Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16.12.2018, 16:21   #41
Marcin-BB

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bielsko Biała
Posty: 1,617
Motocykl: TA 600/rd03
Przebieg: 48ooo
Marcin-BB jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 4 dni 19 godz 22 min 3 s
Domyślnie

Sąsiad kupił ze 3 sezony wstecz używanego GS1200 adv, z przebiegiem 103 tyś km. Śmiałem się z niego i ostrzegałem, żeby tym broń boże nigdzie daleko nie jechał, bo to się przecież psuje na potęgę i bez porządnego assistance nie ma co jechać dalej niż do pobliskich Wadowic na kremówki.
On na szczęście nie czyta forum- ani naszego, ani bmw. Kupił i pojechał na Bałkany, potem do Włoch, Mołdawii, w weekend majowy nad morze itp. od zakupu zrobił już ze 30 tyś km i nic się nie urwało i nie zepsuło, poza rzeczami które sam spartolił, bo się uczył na tym swoim gs-ie mechaniki. Może chłopak ma wyjątkowe szczęście a może to gówno prawda z tym całym gadaniem o usterkowości
Najsłabszym elementem każdej maszyny jest jej użyszkodnik, a mój tata mawia, że motocykle się dzielą na dobre, i te które mają chu...ych właścicieli.
Marcin-BB jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.12.2018, 16:35   #42
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Hehehe Ojciec wie co mówi
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.12.2018, 17:09   #43
Cezarus


Zarejestrowany: Feb 2012
Posty: 965
Motocykl: RD03
Cezarus jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 23 godz 22 min 43 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał szynszyll Zobacz post
1150 to zabytek. ostatnie rozsadne bmw. nie pozbawione wad ale wciaz 'stara szkola'. potem to juz tylko chiny-tajwan-brazylia-slowacja-polska-bangladesz... LC to juz wogole cyrk goscie sie miotaja jak pijany po ciemnym pokoju. kupili od Kymco serie G ktora potem nagle porzucili, nalepiaja znaczek na skuter a teraz od Hindusow kupuja dramatycznie zle zrobione 310. wanka wstanka bez pomyslu. chcieli wejsc w segment RR i tez dupa z tego wyszla bo to 50 lat doswiadczen a nie czyjes marzenia. seria F to robiony gdzie sie da Rotax na srubach z gowna. ja ogolnie nie ogarniam strategii tej firmy. jezeli jakas wogole jest poza sprzedawaniem breloczkow i olowkow. co 10 lat inny pomysl na siebie. w czasie kiedy bmw tluklo swoje wojenne boksery japonia zrobila vvti, 5 zaworow na cylinder i tysiac innych rzeczy. praca z bmw to jak praca z rubinem 707. mam na podnosniku pegaso 650 i ja to k... pierdole co to jest za zlom. a to w jednej fabryce robione z f650. nie smierdzialo bawarią ale ma znaczek wloski motor z austryjackim silnikiem. BMW. cyrk. k... cyrk. i tak caly czas. polskie panewki, slowackie lozyska. gdzie taniej. polepic i opchnąć + legenda.
Nie obrażaj mi tego włoskiego motura ze znaczkiem BMW bo jest zajebisty i bezawaryjny od 11 lat.
Cezarus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.12.2018, 17:12   #44
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Kupiłem przez to forum głośniki Canton. Nie miałem wtedy prawie w ogóle kasy wiec pewnie 500 pln maks. Myśle , ze maja cos ok 30 lat. Gdy podlaczylem córka do mnie : Tato. Ten dźwięk jest wszędzie. Padł mi cd technicsa. Trafił na naprawę i serwis sie wzięło bo ktos wymienił niezajwbliwa optykę na chińskie gowno. Ale na szczescie naprawili choc mowia , ze to juz nie bedzie to samo.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.12.2018, 14:18   #45
consigliero
Banned

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,794
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 30 min 50 s
Domyślnie

Mnie padł kiedyś napęd w tym CD

Padł , po prostu przestał czytać płyty, poczytałem w internecie, ma dość popularny napęd który kupiłem i zmieniłem posiłkując się owym internetem. Nie miałem jeszcze lepszego CD
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Ktoś oglądał, ktoś zna ten sprzęt? zajaczek Inne tematy 12 27.10.2017 22:00


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.