Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Hyde Park

Hyde Park Poza dwoma kółkami

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24.05.2013, 20:34   #141
hubert
Jaki świeży jaki świeży ??

hubert's Avatar

Miasto: Warszawa
Motocykl: RD07a
hubert jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 6 godz 51 min 34 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sylwek bbi Zobacz post
Widzisz jak jest-psujesz komuś byyyznes Do tego ludzie którzy nigdy u Ciebie nie kupili i nie kupią ale opinię już mają i chętnie ją wyrażą bo słyszeli bo gdzieś tam coś widzieli ewentualnie ''wydaje im się'' Akurat obułem swoją królową w K60 scout,gdyby nie to chętnie kupiłbym u Ciebie.
P.S.Oczywiście kupiłem poza FAT bo tu ludzie byznes robią i po znajomości kosmiczne ceny mają
Sylwek, fajnie że Tom wykopał tego posta i mogę Ci grzecznie odpowiedzieć. Po pierwsze on nie psuje nikomu biznesu ni o to w tym wszystkim chodzi. Ile chłopak opchnie tych Heidenau'ów, więcej sobie kłopotów narobi niż na tym zarobi....

Jeśli chodzi o byyyznesy na FAT radzę Ci zajmij się biznesem motocyklowym to może zobaczysz że nie jest tak różowo jak Ci się wydaje szczególnie zimą gdy jest martwy sezon. Od wielu lat jeżdżę tą samą Afryką i jakoś na GS 1200 się nie przesiadam a co więcej nie raz miałem już takie okresy że zastanawiałem się czy Afryki nie sprzedać żeby przetrwać zimę. Oczywiście możesz powiedzieć "chłopie zajmij się czymś innym" ale ja po prostu to lubię i mimo że na początku sezonu zasuwam czasami po 15 godzin dziennie to widok zadowolonego klienta, który wyjeżdża na dobrze założonych oponach sprawia mi radość.

hubert jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.05.2013, 23:12   #142
next22

Zapłaciłem składkę :)

Miasto: Polichno
Motocykl: TA
next22 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 2 dni 20 godz 47 min 59 s
Domyślnie

Lubie czytać pozytywne posty
Fajnie Hubert że masz robotę co ją lubisz . Pozdrawiam i życzę sukcesów
next22 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.05.2013, 00:13   #143
Mirek Swirek
BANDA LUBLIN

Mirek Swirek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Miasto: Lublin
Motocykl: RD04
Przebieg: Kręcony
Mirek Swirek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 23 godz 33 min 4 s
Domyślnie

Hubert, Ty spokojny bądź i rób swoje, miłość przelewaj, Ty wiesz na kogo i bądz sobą i nie stresuj się bracie , bo jak nam schudniesz to będe pierwszym który Cię odkarmi Bądź zdrów siurdaku
Mirek Swirek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.06.2013, 23:33   #144
hubert
Jaki świeży jaki świeży ??

hubert's Avatar

Miasto: Warszawa
Motocykl: RD07a
hubert jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 6 godz 51 min 34 s
Domyślnie

Informuję że nie będę już na Mińskiej montował opon Heidenau z tego źródła. W przypadku gdy przyjeżdża do mnie klient z przebitą oponą i nie kwalifikuje się do naprawy to po prostu jej nie naprawiam. Nie widzę powodu żeby w tym przypadku łamać swoje zasady. Nie będę do tego procederu przykładał ręki.

BTW tytuł wątku powinien brzmieć "OPONY HEIDENAU RÓŻNE odrzut z produkcji przeznaczony do utylizacji, który w dziwny sposób trafił do Polski"

Nie jest też prawdą to zdanie:

"Główną ich wadą jest wyważalność powyżej 15 gram. "

1. Gdyby tak było 90 % opon Heidenau trafiałoby na śmietnik. Heidenau nie jest mistrzem jakości. Przed upadkiem muru fabryka ta była częścią "grupy" Pneumant produkującej m.in. opony do Trabantów.
2. Dziś zakładałem oponę, w której wada fabryczna była widoczna gołym okiem. Stopka opony w jednym miejscu była sporo węższa niż normalnie.

hubert jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.06.2013, 00:03   #145
BartekJ

Miasto: Gliwice
Motocykl: RD 07a i orange, ale biały-250 EGS
BartekJ jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 8 godz 51 min 12 s
Domyślnie

Hubert, popieram w całości. Wyważalność poniżej 15 gram Rzadko się zdarza taka nowa, sprawna guma! Jak już, to najczęściej Michelin.
To, co się dzieje w kwestii bezpiecznego używania motocykla, zaczyna mnie przerażać. Zdarza się dość często, że z niemal łysymi "używkami" ludzie przyjeżdżają, żeby zamontować - odsyłamy gdzie indziej, próbując wcześniej do rozumu przemówić.
Generalnie używek nie montujemy, chyba że tak jak w przypadku Afryk chłopaki mają swoje sprawdzone zestawy off- i on-roadowe.
Zdarzyła się kiedyś sytuacja, że Klient chciał oszczędzić, i zanabył komplet Anaków do małego V-storma na all..... . Przyszły, a jakże, dziewice. Czarne takie i w ogóle. Jaka była najpierw moja mina, a potem Klienta, jak po rozpakowaniu okazało się, że DOT był po chamsku wypiłowany szlifierą kątową.. A za dwa dni Chorwacja miała być. Wydał człowiek następne pieniądze, większe, ale i tak od paru lat mamy sympatycznego kumpla i klienta.
Jak mam się zastanawiać podczas jazdy, czy mi guma wytrzyma, czy nie, to szczerze mówiąc pierd....taką zabawę. Stać mnie na moto, niech i będzie na opony raz na dwa sezony.
Howg...Powiedziałem...
BartekJ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania