Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Owiewki, osłony, szyby, kanapy, zegary i linki

Owiewki, osłony, szyby, kanapy, zegary i linki Montaż i demontaż elementów jak: panele boczne, czacha, owiewki, szyby, kanapy, deflektory, lusterka, osłony goleni, błotniki, naklejki, zegary i linki– tylko oryginalne rozwiązania!

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19.12.2010, 08:26   #21
maher
 
maher's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2009
Miasto: sosnowiec
Posty: 347
Motocykl: exc 530,gs500
maher jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 13 godz 8 min 42 s
Domyślnie

Ja zgrzewarke kupowałem u ATASZKA polecam dobry sprzęt i pomoc bezproblemowa
maher jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.12.2010, 09:55   #22
Marcin.111
 
Marcin.111's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Podkarpacie
Posty: 401
Motocykl: raczej juz nie bede mial
Marcin.111 jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 7 godz 1 min 39 s
Domyślnie

Ja używam spawarki od Ataszka już 3 lata i mogę polecić w 100%. Jak do tej pory pracuje bez zastrzezeń. Firma daje dobry support i można u nich wszystko co potrzebne do spawania zakupić. Polecam dokupienie mini szlifierki na wzór Dremel z wałkiem skrętnym. Dałem za taki wynalazek z regulacją obrotów (ważne przy plastiku bo duże obroty topią go) 70zl w walizeczce z kpl końcówek. Bardzo dobrze radzi sobie z przygotowaniem plastiku przed spawaniem (frez + otworek na końcu pęknięcia) oraz idealna do szybkiego wykończenia spawanej powierzchni już po. Używam takich małych rolek na papier ścierny do osunięcia nadmiaru tworzywa i wygładzenia powierzchni. Małymi końcówkami można dotrzeć w każdy zakamarek i wszystko tak wykończyć ze po malowaniu nawet nie widać ze było naprawiane. Jeżeli element jest powyginany warto przed spawaniem go podgrzać opalarką i wszystko wstępnie wyprostować i dopasować. Spawarka niestety ma za małą wydajność powietrza żeby podgrzać większą powierzchnie do prostowania.
Marcin.111 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Mocowanie plastików do zbiornika - gdzie dostanę? bigos Wszystko dla Afryki 8 29.07.2011 22:30
Śruby a'la RD04 do plastików czosnek Wszystko dla Afryki 11 29.01.2011 21:55


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.