Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Hyde Park

Hyde Park Poza dwoma kółkami

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12.07.2018, 12:52   #131
calgon

calgon's Avatar

Miasto: Wroclaw
Motocykl: RD04
Przebieg: 40.000
calgon jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 1 dzień 46 min 10 s
Domyślnie

Jeżeli pijecie do mojego posta to te tytuły nie miały nic wspólnego z yeuopem tylko z Wami a raczej z nami��

I uwierzcie było się z czego pośmiać jeśli ktoś ma do siebie odrobinę dystansu!
Stary 12.07.2018, 13:04   #132
Dunia

Dunia's Avatar

Miasto: Reykjavik
Motocykl: tyż Honda ale mała siostra królowej
Przebieg: jest
Dunia jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 2 godz 46 min 30 s
Domyślnie

Wchodze sobie na forum po jakis dwoch latach nieobecnosci...wokol wszystko sie zmienilo, swiat sie zmienil , ludzie sie zmienili....a na forum nostalgicznie tak samo...zbanowali kogos komu w duszy gra...
Milo jest Was poczytac znowu, ech, wsrod wciaz zmieniajacego sie swiata powrot tutaj to jak powrot do domu..wciaz ten sam klimacik-zbanowany otusider z dusza artysty i zli moderatorzy
I jak Was nie kochac moi mili

ps; wybaczcie brak polskich znakow- brak polskiej klawiatury
Dunia jest offline  
Stary 12.07.2018, 13:07   #133
matjas
Moderator

matjas's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Miasto: Brzezia Łąka
Motocykl: R1100GS, K1100LT, XS850, KTM200EXC, WSK125 '70, Vespa PK70, Vespa PK125
matjas will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 6 godz 50 min 25 s
Domyślnie

Wot Dunia marnostrawna wróciła!!!

Experience is what you get when you don't get what you want.

Wszystkie swoje troski powierz Bogu - on i tak nie śpi całą noc.
matjas jest offline  
Stary 12.07.2018, 13:22   #134
calgon

calgon's Avatar

Miasto: Wroclaw
Motocykl: RD04
Przebieg: 40.000
calgon jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 1 dzień 46 min 10 s
Domyślnie

Nawiasem mówiąc patrząc na inne fora motocyklowe to nasz bohater chyba nie przejmuje się zbytnio banami tudzież różnymi innymi atakami w swoją stronę.Spokojny bym był o jego kondycję psychiczną
Stary 12.07.2018, 13:32   #135
Prince

Prince's Avatar

Motocykl: xtz660 Ténére/XR650R
Prince jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 2 dni 7 godz 46 min 46 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał calgon Zobacz post
Nawiasem mówiąc patrząc na inne fora motocyklowe to nasz bohater chyba nie przejmuje się zbytnio banami tudzież różnymi innymi atakami w swoją stronę.Spokojny bym był o jego kondycję psychiczną
To nie o niego sie martwię a o nas. W jakiej kondycji jesteśmy jeśli pozwalany sobie przez nieuwagę, dla wygody, z nudów, z braku zainteresowania, niechęci itp na taka słabą akcję. Niby drobnostka, niby żadna strata-a może nawet zysk? Ale niesprawiedliwie i smród pozostaje. Coś jak znaleźć kasę i nie zapytać czy ktoś nie zgubił. Warto?

Przy okazji sprawiedliwe wydaje mi sie wkleić pełną liste, a nie wybiórczo tematów założonych przez gościa.

http://africatwin.com.pl/search.php?searchid=9826494

Serio większość była z dupy ? Kilka mnie zainteresowało. Może was też. To co- wylot z nimi?
Naprawdę nie muszę kogoś lubić albo nie lubić żeby czuć żeby widzieć, że akcja była słaba. Zaznaczam była błędem a nie wynikiem złej GTM.

Ostatnio edytowane przez Prince : 12.07.2018 o 13:40
Prince jest offline  
Stary 12.07.2018, 13:55   #136
jorge
Sprzątacz.

jorge's Avatar

Miasto: Wawa
Motocykl: Tesco
Przebieg: 42 222
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 5 dni 9 godz 53 min 44 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał motoMAUROxrv Zobacz post
Jorgu, -nie bądź proszę nadgorliwy czy wręcz nachalny z tym zamykaniem dyskusji, która już niekoniecznie dotyczy samego Jełopa, ale też przy okazji innych istotnych aspektów funkcjonowania Forum, m.in Hyde Parku..
Określenie "ściekiem" również bardzo wiele sensownych komentarzy i opinii chłopaków, którym leży na sercu dobro Forum jest .. noo -słaba!
-Piłeś? -nie pisz!! Nie masz już w temacie nic więcej sensownego do powiedzenia? -zamilcz!! Proste?!
Nie wiem czy to, co sprowokowany właśnie Twoim wpisem naskrobię, będzie dla szanownego grona sensowne -ale przynajmniej spróbuję..
Najpierw odniosę się jeszcze do jednego posta z początków dyskusji, bo zauważyłem że jednak wymaga komentarza z mojej strony..

Kolego 7Greg , -Odnoszę wrażenie że moją wypowiedź ze str.3 przeczytałeś tylko pobieżnie i niezbyt uważnie, bo chyba lekko umknął Ci kontekst, i Twoja odpowiedź (zaraz poniżej) brzmi trochę jak z alternatywnej rzeczywistości..
-Posiadanie wszelkich "narzędzi" do moderowania i administrowania (niedostępnych dla pozostałych) to chyba jest jakiś tam atrybut forumowej "władzy", czyż nie?
-Twój zarzut o jakimś moim "wytykaniu" czegoś, jest właśnie "mało poważny", -bo nic takiego nie miało miejsca..
Doradzałem jedynie, że jeśli rzeczywiście aktywność tych zdrowo szurniętych "raportujących" szukających kości w jajku, jest już aż tak duża jak to np. opisał Paweł M. (str.4) to może właśnie z nimi należałoby zrobić nieco porządku, coby przestali Wam zawracać d... pierdołami, marnować Wasz czas, energię i nerwy..
Może np. za pierwszy nieuzasadniony i durny "raport" -ostrzeżenie, a za drugi już obligatoryjnie długi "urlop"!?
Myślę że byłoby to prostsze, skuteczniejsze, mniej stresujące i uczciwsze rozwiązanie na przyszłość, niż konieczność "bawienia się" w cenzora i selekcjonera : ( -który temat wraz z zadanym pytaniem, -czy jego autor jest "z dupy" -a który nie?, (o ile nie narusza regulaminu) -bo to już rozstrzygnie sama społeczność forumowa -albo przejawiając zainteresowanie danym tematem albo go ignorując..
Podobno nie ma głupich pytań, -głupie bywają jedynie odpowiedzi, bądź reakcje na nie.. Ale to już zależy od intelektu próbującego się z zadanym pytaniem czy tematem zmierzyć!..
-Dlatego też dedykowanym miejscem na takie tematy jest właśnie Hyde Park, i tam "urawniłowka" przy pomocy ciężkiego walca wobec (prawilnych) autorów raczej nie powinna mieć miejsca. Sezon zimowy czy "ogórkowy" też powinien mieć gdzieś swoje miejsce i "ujście", skoro jest na to zapotrzebowanie, -bo "lepiej żartować niż chorować", co nie? A kto nie potrafi zachować dystansu i zdrowego rozsądku, oraz ma problem z powstrzymaniem się przed hejtowaniem czy durnym raportowaniem, -niech tam po prostu nie wchodzi jeśli nie chce załapać się na nieunikniony "urlop" od Forum i tyle!
Porównanie urozmaiconego tematycznie Hyde Parku do "zasranego" psimi odchodami wypielęgnowanego trawniczka, uważam za mocno (i na wyrost) przesadzone..

Aha, -co do głosów o "zamykaniu tematu", i że tu, to tylko jakaś "przepychanka", "napierdalanka" itp, itd.. -no co za bzdura!
-Rzeczowa dyskusja nigdy nie jest zła czy bezsensowna, bo zawsze coś tam pozytywnego wnosi.. A już na pewno jest lepsza niż ciche zacietrzewienie i okopywanie się na swoich -niekoniecznie słusznych pozycjach! Zaś analiza i wnioski z różnych punktów widzenia, mogą okazać się dość przydatne podczas podejmowania właściwych decyzji..
Póki co tak ja to widzę, -co wcale nie oznacza że muszę mieć rację.. -bo mimo "podeszłego" już wieku, ciągle czegoś jeszcze się uczę!..
-Zdrowia Wszystkim..
Uderzasz we mnie personalnie. Karzesz się zamknąć... a nie czytasz ze zrozumieniem. Ściekiem nazywam obraźliwe teksty. Temat uważam (ja osobiście - i chyba mam do tego prawo) za zbędny. Jest lato, do yełopa osobiście nic nie mam, a zachowanie dorosłych facetów jak przekupy mnie drażni.

Piłem z Tobą nie raz wódkę w Białej (i z Twoją Panią), nigdy nie powiedzieliśmy sobie nic złego w twarz (bo i za co), a Ty wzmocniony klawiaturą walisz mi w ryj, wyzywasz od pijących etc. Właśnie dlatego uważam ten temat za idiotyczny i więcej nie będę się w nim wypowiadał. Chciałbym jednak z Tobą normalnie, jak kiedyś przywitać. Życzę tego WSZYSTKIM.

Na koniec - zapraszam do moderowania. Oddam Ci swoje uprawnienia, zobaczymy czy mocny jesteś tylko w podsumowaniach.

Głupie to wszystko. Idę jeździć.

Zdrowia i czasu! EOS.

Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.

]
jorge jest offline  
Stary 12.07.2018, 13:59   #137
tommi

Miasto: Łazy k/Magdalenki
Motocykl: RD03
Przebieg: 65496
tommi jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 2 dni 20 godz 10 min 45 s
Domyślnie

Ja pikolę, a myślałem, że już wszystkie szydła wyszły z wora...a tu spokojnie jeszcze z 10 stron powstanie. Bez sensu.
Nie macie do siebie telefonów czy coś?
tommi jest offline  
Stary 12.07.2018, 15:21   #138
Lucky Luke

Lucky Luke's Avatar

Miasto: WE/WLS
Motocykl: RD04 & xr400r
Lucky Luke jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 dzień 11 godz 28 min 43 s
Domyślnie

Starczy już...
Ja bym zamknął ten temat bo do niczego dobrego nie to nie prowadzi.

Lucky Luke jest offline  
Stary 12.07.2018, 15:35   #139
Gilu

Gilu's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Miasto: Glisne
Motocykl: RD03
Przebieg: posiada
Gilu jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 dzień 7 godz 47 min 40 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Prince Zobacz post
To nie o niego sie martwię a o nas. W jakiej kondycji jesteśmy jeśli pozwalany sobie przez nieuwagę, dla wygody, z nudów, z braku zainteresowania, niechęci itp na taka słabą akcję. Niby drobnostka, niby żadna strata-a może nawet zysk? Ale niesprawiedliwie i smród pozostaje. Coś jak znaleźć kasę i nie zapytać czy ktoś nie zgubił. Warto?

Przy okazji sprawiedliwe wydaje mi sie wkleić pełną liste, a nie wybiórczo tematów założonych przez gościa.

http://africatwin.com.pl/search.php?searchid=9826494

Serio większość była z dupy ? Kilka mnie zainteresowało. Może was też. To co- wylot z nimi?
Naprawdę nie muszę kogoś lubić albo nie lubić żeby czuć żeby widzieć, że akcja była słaba. Zaznaczam była błędem a nie wynikiem złej GTM.

Myślę że powinieneś sobie to wydrukować i spiąć w książkę.
Zostałoby dla wnuków i Ty mógłbyś czerpać złote myśli od czasu do czasu
Gilu jest offline  
Stary 12.07.2018, 17:24   #140
Prince

Prince's Avatar

Motocykl: xtz660 Ténére/XR650R
Prince jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 2 dni 7 godz 46 min 46 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gilu Zobacz post
Myślę że powinieneś sobie to wydrukować i spiąć w książkę.
Zostałoby dla wnuków i Ty mógłbyś czerpać złote myśli od czasu do czasu
Dzięki ! Nie wiesz jak dla mnie ważne.

Prince jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania