna grupa to powinna wziąć chyba dział BMWa ja też chcę do Was, bo jak wszyscy wiedzą KTM i BMW się bardzo lubią

Cenzor nie bądż taki szybki (myślałem że to pierdolło razem z PRL-em), wystrzelamy się sami i po kłopocie, temat sam ucichnie.

Lubię rozmawiać przy otwartej kurtynie, zakulisowe dyskusje zawsze mnie wkurzały, ale cenię swoją indywidualność i niezależność.

Forum powinno łączyć, a nie dzielić. A tak w ogóle to smród jakiś czuje, jak z kaplicy cmentarnej
zbyszek_africa jest offline  
Stary 05.03.2009, 17:07   #93
ferdek
 
ferdek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Białystok
Posty: 1,440
Motocykl: Honda Africa Single
ferdek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 dni 2 godz 32 min 37 s
Domyślnie

Jestem przeciwnikiem wszelkich podziałów, ale powiem jedno: jak dołączyłem do forum, byłem bardzo mile zaskoczony natychmiastowym odzewem kilku osób gdy prosiłem o pomoc przy kupnie motocykla (dzięki Zibiano), następnie przy serwisie (dzięki Gregor). Wszystko bezinteresownie, a przecież byliśmy obcymi ludźmi. Później udało mi się poznać jeszcze "kilku" interesujących, otwartych, bardzo pozytywnych ludzi. Ani razu nikt nie dał mi w żaden sposób odczuć, żem młody i pierdoła, czy to wtedy, gdy moja niewiedza była wręcz żenująca, czy to wtedy, gdy trzeba było na mnie czekać na offie.
Wracając do tematu: forum funkcjonuje wyśmienicie, cieszę się, że tu jestem, atmosfera jest ekstra, wciąż przybywający nowi ludzie tylko to potwierdzają, tak więc istnienie SG nie wpływa w żaden sposób na jakość forum ogólnego. A to, że jest nas coraz więcej i trudniej wszystkich poznać? Cóż, postęp rządzi się swoimi prawami. Talibowie nie chcieli się z tym pogodzić i teraz muszą się po jaskiniach ukrywać
To mówiłem ja, ferdek, techniczny analfabeta
Pozdrawiam wszystkich czarnuchów
ferdek jest offline  
Stary 05.03.2009, 17:31   #94
ltd454
 
ltd454's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Białystok
Posty: 662
Motocykl: RD03
Przebieg: 116.000
ltd454 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 15 godz 1 min 9 s
Domyślnie

No to postaram się żeby było rzeczowo.
Regulamin forum mówi, że (cytuje wybiórczo):
Cele regulaminu.
4. Każda osoba korzystająca z forum jest zobowiązana to przestrzegania niniejszego regulaminu. Nieznajomość regulaminu nie jest wytłumaczeniem w sytuacji jego łamania.
6. Zapoznać się z regulaminem należy przy rejestracji na forum. Należy pamiętać, że dokonując rejestracji automatycznie zgadzamy się na przestrzeganie niniejszego regulaminu.
Cele działania forum.
3.Jednym z celów funkcjonowania forum są kontakty towarzyskie oraz tworzenie wspólnoty, dlatego też wszelkie działania mające na celu tworzenie podziałów i wzmaganie antagonizmów pomiędzy użytkownikami forum, nie będą mile widziane.
Zasady panujące na forum.
7. Forum nie służy do załatwiania spraw prywatnych - do tego służy mechanizm PW (prywatna wiadomość) oraz email.
12. Wobec zasad obowiązujących na forum, wszyscy użytkownicy są równi. Do przestrzegania regulaminu zobowiązani są zwykli użytkownicy oraz moderatorzy.
Niejasności i spory.
1. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, można je wyrażać publicznie na forum Inne Tematy(...)
No i ja uważam, że to co się stało to jest naruszenie regulaminu. Podaje do dyskusji.
ltd454 jest offline  
Stary 05.03.2009, 18:52   #95
Zając


Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Szczecinek
Posty: 134
Motocykl: RD07
Zając jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 13 godz 24 min 56 s
Domyślnie

Gdzie ta wiosna?
Zając jest offline  
Stary 05.03.2009, 19:17   #96
Izi
 
Izi's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Wrocławia na wschód bardziej
Posty: 416
Motocykl: RD03, RD04, 2xRD07, RD07A
Przebieg: okrutny
Izi jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 1 godz 20 min 51 s
Domyślnie

dostałem taką wiadomość, a że lubię jak jest wszystko jasne, i nie lubię jak coś mi się wmawia to proszę:
tutuł" Zła interpretacja":
"Oj Izi Izi.
Nie znamy się osobiście ale pewnie kiedyś się poznamy. Pozwolę jednak sobie zauważyć pewną rzecz. Zwróciłem uwagę na to że od jakiegoś czasu większość Twoich postów pisana jest z wielkim gniewem, tak, jakbyś był obrażony na ludzi. Nie wiem czy mam rację czy to tylko mi się tak zdaje. Nieważne. Nie mój interes.
Piszę jednak w innej sprawie.
Cytując moją wypowiedź na temat SG, i komentując ją, lekko się zapędziłeś. Domyślam się że chciałeś zjechać kogo się da ale chyba nie zrozumiałeś sensu mojego posta.


co do natomiast integracji ze świerzakami, jak ktoś powiedział, cytat" spotkanie w takiej grupie jest fajniejsze niż integracja ze świeżakami", cytat "Jednak nie jestem przekonany do końca o słuszności poglądów niektórych osób ze Starej Gwardii" to po ..... chcesz się z nimi zadawać i zapisać się do SG
cytat "To nie formuła forum powinna się zmienić lecz myślenie niektórych osób", może dlatego założyli SG, aby nikomu nie przeszkadzać i dalej kisić się we własnym sosie

Owa integracja... hmm. Ku.wa, to nie była ironia. Stary, napisałem to co myślę. Nie mam do nikogo o to pretensji. Wiadomo że fajniej jest we własnym starym gronie.

Nie jestem przekonany o słuszności poglądów NIEKTÓRYCH z SG. Nie jestem i nie będę bo to co sobą zaprezentował jeden pan jest raczej do pozostawienia bez komentarza.

Gwoli ścisłości. cyt."to po chuj chcesz się z nimi zadawać i zapisać do SG?"
Nie chcę, nie chciałem i chcieć nie będę. Z racji iż jestem bliskim kolegą Rambo, spotkania SG nie są dla mnie tajne. A osoby takie jak Dzieju, Elutka, Hubert itd traktują mnie od początku jak "swojego"

Formuła forum niech zostanie jak jest, niech SG ma swój kącik i nic nikomu nie powinno to przeszkadzać. Myślenie niektórych osób powinno się zmienić bo przynależność do SG im na dekiel padła i srają wyżej niż mają dupska. W sumie to o jednym o jednym osobniku myślę.

NIE MAM NIC PRZECIWKO SG !

a Ty źle mnie odczytałeś. Amen.
I pozdrawiam. A jak się spotkamy to mnie nie gryź, ja naprawdę potulny jestem i źle nie chce.
Artuditu" - koniec wiadomości

to odnosiło się do tego,
"Artuditu młody stażem, duchem i ciałem się wypowie w kwestii onej.
Stara gwardia jest, istnieje i da się to zauważyć. Nie wiem nic o istnieniu jakiegoś działu. OK. Dla mnie jest jasne i oczywiste że stara gwardia chce się trzymać razem bo znają się już jakiś czas i np. spotkanie w takiej grupie jest fajniejsze niż integracja ze świeżakami.
Jednak nie jestem przekonany do końca o słuszności poglądów niektórych osób ze Starej Gwardii. Każdy "nowy" jest przez dłuuuugi czas traktowany jak "nowy". Sam zainteresowany jednak zrobić nic nie może bo spotkania są tajne, a jeśli jest spotkanie jawne, śmietanka się zbiera i w swoim hermetycznym gronie gaworzy, nie dopuszczając nikogo z zewnątrz.

Reasumując
To nie formuła forum powinna się zmienić lecz myślenie niektórych osób traktujących z góry "nowych".



I na końcu wyjaśnienie.
Być może nie mam racji. Nie jestem wszechwiedzący. Nie boli mnie jak Pan X ( i tu może bez nazwisk) szydzi jawnie ze mnie bo jestem nowy. (niestety zdarzyło się) bo wcale gorszym się nie czuję. Ja tylko chciałbym zdrowej atmosfery."



Wytłumacz mi w którym miejscu, cytuję "Zwróciłem uwagę na to że od jakiegoś czasu większość Twoich postów pisana jest z wielkim gniewem, tak, jakbyś był obrażony na ludzi."
W którym to miejscu zwróciłeś mi uwagę, ja stary jestem, ślepy, to nie widzę tak oczywistych spraw. Reszty nie komentuję, bo nadaję się do psychoanalizy i to zabawnej bardzo. Mój profesor z psychologi nieźle się ubawił, a ciężko jest rozśmieszyć schorowanego 80-latka.
I jeszcze gwoli ścisłości. cyt."to po chuj chcesz się z nimi zadawać i zapisać do SG?", jakbyś uważniej czytał, to zauważyłbyś, że było napisane "to po ..... chcesz się z nimi zadawać i zapisać się do SG", jakbyś mnie znał to wiedziałbyś że nie używam słowa "Chuj" w ogóle mało takich słów używam, tu raczej zastosował bym słowo "cholerę" jak już, taki mały niuans.
A jak masz problem z jakimś osobnikiem, a widać że masz, bo często o tym wspominasz, nawet za często,
to miej jaja i SE(dla wyjaśnienia, bo może znowu ktoś nie zrozumie: pisane tak specjalnie) to z nim wyjaśnij, i po sprawię będzie, i nie będziesz się w nocy budził zlany ciepłym potem.

P.S.I ja jestem obrażony na wszystkich i nikogo nie lubię, ale to wszyscy wiedzą
P.S.II co do SG z Samborem zgadzam się, ale nie we wszystkich punktach
P.S.III szkoda, że w wypowiedzi mojej tak niski poziom jak w całym tym wątku, ale widzę że tak to trzeba napisać, aby wszyscy zrozumieli
__________________
Robert "Izi" Africa
Izi jest offline  
Stary 05.03.2009, 19:44   #97
greton
 
greton's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2006
Posty: 218
Motocykl: 4 HRC
Przebieg: -
Galeria: Zdjęcia
greton jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 11 min 43 s
Domyślnie

sam dziwie się sobie, że to wszystko przeczytałem

pierdolenie jakieś

idę się napić
greton jest offline  
Stary 05.03.2009, 19:54   #98
chomik
 
chomik's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Nibylandia
Posty: 2,527
Motocykl: RD37 RD07a T7-WR
Przebieg: 666
chomik jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 2 dni 4 godz 14 min 0
Domyślnie

Mam wrażenie, że ten temat stał się jak pamiętny Łoś.... pamiętacie.... nie karmić TROLLA !
chomik jest offline  
Stary 05.03.2009, 20:05   #99
SewO
 
SewO's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Katowice
Posty: 66
Motocykl: RD03
SewO jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 6 godz 35 min 58 s
Domyślnie

dobrze że już niedaleko do 24.00.

respect 4 all
peace&love
SewO jest offline  
Stary 05.03.2009, 20:14   #100
BABA
...a nu jaho...kultura musi być...
 
BABA's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: B(i)BI
Posty: 733
Motocykl: XT 600
Galeria: Zdjęcia
BABA jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 20 godz 58 min 23 s
Domyślnie

a no Łoś hehehe, ciekawe co u niego, gdzie sie ukrywa, i pod jakim teraz nickiem wystąpuje
__________________




"..."ten kto latał żył dwa razy..raz na ziemi, raz w powietrzu"... "
BABA jest offline  
Zamknięty Temat


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.