Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Motocykl Forumowicza

Motocykl Forumowicza Tu możesz opisać swój motocykl, pochwalić się ewolucją lub zakupem.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07.07.2017, 19:10   #221
HarryLey4x4
 
HarryLey4x4's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2015
Miasto: Wlkp
Posty: 451
Motocykl: CRF 1000D Transalp-XL650V CB750 BMW-R850R
Przebieg: 400
HarryLey4x4 jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 53 min 12 s
Domyślnie

Novy na foci wygląd masz bojowy. Kolor blizniaczy mojej niuni.
HarryLey4x4 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.07.2017, 22:17   #222
luk2asz
 
luk2asz's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: KrK
Posty: 1,235
Motocykl: CRF1100
luk2asz jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 16 godz 25 min 51 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał radiolog Zobacz post
Rezerwa w Hondzie jest dokładna, jak pokazuje, że zostalo 3 litry, to wlałem 15 litrów . W takim BMW pokazuję,ze od 30 km nie ma benzyny i jedzie, a czasami pokazuje ,że zostało jeszcze n 12 km, a BMW staje z braku paliwa.
Tu uwaga. Zostawiasz motocykl na rezerwie, (np. komputer pokazuje około 2 l.) na kilka dni, odpalasz i komputer pokazuje już 3,3 l czyli tyle ile na początku. I mamy zonk, ponieważ w baku jest dużo mniej, zasięg pokazywał mi 33 km, a do stacji ledwo się doczołgałem, dwa razy na skrzyżowaniu zgasła. Wlałem 19 l.
Tak juz miałem dwa razy.
Przy ciągłej jeździe nie ma problemów ze wskazaniami, jeżdżę aż komputer kreski pokazuje i dojeżdżam do stacji.
luk2asz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.07.2017, 22:40   #223
kudlacz
 
kudlacz's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 677
Motocykl: Black Man Wheel 800 gs
kudlacz jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 dni 23 godz 41 min 37 s
Domyślnie

Dziwne bo na "zachodzie" KTM 'ami emeryci jeżdżą a nawet z dziećmi i nie giną i nie dają na koło przy 120kmh. Sam przymierzam się do 950/990 i owy temat jakby nie służy do kupna KTM'a jako czegoś po AT. Z wypowiedzi wynika że kat to szlifierka co łoi dupę sportom. A ja chcę na ktm'mie sobie po prostu pojeździć 50/50 off/on turystycznie tak jak to miało miejsce na AT. No chyba, że faktycznie zostaje tylko 800 gs jako alternatywa po AT.
__________________
dakar noir
kudlacz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08.07.2017, 09:55   #224
bicio
przemieszczacz
 
bicio's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2009
Miasto: Skierniewice
Posty: 1,772
Motocykl: LC8, exc-f 250
bicio jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 3 dni 19 godz 30 min 15 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał kudlacz Zobacz post
Dziwne bo na "zachodzie" KTM 'ami emeryci jeżdżą a nawet z dziećmi i nie giną i nie dają na koło przy 120kmh. Sam przymierzam się do 950/990 i owy temat jakby nie służy do kupna KTM'a jako czegoś po AT. Z wypowiedzi wynika że kat to szlifierka co łoi dupę sportom. A ja chcę na ktm'mie sobie po prostu pojeździć 50/50 off/on turystycznie tak jak to miało miejsce na AT. No chyba, że faktycznie zostaje tylko 800 gs jako alternatywa po AT.
Da się ale są lepsze sprzęty do tego niż LC8.

Mada jeszcze napisz o pozycji na AT, bo jak się przysiadałem to jest taka sama jak na starej co znaczy, że nie można się przysunąć bliżej kiery. Uważam to za dużą zaletę LC8, poza tym zawuażyłem ostatnio, że przy moim ustawieniu kiery czyli bardziej na off (do przodu) w motkach typu AT, transalp kiera "ciągnie" mnie za ręce jak siedzę. Bolą od tego plecy i łapy, na kacie tego nie mam.
Może to kwestia długości rąk, ale ja jednak lubię siedzieć trochę na zbiorniku a nie za nim (mam 182 cm wzrostu).

PS moja wypowiedź o trampku nie miała mieć negatywnego wydźwięku, po prostu moto nie dla mnie
__________________
'03 Hello Kitty

Słowiański Zimny Wiatr
bicio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08.07.2017, 10:18   #225
madafakinges
 
madafakinges's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Nowy Sącz
Posty: 5,857
Motocykl: crf1000a
Przebieg: 2
madafakinges jest na dystyngowanej drodze
Online: 10 miesiące 2 tygodni 5 godz 1 min 24 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał kudlacz Zobacz post
Dziwne bo na "zachodzie" KTM 'ami emeryci jeżdżą a nawet z dziećmi i nie giną i nie dają na koło przy 120kmh. Sam przymierzam się do 950/990 i owy temat jakby nie służy do kupna KTM'a jako czegoś po AT. Z wypowiedzi wynika że kat to szlifierka co łoi dupę sportom. A ja chcę na ktm'mie sobie po prostu pojeździć 50/50 off/on turystycznie tak jak to miało miejsce na AT. No chyba, że faktycznie zostaje tylko 800 gs jako alternatywa po AT.
Można. Można się też spotkać z kumplami na lampkę białego wina. A kończy się tak jak ja wczoraj skończyłem czyli 24 piwa na 4 i na dobitkę połówka domowej roboty 50%wiśniówki...
Ktm też wyjeżdżałem z domu myśląc lajtowo się przejadę. Do pierwszego skrzyżowania nawet dobrze nie szło, ale jak już ruszałem z niego to 1.2. koło pizda między autami hamowanie bokiem, 2. koło faja itp.

Co do pozycji bo bak jest mniejszy niż w XRV i można się przesunąć biżej kierownicy, ale w porównaniu z LC8 gdzie można się praktycznie wsunąć pod kiere jest inaczej. Ten moto nie ma szans w porownaniu z LC8 pod względem offowym.

CFR to po prostu Nowa Africa Twin.
__________________
Z początku porwał mię śmiech pusty, a potem litość i trwoga.
madafakinges jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08.07.2017, 10:27   #226
Novy
Moderator
 
Novy's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Niemcownia
Posty: 3,399
Motocykl: CRF 1000D/DCT
Przebieg: 48k+
Novy jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 9 godz 15 min 34 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał bicio Zobacz post
Da się ale są lepsze sprzęty do tego niż LC8.

Mada jeszcze napisz o pozycji na AT, bo jak się przysiadałem to jest taka sama jak na starej co znaczy, że nie można się przysunąć bliżej kiery. Uważam to za dużą zaletę LC8, poza tym zawuażyłem ostatnio, że przy moim ustawieniu kiery czyli bardziej na off (do przodu) w motkach typu AT, transalp kiera "ciągnie" mnie za ręce jak siedzę. Bolą od tego plecy i łapy, na kacie tego nie mam.
Może to kwestia długości rąk, ale ja jednak lubię siedzieć trochę na zbiorniku a nie za nim (mam 182 cm wzrostu).

PS moja wypowiedź o trampku nie miała mieć negatywnego wydźwięku, po prostu moto nie dla mnie
Można spróbować z podwyższeniem kierownicy, które jest dodatkowo przesunięte do przodu. SW-Motech chyba też ma takie coś.
s-l1600 (1).jpg
__________________
Wreszcie mam swój kawałek szczęścia w całym tym gównie dookoła
Novy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08.07.2017, 14:06   #227
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,933
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 19 godz 32 min 55 s
Domyślnie

Mada, najfajniejszą rzeczą w naszych moto jest to że jak zapinamy bieg musimy mieć z tego frajdę. Jazda sprzętem bez emocji to jak ruchanie bez orgazmu.
Gratuluję.
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.07.2017, 08:07   #228
madafakinges
 
madafakinges's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Nowy Sącz
Posty: 5,857
Motocykl: crf1000a
Przebieg: 2
madafakinges jest na dystyngowanej drodze
Online: 10 miesiące 2 tygodni 5 godz 1 min 24 s
Domyślnie

Poprawka co do pozycji. Wczoraj specjalnie zwróciłem na to uwagę. Można spokojnie się przysunąć pod samą kiere, prawie jak w LC8. Ogólnie kanapa jest długa i jest w chuj miejsca. Przesuwająć się do przodu mamy wąsko o można dobrze balansować ciałem, a jak odsuniemy się na tylną część jest szeroko i naprawdę wygodnie.
Pobawiłem się troch ustawieniami zawiasu. Przodu nie ruszałem bo wg mnie jest ok. Z tyłu klikłem +2 na górze i +1 na dole od książkowych ustawień. Jest o niebo lepiej, moto się nie buja, i wkońcu mogę odwijać w winklach. Brakło mi 1mm do zamknięcia opon-jest dobrze.

H5.jpg

Wciąż jest pięknym motocyklem.
__________________
Z początku porwał mię śmiech pusty, a potem litość i trwoga.
madafakinges jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.07.2017, 08:15   #229
ArtiZet
 
ArtiZet's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: akalicy stolicy
Posty: 3,242
Motocykl: była 7-ka, jest 3-ka
Przebieg: 90+
ArtiZet jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 2 tygodni 15 godz 46 min 10 s
Domyślnie

Co to za opony na foci powyżej
ArtiZet jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.07.2017, 08:19   #230
Zmyler
 
Zmyler's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2014
Miasto: Lublin
Posty: 2,277
Motocykl: LC8-950ADV,EXC 450, ROAD KING EVO
Zmyler jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 23 godz 10 min 46 s
Domyślnie

Mada tak całkiem poważnie to GRATULUJE i nowej afry i tego że dopiąłeś swego.

Ostatnio edytowane przez Zmyler : 10.07.2017 o 08:33
Zmyler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wróciłem- Relacja z Syrii!! Michasso Trochę dalej 85 14.02.2012 12:00


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.