Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03.09.2018, 23:00   #11
dzinks
 
dzinks's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 1,279
Motocykl: CRF1000L
dzinks jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 dni 2 godz 37 min 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał krzysiek_m Zobacz post
Co do TET.

Od granicy PL/DE aż za Chojnę jest tylko asfalt. Potem okolice Wałcza to cały czas 22 i transfer przez to piękne miasto. Za Wałczem aż do Starej Kiszewy bardzo przyjemny odcinek. Dalej do skrzyżowania z A1 trochę polnej dróżki trochę asfaltu.

Kawałek pomiędzy Augustowem a Mielnikiem robiliśmy w maju i mogę polecić . Tylko prom w Mielniku nie zawsze ponoć działa i trzeba uważać na znaki bo gdzieś przed Hajnówką próbuje przeciągnąć jakimś szlakiem rowerowym przez Puszczę Białowieską .

Jak ci będzie za łatwo / za szybko na zachodniej części TET i życzyłbyś sobie więcej dziur i zarośli to można na to się przesiąść: http://njz.pl/STM/?zp-or0-transpomerania-
Dzięki za podpowiedź. Dobrze, że mi przypomniałeś o stronce njz.pl bo to prawie moje okolice. Na jakiś weekend jesienny jak znalazł.
dzinks jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.09.2018, 00:17   #12
machoni
 
machoni's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2017
Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Posty: 315
Motocykl: CRF1100
machoni jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 12 godz 16 min 7 s
Domyślnie

Udanego tripa, możesz zawsze w base campie wrzucić rowerową górską
machoni jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.09.2018, 00:27   #13
dzinks
 
dzinks's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 1,279
Motocykl: CRF1000L
dzinks jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 dni 2 godz 37 min 0
Domyślnie

Dzięki
Człowiek uczy się za każdym wyjazdem. Track backupowy się generuje

Ostatnio edytowane przez dzinks : 04.09.2018 o 00:42
dzinks jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.09.2018, 00:50   #14
giennios


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: Radom
Posty: 75
Motocykl: LC8 990 AdvR
giennios jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 3 dni 2 godz 31 min 36 s
Domyślnie

Czesc dzinks. Zrobilem z bratem TET w majowke od zyzyna w gore. Po 50 km i 45 km lokalnego asfaltu zaczelismy jechac na maps.me trasa piesza, posilkujac sie jedynie sladem TET. Polecam wiecej czasu poswiecic na podlasie, jez siemianowka i dalej na polnoc. Piekne okolice, szybkie rowne szutry, bjutiful.

Milej wycieczki, pzdr
giennios jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.09.2018, 09:11   #15
dzinks
 
dzinks's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 1,279
Motocykl: CRF1000L
dzinks jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 dni 2 godz 37 min 0
Domyślnie

A można bez problemu lecieć jak najbliżej graniczy wschodniej offem? I pytanie czy warto?

Jak planuje to widzę że chyba bez plan jest najlepszy ;-)
dzinks jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.09.2018, 10:02   #16
pattryk
 
pattryk's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2015
Miasto: RZE
Posty: 711
Motocykl: kiedyś było
pattryk jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 12 godz 37 s
Domyślnie

Tak, "bez plan" jest najlepszy. Ustawiasz w jakiejś apce mniej więcej punkt docelowy, trasę pieszą/rowerową i wioooo....
pattryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.09.2018, 10:15   #17
krzysiek_m
HONDZIARZ
 
krzysiek_m's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2012
Miasto: Gdynia
Posty: 368
Motocykl: RD04 / NAT
Przebieg: 50000km
krzysiek_m jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 20 godz 39 min 45 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał dzinks Zobacz post
A można bez problemu lecieć jak najbliżej graniczy wschodniej offem? I pytanie czy warto?

Jak planuje to widzę że chyba bez plan jest najlepszy ;-)
To się zdaje się zmienia i trzeba pytać lokalnych. My sobie lecieliśmy od północy wzdłuż Bugu, obok albo pas zaoranej ziemi, albo Bug. Tabliczki i słupki "Granica Państwa". Zdjęcia robiliśmy - generalnie wypas.

Aż na wylocie z tej całkiem ładnej drogi zatrzymała nas straż graniczna. Obracamy się za siebie a tam wielki zakaz ruchu .
Zaczynamy się tłumaczyć, że z tamtej strony nie było, bo jedziemy legalnie i zwracamy uwagę na znaki i tak dalej. Od razu nam powiedzieli, że wiedzą, że z drugiej strony nie ma tego znaku a nam chcieli mi tylko sprawdzić papiery.

Pogadaliśmy zrobiliśmy sobie z nimi zdjęcia, dowiedzieliśmy się, że nie jesteśmy poszukiwani na terenie UE i pojechaliśy dalej.
__________________
stary nick: soulsick
krzysiek_m jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.09.2018, 10:19   #18
szelas


Zarejestrowany: Nov 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 248
Motocykl: CRF1000D
szelas jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 13 godz 40 min 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał pattryk Zobacz post
Tak, "bez plan" jest najlepszy. Ustawiasz w jakiejś apce mniej więcej punkt docelowy, trasę pieszą/rowerową i wioooo....
O to to to, ja 29.09 startuję pętlę wzdłuż granic Polski, zaczynam jakoś tak od Gronowa przy granicy z Rosją a potem jak najbliżej granicy całą ścianę wschodnią. Czas mam ograniczony, więc pętlę Polski będę dopinał na raty. Na mapach googla wstawiam pinezki z ewentualnymi miejscami do zboczenia z trasy w celach kulturalno turystycznych, a cała reszta to bezplan
Będę śledził wątek.
szelas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.09.2018, 23:49   #19
dzinks
 
dzinks's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 1,279
Motocykl: CRF1000L
dzinks jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 dni 2 godz 37 min 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał krzysiek_m Zobacz post
To się zdaje się zmienia i trzeba pytać lokalnych. My sobie lecieliśmy od północy wzdłuż Bugu, obok albo pas zaoranej ziemi, albo Bug. Tabliczki i słupki "Granica Państwa". Zdjęcia robiliśmy - generalnie wypas.

Aż na wylocie z tej całkiem ładnej drogi zatrzymała nas straż graniczna. Obracamy się za siebie a tam wielki zakaz ruchu .
Zaczynamy się tłumaczyć, że z tamtej strony nie było, bo jedziemy legalnie i zwracamy uwagę na znaki i tak dalej. Od razu nam powiedzieli, że wiedzą, że z drugiej strony nie ma tego znaku a nam chcieli mi tylko sprawdzić papiery.

Pogadaliśmy zrobiliśmy sobie z nimi zdjęcia, dowiedzieliśmy się, że nie jesteśmy poszukiwani na terenie UE i pojechaliśy dalej.
Na jednym z blogów jest wpis że można wysłać maila do straży granicznej ze zgłoszeniem turystyki w pasie nadgranicznym: http://www.slademwierzb.pl/sciana-wschodnia-wstep/

Ktoś z was tak robił? Pierwszy raz jadę w te rejony.
dzinks jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.09.2018, 08:56   #20
dzinks
 
dzinks's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 1,279
Motocykl: CRF1000L
dzinks jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 dni 2 godz 37 min 0
Domyślnie

No to poszli w ..
Drugi dzień za nami. Trasa wiedzie nas po TET i wokół niego.
Wczoraj dołączył do nas Michał i już lecimy w trójkę. Kurzy się pierońsko :-D

dzinks jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Enduro - biwak 2018-08-11 -->2018-08-12 Fotorelacja chemik Polska 5 15.08.2018 14:23
Enduro - biwak. Powtórka. 2018-08-11 -->2018-08-12 chemik Umawianie i propozycje wyjazdów 6 14.08.2018 08:31
Norwegia około 3.06 - 14.06 Andrzej_Gdynia Umawianie i propozycje wyjazdów 14 05.05.2015 07:35
Propozycja enduro-wyprawy Polska-Słowacja(Koszyce)-Rumunia(Bukareszt)-Ukraina(Odessa)-Lwów-Polska ok.2700km Hipolit Umawianie i propozycje wyjazdów 118 23.02.2012 22:05


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.