Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 22.07.2012, 15:08   #1
kruk


Zarejestrowany: Sep 2011
Posty: 53
Motocykl: v-strom650, drz400e chce ATchyba
kruk jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 17 godz 35 min 42 s
Domyślnie przesiadka z F800GS na AT?

Hejka, kiedys zalozylem temat czy zmienic vstroma na 800gs czy afryke, wbrew zdrowemu rozsadkowi poszedlem w strone bmw (choc zawsze bylem antyfanem tej marki) no i sie dzialo, pojechalem z UK do Gruzji, w kaukazie pierdzielnal mi tylni amorek wiec droga powrotna byla na hybrydzie (amorek z mercedesa ml z moja sprezyna i kilkoma innymi dospawanymi elementami z oryginalnego amorka) w pl wymienili amorek na gwarancji i wszystko pieknie, dojechalem do uk. minal miesiac i moze 200mil i teraz cos w silniku strzela i zgrzyta, wiec teraz moto wlasnie odwoze znowu do bmw i beda robic znowu na gwarancji no ale po odbiorze od razu 800tka idzie na sprzedaz. no iteraz pytanie co tu kur... kupic?
idea f800gs jest w pytke, moto daje rade w terenie, malo pali, i w miare daje rade w trasie. po glowie chodzi mi KTM 990adv ale obawiam sie ze to bedzie podobna akcja z awaryjnascia jak bmw. Czy tym razem nabyc afryke? czy moze wrocic do vstroma tylko tym razem nowego modelu. cholera mnie bierze z tymi nowymi moto (szczegolnie nie japonskimi) robia je jak jakies jednorazowki i tylko zeby zmieniac co roku na ten sam motor ale z innymi plastikami albo kilkoma koniami wiecej.
Czy ktos moze wykonal taki manewr jak przesiadka z f800gs na afryke? czy bede pionierem?

pozdro
kruk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Powstało forum BMW F800GS Kuba z Lodzi Inne tematy 41 16.02.2011 15:59


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.