Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afryki

Wszystko dla Afryki Wszystkie nieoryginalne rozwiązania, które można zapakować do Twojego motocykla. Gmole, stelaże, kufry, sakwy, bagażniki, uchwyty, kanapy, modyfikacje zawieszeń, kierownic, gniazdka, GPSy, dynojety, bagstery i inne scottoilery...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30.10.2023, 15:09   #2971
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,376
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 133 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 1 min 32 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał madafakinges Zobacz post
Serwis tyle samo co w każdym innym amorze, co 25tyś. km to wypada zrobić w showa oryginalnej zresztą też, a że ludzie nie robią...
Czyli 3 tyś i pewno 800serwis to już nie jest okazja bo za ok 5 masz nowy na gwarancji.
skoro tak teraz robią, to szkoda kasy, w swojej historii miałem 2 ohlinsy ale wtedy to było kupić i zapomnieć... widać obecnie to jest odwrotnie.

Mam na myśli amortyzatory do motocykli traktowanych turystycznie a nie wyczynowo.

Co ciekawe drugiego ohlinsa kupiłem coś ok. 2013r. i nowy pozostawiał smugi na sztycy co od razu reklamowałem i dowiedziałem się, że tak ma być.... sorki ale jak są smugi to z czasem oleju nie będzie prawda ? oczywiście nie był to wyciek ale lepiło się wszystko do tej sztycy. Mój poprzedni ohlins był z ok 1997r. i był kompletnie suchy.
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.03.2024, 18:42   #2972
$zwagier
 
$zwagier's Avatar


Zarejestrowany: May 2023
Miasto: Ostrołęka
Posty: 137
Motocykl: RD07
Przebieg: Tak
$zwagier jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 20 godz 46 min 55 s
Domyślnie

Cześć. Zamówiłem z aliexpress osłony chłodnic, aluminiowe. Pasują w otwory, solidne, mogę polecić.
https://pl.aliexpress.com/item/10050...yAdapt=glo2pol
__________________
"Marzenia dziecka mają skrzydła, a marzenia mężczyzny mają koła"
$zwagier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
[Dla Afrykańczyka] Znalezione na allegro i ebay i innych Mucha Wszystko dla Afrykańczyka 1856 16.02.2024 17:14
NAT - Znalezione na Allegro, Ebay lub Olx. tommi Gadżety / wyposażenie 9 27.05.2017 02:04
Znalezione na allegro,ebay i innych... HRABIA z Krosna Wszystko dla Afryki 29 21.01.2017 19:25


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.