Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Hyde Park

Hyde Park Poza dwoma kółkami

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22.05.2013, 21:17   #81
dopra

dopra's Avatar

Miasto: Poznań
Motocykl: DR650SE
Galeria: Zdjęcia
dopra is an unknown quantity at this point
Online: 2 tygodni 1 dzień 14 godz 25 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał betu Zobacz post
Dla mnie wszystko poszło trochę za szybko.
Sprzedawca opisał swój produkt (może gdyby napisał ze znalazł je w piwnicy coś by zmieniło) i każdy kupujący przeczytał opis i przyjął to do wiadomości.

Ps.
ja taka oponę kupiłem,bo pierwsza przeciętą już dojeżdżam do końca (i żyje)
Uważam, że Policja w Polsce powinna działać jak w USA, ma być porządek, jak nie to na ziemię i kajdanki - do aresztu. To samo moderatorzy, nie podoba się komuś ich praca? Zawsze można poprosić o usunięcie z forum i zapisać się gdzie indziej. Skoro "szefowie" tego forum uważają, że handlarzy śmieciami zagrażającemu życiu i bezpieczeństwu forumowiczów i użytkowników - MOTOCYKLISTÓW należy wywalić - POWINNI to zrobić. Z powodu takiego handlarza nie chcę widzieć wątku z wpisami [*], zaproszenia na pogrzeb itd.

Zgadzam się w 100% z Mykiem, bierzmy czasami przykład z Niemców, mimo, ze wielu ich nie lubi, oni mają jednoznacznie określone priorytety - bezpieczeństwo jest najważniejsze, jak opona jest na śmieci - ma tam trafić. Ja osobiście kupuję opony tylko nowe i wiele razy uratowały, mnie z opresji, nie łapię gum na każdym kamieniu, motocykl normalnie się prowadzi itd.

Ostatnio edytowane przez dopra : 22.05.2013 o 21:20
dopra jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.05.2013, 21:19   #82
hubert
Jaki świeży jaki świeży ??

hubert's Avatar

Miasto: Warszawa
Motocykl: RD07a
hubert jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 6 godz 54 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Genek Zobacz post
Była informacja, że opony naprawiane - była, każdy jest dorosły i ryzyko podejmuje sam.
Była informacja że naprawiane ale nie było prawdziwej informacji czemu na śmietniku się znalazły. To co gość napisał to kłamstwo. Poza tym oficjalnie nie wyjechały z Heidenau Reifenwerk tylko w jakiś cudowny sposób znalazły się w Polsce. Czy to za mało żeby uznać to za syf ? Zresztą napiszę do człowieka z Heidenau, opiszę mu całą sytuację i może mi wyjaśni z jakich powodów odrzucają opony.

Poza tym mam pomysł. Może zacznę dragami handlować na forum ? Napiszę uczciwie że mogą uzależniać , każdy jest dorosły, ryzyko podejmuje sam. Płacę składki na PiD więc jutro mogę zacząć dilować. Co na to obrońcy wolności ?

Ostatnio edytowane przez hubert : 22.05.2013 o 21:33
hubert jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.05.2013, 21:25   #83
tom64
no... może trochę niezdecydowany

tom64's Avatar

Miasto: koło Mszczonowa
Motocykl: już nie Afri, R1200GS + Franza DRZta
Przebieg: rosnący
tom64 is an unknown quantity at this point
Online: 2 tygodni 11 godz 58 min 32 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał betu Zobacz post
Dla mnie wszystko poszło trochę za szybko.
Kasowanie wątku-dlaczego?
Czy było coś przeciw regulaminowi forum?
Sprzedawca opisał swój produkt (może gdyby napisał ze znalazł je w piwnicy coś by zmieniło) i każdy kupujący przeczytał opis i przyjął to do wiadomości.

A ze opona mogła być powodem wypadku itp-to czy wszystkie nowe części sa bezawaryjne?Czy używana opona nie może pęknąć ?Czy używane klocki mogą już nie być w pełni sprawne?

Wiec albo sprzedajemy tu nowe części-i tylko nowe,albo wszystko.

Myślałem ze to jest ogólne forum,a mając na myśli ogólne myślę ogólnodostępne i może wypowiedzieć się każdy,ale widzę ze tak nie jest.
Kapitalizmu nie ma-jest ucisk i kontrola.

Tak szczerze to od tych wszystkich kłótni i przepychanek coraz mniej mam ochotę tu zaglądać.

Pozdrawiam.

Ps.
ja taka oponę kupiłem,bo pierwsza przeciętą już dojeżdżam do końca (i żyje)
Przeczytaj chłopie jeszcze raz to co napisałeś
wyboldowałem to, co mnie zdziwiło

ad1 Na prawdę nie wiesz dlaczego usunęli wątek? Przecież Ci kilka razy wyjaśniali
ad2To nie jest ogólne forum. To jest FAT
ad3Gdzie Cie uciśli najbardziej?
ad4Ostatnie zdanie mnie zabiło

To jest forum FAT. Ma swój regulamin, ma swoich moderatorów, ma swoją GTW, ma swojego dr. Madeyskiego, ma swoje konto, ma swojego założyciela, ma swoje wady, ma swoje zalety, ma swój klimat i ma swoje hmmm... wartosci. I coś tam jeszcze na pewno można dopisać, co ma.
Jak komuś nie odpowiada, to niech się zastanowi co chce z tym zrobić. Ważne - to forum jest d o b r o w o l n e.
Trollowanie też jest dobrowolne.
Odpowiadanie jest dobrowolne i pyskowanie też jest dobrowolne.
Wpierdalanie się jest dobrowolne i moderowanie jest dobrowolne.
Pisanie wątków i postów jest dobrowolne.
Tu, na tym forum nikt nikogo do niczego nie zmusza.
Tu robimy co chcemy. Podejmujemy wybory i działania i ponosimy tego konsekwencje. Bo jesteśmy dorośli. Bo na tym polega dorosłość. Na podejmowaniu wyborów i ponoszenia ich konsekwencji.
Dzieci myślą, że muszą.
Dorośli wiedzą, że nic nie muszą.
Osoby dorosłe robią tylko to co chcą.
Dziecko mówi ,że musi myć zęby. Dorosły nie musi, bo dorosły chce myć zęby. Albo nie chce. Ale na pewno nie musi.
Alem się rozpisała!
Stary 22.05.2013, 21:28   #84
Nowy
blues i enduro

Nowy's Avatar

Miasto: Łódź/Supraśl
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
Nowy jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 1 dzień 19 godz 57 min 39 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Orzep Zobacz post
...zaczyna się bitFa!
Trzeba będzie sobie odpowiednią ilość piwa na wieczór kupić!
Orzep, miałeś zdecydowanie rację. Piwo zakupine, popcorn zrobiony, można czytać
Nowy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.05.2013, 21:40   #85
mazeno
Banned

Motocykl: RD03
mazeno jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 9 godz 17 min 5 s
Domyślnie

.........

Ostatnio edytowane przez mazeno : 07.03.2014 o 16:55
mazeno jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.05.2013, 21:40   #86
Złom
601493080

Złom's Avatar

Motocykl: XL600
Złom jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 5 dni 4 godz 2 min 31 s
Domyślnie

Brawo tom64!!!

Bardzo trafna analiza. Niektórzy zanim pomyślą coś napiszą pod wpływem emocji. Ludzie zacznijcie myśleć, najpierw myśleć potem wszystko inne.

Moim zdaniem nie można na tym forum zamieszczać ogłoszeń o produktach nielegalnych a takimi są te opony. Jeżeli ktoś sprzedaje jakąś używaną część to w dobrej wierze, że nie jest ona wadliwa. Przecięta opona i potem naprawiona do takiej kategorii się nie zalicza.

Co do wątku, to uważam, że może istnieć jako miejsce do wymiany poglądów, faktów i mitów ale bez żadnych danych gdzie i od kogo takie rzeczy można kupić. Ktoś będzie chciał to znajdzie.
Jeżeli zdarzy się wypadek, to na 100% policja zacznie analizować treści na forum a nawet może zabezpieczyć dane a to może oznaczać konfiskatę serwera do celów dowodowych.

Podajże wczoraj studenci się skrzyknęli i rozwiesili linę pomiędzy drzewami aby sobie polatać. Nikt pewnie nie wspominał, że to nie było testowane, że nie ma homologacji, że może być niebezpieczne. Przyszła dziewczyna, skorzystała i rozwaliła się na drzewie. Teraz policja szuka wszystkich uczestników, szuka nielegalnych organizatorów, szuka świadków.

CZY CHCEMY TAKIEJ SYTUACJI U NAS?
Złom jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.05.2013, 21:42   #87
mazeno
Banned

Motocykl: RD03
mazeno jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 9 godz 17 min 5 s
Domyślnie

.........

Ostatnio edytowane przez mazeno : 07.03.2014 o 16:56
mazeno jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.05.2013, 21:44   #88
tom64
no... może trochę niezdecydowany

tom64's Avatar

Miasto: koło Mszczonowa
Motocykl: już nie Afri, R1200GS + Franza DRZta
Przebieg: rosnący
tom64 is an unknown quantity at this point
Online: 2 tygodni 11 godz 58 min 32 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał c2h5oh Zobacz post
tom64: > Na podejmowaniu wyborów i ponoszenia ich konsekwencji.
tom, no to ja bym chcial miec wybor przeczytania watku o oponach, a nie moge, bo gtw mysli za mnie. zupelnie tak samo jak w przypadku puzatka.
Byś chciał mieć, ale nie masz
A oni mają i mogą to robić, bo chcą. Taki podjęli wybór.
Stary 22.05.2013, 21:44   #89
Orzep
Zwykły przechodzień...

Orzep's Avatar

Miasto: DW
Motocykl: GS12y
Orzep jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 dni 11 godz 45 min 7 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Złom Zobacz post
Jeżeli zdarzy się wypadek, to na 100% policja zacznie analizować treści na forum a nawet może zabezpieczyć dane a to może oznaczać konfiskatę serwera do celów dowodowych.
...a to mnie ubawiłeś
Stary 22.05.2013, 21:46   #90
myku

myku's Avatar

Miasto: Germany
Motocykl: CRF1000D+Cegla+Czelendz
myku will become famous soon enough
Online: 3 miesiące 4 tygodni 12 godz 54 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał hubert Zobacz post
Była informacja że naprawiane ale nie było prawdziwej informacji czemu na śmietniku się znalazły. To co gość napisał to kłamstwo. Poza tym oficjalnie nie wyjechały z Heidenau Reifenwerk tylko w jakiś cudowny sposób znalazły się w Polsce. Czy to za mało żeby uznać to za syf ? Zresztą napiszę do człowieka z Heidenau, opiszę mu całą sytuację i może mi wyjaśni z jakich powodów odrzucają opony.

Poza tym mam pomysł. Może zacznę dragami handlować na forum ? Napiszę uczciwie że mogą uzależniać , każdy jest dorosły, ryzyko podejmuje sam. Płacę składki na PiD więc jutro mogę zacząć dilować. Co na to obrońcy wolności ?
Obroncy wolnosci napisza,ze maja kumpli,ktorzy biora cale zycie i maja sie swietnie.Potem cie wysmieja,ze nie slyszales chyba o Stone-sach i innych,a ci tez maja sie swietnie.Hubercie,tu zderzaja sie dwa zupelnie odmienne rozumowania.Jedno drugie nie przekona.Daj znac jak odpowie ci Heidenal,jestem ogromnie ciekawy
myku jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania