Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10.11.2010, 09:16   #31
andrzej 76
 
andrzej 76's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Tarnowskie Góry
Posty: 277
Motocykl: RD07
Przebieg: 67000
andrzej 76 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 dni 19 godz 46 min 7 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał MuSStaFFa Zobacz post
holera to ja jak zwykle przewrazliwiony jestem...alarm w moto... disc lock xenna z alarmem na tarczy.. + tajemnicze zabezpieczenie... potem afri zablokowana w garazu drugim motocyklem z AutoCasco... tez z alarmem i xenna na kole... dalej .. w garazu alarm z powiadomieniem Solid a.... i na koncu o brame garazu oparte auto... tak ze sie nawet klucza w zamki nie da wlozyc.. no i teraz juz spie prawie spokojnie.... bo i tak mam sny ze strzelam z wiatrowki z okna do gagadkow co sie biora za przepychanie auta... no nie musze dodawac ze alarm tez jest w aucie.... hehe.. :-) pod blokiem to tylko na 5 min zostawiam... nie dloozej :-) pozdro
znam przypadek gdzie rąbneli auto z zamkniętego garażu - przez rozebraną część muru
mam nadzieje że to też wziąłeś pod uwagę !!
andrzej 76 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.11.2010, 11:05   #32
MuSStaFFa
zarobiony...
 
MuSStaFFa's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Łódź
Posty: 192
Motocykl: RD07a & Yamaha XV1900 Raider
Przebieg: za mały
MuSStaFFa is an unknown quantity at this point
Online: 5 dni 1 godz 3 min 8 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał andrzej 76 Zobacz post
znam przypadek gdzie rąbneli auto z zamkniętego garażu - przez rozebraną część muru
mam nadzieje że to też wziąłeś pod uwagę !!
spokojnie.. garaz jest przybudowa do domu..a do tego jeszcze wrprawne oczy sasiadek.... niech biora.....

oczywiscie przez brame przejezdza na wcisk tylko osobowka.. bo np.. najmniejszy transporter nie przechodzi.. berlingo na zlozonych obu lustrach... czyli lawety tez nie wciagna... poza tym kto by sie bawil...w wyciagnie z domu jak latwiej na skrzyzowaniu zsadzic kolesia i mu zabrac ...
__________________
nie ma rzeczy nie możliwych...są tylko rzeczy chwilowo nie osiągalne :-)
MuSStaFFa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.11.2010, 13:07   #33
hubert
Jaki świeży jaki świeży ??
 
hubert's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,732
Motocykl: nie mam AT jeszcze
hubert jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 11 godz 51 min 49 s
Domyślnie

Przeniosłem wątek do odpowiedniejszego działu

Ja często trzymam Afrykę pod blokiem ale wizualnie nie wygląda najlepiej więc może to odstraszy potencjalnych złodziei ... zresztą trzeba być optymistą
__________________
Hubert

hubert jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.11.2010, 21:39   #34
Marcin.111
 
Marcin.111's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Podkarpacie
Posty: 401
Motocykl: raczej juz nie bede mial
Marcin.111 jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 7 godz 1 min 39 s
Domyślnie

Ja przez 2 lata trzymałem motocykl pod akademikiem w miejscu widocznym bezpośrednio z okna, przykryty plandeką, przywiązany linką i z czułym na najmniejsze wstrząsy alarmem. Nie było szans zdjąć plandeki żeby alarm się nie załączył. Bilans niestety był taki że mi ktoś motocykl dwa razy przewrócił. Jak usłyszałem alarm i wyjrzałem przez okno to już nikogo nie było a motocykl leżał na boku. Pewnie ktoś go podniósł, spłoszył go alarm i uciekł puszczając motocykl. W tym samym czasie w Rzeszowie było dużo kradzieży motocykli ale ja czułem się pewniej w taki sposób niż w wynajmowanym garażu gdzie ktoś może wejść i nawet do rana grzebać przy motocyklu niezauważony. Znajomi w 4 wynajmowali taki garaż. Mieli szczęście bo wszyscy na raz wyjechali na weekend zabierając motocykle. Po powrocie okazało się ze było włamanie do garażu - na szczęście pustego. Później jeszcze rok stał tak motocykl na osiedlu i tam już tylko dzieciaki mnie denerwowały włączając alarm w trakcie próby obejrzenia tego co stoi pod plandeką.
Śladów korozji nie zauważyłem ale motocykl nigdy nie był przykrywany mokry i czekałem zawsze aż ostygnie wcześniej. Troszkę kilkakrotne bieganie z plandeka tylko denerwowało. Po jakimś czasie usłyszałem ze z tego samego miasteczka akademickiego na którym ja swój trzymałem skradziono dwa motocykle - stwierdziłem wtedy ze alarm się możne sprawdził. 500 metrów od tego miejsca kolega w biały dzień postawił motocykl na ruchliwej ulicy i 15 minut później już go nie było. Świadkowie tylko się jacyś znaleźli ze ktoś załadował motocykl na białego busa. Kolega ten kupił taki sam alarm jak mój tylko nie mógł się zebrać żeby go założyć i czekał w domu na montaż. Może by to wtedy pomogło ale nic pewnego.
Marcin.111 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Problem z prawym zaciskiem - trzyma? jackhammer Hamulce, kola, opony 16 11.07.2011 09:02
Zmina trzyma? No to co... sambor1965 Inne tematy 18 26.01.2010 21:23


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.