Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Rama, zawieszenia, napęd

Rama, zawieszenia, napęd Montaż i demontaż łańcucha, zębatek, zawieszenia przedniego i tylniego, centralki i bocznej podstawki, wahacza z ułożyskowaniem. Numery ram, kierownice, rodzaje łancuchów, podnóżki, półki.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23.07.2013, 22:11   #31
ferolo
 
ferolo's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Słupsk
Posty: 719
Motocykl: CRF1000
Przebieg: od zera
ferolo jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 6 dni 20 godz 54 min 52 s
Domyślnie

Hej panowie mam pytanko do was ponieważ ku mojemu wkr..... przy odbudowie afry wyszedł mi jeden wielki niuans który nie daję mi spać spokojnie, wcześniej przed malowaniem i decyzją odbudowy afry nie zauważyłem że z przodu afra dostała strzała tak poważnego jak mi się wydaję, puki to jeździło nic mi to nie przeszkadzało ponieważ sprzęt ani nie ściągał ani nic więcej złego się nie działo.
Jednak, że przy składaniu wszystkiego okazało się że mam problem z ustawianiem zaworów patrz przedniego wydechowego nie można wykręcić nakrętki do wizjera bo blokuję się w ramie i do tego przy montażu kolektora wydechowego trzeba się ostro nawk... aby go skręcić takie jest lipne dojście do śrub nie powiem że nie wiedziałem co kupuję jednak nie zostałem uświadomiony że sprawa wygląda aż tak źle reasumując zadam wam pytanie i czekam na obiektywne rzetelne odpowiedzi, powiedzcie mi czy jest firma która sobie z tym poradzi i wszystko to powyciąga czy po prostu muszę szukać już innej ramy i męczyć naszych kolegów z forum czy czego za zachodnią granicą nie znajdą.
Ewentualnie ktoś borykał się z zagadnieniem i udało mu się ogarnąć temat?
Dodam że na ramie jest widoczne od przedniej części wgniecenie
Pzdr Jeśli coś z mojej wypowiedzi nie jest jasne to z góry przepraszam z nadmiaru emocji musiałem coś przyjąć na rozluźnienie
ferolo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.07.2013, 21:26   #32
Kazmir
 
Kazmir's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,731
Motocykl: RD03
Kazmir jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 godz 17 min 34 s
Domyślnie

Cytat:
puki to jeździło nic mi to nie przeszkadzało ponieważ sprzęt ani nie ściągał ani nic więcej złego się nie działo.
Wiesz rama w okolicy główki jest potężna. Nie wiem co się stanie jak potężną siłą cofną do wartości fabrycznych? Zawsze można zdjąć cały dekiel zaworów i mieć komfortowy dostęp do zaworów. Czy warto sobie tym głowę zawracać?
__________________
Ale tu nie Politechnika, tu trzeba myśleć, jak mawiał pewien bosman ;-)
Przestań naprawiać jak zaczynasz psuć!
Ludzie, którzy twierdzą, że czegoś nie da się zrobić, nie powinni przeszkadzać tym, którzy właśnie to robią.
Kazmir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.07.2013, 21:43   #33
ferolo
 
ferolo's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Słupsk
Posty: 719
Motocykl: CRF1000
Przebieg: od zera
ferolo jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 6 dni 20 godz 54 min 52 s
Domyślnie

Niby masz masz rację kolego jakoś ja w tych warunkach zrobiłem 20tyś i poprzedni właściciel też pewnie tyle nawinął zawory ustawialiśmy jak wspomniałeś jednak ja jestem pedantem.
Jak wiem, że coś jest nie tak to mi to gdzieś siedzi w głowie.
A afry po tej odbudowie i tak nie sprzedam stąd było moje pytanie
ferolo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Prostowanie gmoli Maks_waw Wszystko dla Afryki 25 01.05.2010 21:53
Prostowanie obręczy suchy Hamulce, kola, opony 5 24.11.2009 17:19


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.