Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Rama, zawieszenia, napęd

Rama, zawieszenia, napęd Montaż i demontaż łańcucha, zębatek, zawieszenia przedniego i tylniego, centralki i bocznej podstawki, wahacza z ułożyskowaniem. Numery ram, kierownice, rodzaje łancuchów, podnóżki, półki.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 27.09.2010, 23:02   #11
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał paku Zobacz post
Nie, czy gdzieś napisałem, że kupuje R
nie bierz tego zbyt osobiście do siebie

różnica podstawowa WP Extreme 50 jest taka, że to zwykły klasyczny zawias. Nowsze to już Upside Down. Nie wiem czy to lepsze czy nie. Jak dla mnie Extreme wygląda /tylko o visus tu chodzi/ o wiele lepiej przy adaptowaniu go do klasycznych konstrukcji typu moja XL czy choćby AT. to oczywiście moje zdanie i można pomyśleć, że jestem nieteges.
druga ważna różnica jest taka, że jedna laga odpowiada za tłumienie dobicia a druga za odbicie. ten fakt powoduje moment gnący na osi koła - póki wszystko jest nowe i ciasne jest OK. ale jakiekolwiek luzy* niestety będą powodowały przestawienie płaszczyzny koła przy pracy zawieszenia.
pod tym względem lepsze jest jednak zawieszenie USD nawet i stare, gdzie każda laga z osobna ma regulację Comp i Reb.
tyle ode mnie na ile wiem.

zdravim
matjas

p.s. *inna rzecz jest taka, że zanim do tych luzów dojdzie to Paaaaanie. jakościowo to jest pierwyj sort nawet te stare WP50Extreme.
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa

Ostatnio edytowane przez matjas : 27.09.2010 o 23:10
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.