Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > Inne - dyskusja ogólna

Inne - dyskusja ogólna Dział poświęcony motocyklom nieskategoryzowanym.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01.01.2016, 17:28   #1
Zmyler
 
Zmyler's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2014
Miasto: Lublin
Posty: 2,276
Motocykl: LC8-950ADV,EXC 450, ROAD KING EVO
Zmyler jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 21 godz 59 min 53 s
Domyślnie Czy jest ktoś z Kielc kto zechciałby pomóc w temacie LC8 ?

Zastanawiam się nad tym motocyklem http://olx.pl/oferta/ktm-950-adventu...tml#6d72f0849a -czy jest ktoś z Kielc kto zechciałby obejrzeć żebym nie jechał na darmo lub za mocno się nie rozczarował? U mnie bardzo kiepsko z czasem (praca) a i nikt z kumpli dostępnych na miejscu nie jest za bardzo obeznany w temacie LC8. Odwdzięczę się oczywiście za pomoc.Chyba że ktoś może zna ten motocykl lub ma jakieś sugestie to miło widziane. Pozdrawiam.
Zmyler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.01.2016, 10:33   #2
adaml


Zarejestrowany: Mar 2015
Miasto: Pruszkow
Posty: 64
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 22000
Galeria: Zdjęcia
adaml jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 17 godz 7 min 24 s
Domyślnie

Hej, moge Ci podpowiedzieć tyle, ze jak 4mc temu sie sam rozglądałem za lc8, to ta srebrna z Kielc tez wisiała na olx i chyba nawet w tej samej cenie. Może to znaczyć ze nie trafiłeś na super okazje bo takie sie rozchodzą na pniu. Albo może nic nie znaczyć ktoś powinien ja obejrzeć
adaml jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.01.2016, 11:16   #3
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,899
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 13 godz 31 min 9 s
Domyślnie

Nie znam ani chłopa co moto sprzedaje, ani motocykla na oczy nie widziałem. Ale wiem że ogłoszenia wiszą miesiącami, ponieważ ludzie nie chcą już kupować dobrych motocykli za adekwatną cenę, tylko wybierają chujnie z hasłem "okazja". Taka tendencja utrzymuje się od dłuższego czasu. Nie dotyczy to geesów, bo te ze względu na popularność schodzą jak świeże bułeczki i mogą być polepione, nikogo to nie interesuje, ważne żeby był. Podobnie jak było z R1 10 lat, czy autami z importu 15 lat temu. Większość moto z ogłoszeń na naszym rynku to trupy, ale jak masz w życiu szczęście to możesz trafić na pozostałe, znaczy te lepsze i nie zostać rozczarowanym. Nie wynika to wcale z tego że ci co je sprzedają, to oszuści i hosztaperzy, po prostu ludzie chcą gówno kupować a oni im w tym pomagają.
Powodzenia.
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.01.2016, 11:26   #4
Zmyler
 
Zmyler's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2014
Miasto: Lublin
Posty: 2,276
Motocykl: LC8-950ADV,EXC 450, ROAD KING EVO
Zmyler jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 21 godz 59 min 53 s
Domyślnie

Wiem że ten motocykl jest ogłaszany ok roku -podobno jestem pierwszym który w ogóle zadzwonił .Sam nie wiem co o tym myśleć .A co do ogłoszeń z dopiskiem okazja -nawet nie czytam (tak jak tych z dopiskiem WARTY !)
Zmyler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.01.2016, 12:49   #5
ŁukaszBIA
blink
 
ŁukaszBIA's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Dobrzyniewo
Posty: 1,498
Motocykl: RT12/LC8
ŁukaszBIA jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 2 tygodni 6 dni 6 godz 38 min 26 s
Domyślnie

Tak mi się skojarzyło z dwoma katami, które stoją u Franza na pewno ponad rok. Czy to znaczy że nie warte obejrzenia? Jest tak jak piszę Adagiio, ludzie chcą kupować okazje za małą kasę by się potem chwalić jacy to oni są debeściaki...
Sam od kilku miesięcy szukałem T5 i Vivaro i doszedłem do wniosku że prawie wszystkie tańsze auta są nic nie warte. Nikt Ci nie będzie robił prezentu i oddawał za pół darmo, tym bardziej jeśli nie jest handlarzem i nie spieszy mu się ze sprzedażą.
Trzeba jechać i oglądać lub zlecić to fachowcowi.
__________________
Jedynka do dołu!
ŁukaszBIA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.01.2016, 13:55   #6
Zmyler
 
Zmyler's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2014
Miasto: Lublin
Posty: 2,276
Motocykl: LC8-950ADV,EXC 450, ROAD KING EVO
Zmyler jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 21 godz 59 min 53 s
Domyślnie

Panowie ale ja nie piszę że szukam okazji cenowej tylko pytam czy ktoś z Kielc nie zechciałby go obejrzeć .Wiem doskonale że tanią kiełbasę psy jedzą .Powiem szerze że nie bardzo mam pod ręką kogoś dobrze obeznanego LC8 .
Zmyler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.01.2016, 20:35   #7
Mirek Swirek
BANDA LUBLIN
 
Mirek Swirek's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Lublin
Posty: 3,948
Motocykl: RD04
Przebieg: Kręcony
Mirek Swirek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 3 dni 11 godz 6 min 17 s
Domyślnie

Hej Piotrze.
Zadnym ekspertem nie jestem, dwa dziki mialem i troche przy nich dlubalem. Tyle.
Jesli nikt chetny o zgrozo z dobra wola i checia wizji lokalnej za odplata w postaci butelki mocy sie nie zjawi, to wsiadziemy w grabare i pojedziemy zajrzec mu pod spodnice. Szkoda ze aura nie rozpieszcza, bo za zgoda wlasciciela rozebrali bysmy go do majtek. Inaczej przeglad w Ktm.
Czasowo bywam roznie dostepny, dawaj znac wczesniej. Mozesz na mnie liczyc.
Mirek Swirek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.01.2016, 22:03   #8
mirkoslawski
 
mirkoslawski's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Kielce
Posty: 1,656
Motocykl: Dziczyzna
Przebieg: ustalam
mirkoslawski jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 3 dni 12 godz 31 min 20 s
Domyślnie

Jam z Kielc ale na Dzikach i ktm'achhh się nie znam i dlatego się nie wychylam Jeśli jakoś inaczej mogę pomóc - to śmiało
mirkoslawski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.01.2016, 11:42   #9
Franz
Stary (P)iernik
 
Franz's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Świeradów Zdrój
Posty: 3,769
Motocykl: XR400 , XR650L XL600V
Franz jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 6 dni 8 godz 59 min 54 s
Domyślnie Ktm 950

są czasem oferty za cenę" rynkową"
ostatnio 16500 bo po tyle" chodzą"
Ja zapłaciłem 4160 euro , biznes cienki
+ostatnio 400 zl za czyszczenie gaźnika. Ciężko odpalał i nie trzymał obrotów na biegu jałowym
__________________
<font color=#ffff00><b>.<font color=#000000>Tylko dwie rzeczy są nieskończone</font></b><font color=#000000>: <b>Wszechświat oraz ludzka głupota</b>, <b>choć nie jestem pewien co do tej pierwszej</b>. </font><b><font color=#000000>...  ( A.E)</font></b></font>

Ostatnio edytowane przez Franz : 10.01.2016 o 11:48
Franz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.01.2016, 15:26   #10
Zmyler
 
Zmyler's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2014
Miasto: Lublin
Posty: 2,276
Motocykl: LC8-950ADV,EXC 450, ROAD KING EVO
Zmyler jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 21 godz 59 min 53 s
Domyślnie

Kat po oględzinach .Na wstępnych oględzinach się skończyło .W skrócie parch ! Tylna rama (subframe) krzywa ,skoszona ,koło trze o lewy tłumik .Miał być stan bardzo dobry a praktycznie wszystkie łby śrub na silniku porajbowane jakby były dokręcane kombinerkami albo kluczami do składania mebli ,duża część nieoryginalne .Mimo tego że zbiornik plastikowy to pod naklejkami i lakierem purchle jak na 30to letnim oplu kadecie( co to ? ).Miał być nierozbierany silnik a silikon wychodził wszędzie nawet spod cylindrów.Przy 35ciu czy sześciu tyś km zdejmuje się cylindry ?Nie wspomnę o takich detalach jak inne odcienie lakieru i naklejek na różnych elementach czy dziwnie spękane szyki na zegarach (posieknięte)Ogólne wrażenie było tak odpychające że nawet nie chcieliśmy go odpalać .Przestrzegam potencjalnych zainteresowanych szkoda czasu,paliwa i co gorsze szkoda czasu kolegów którzy pojechali ze mną i pewnie coś też dopiszą bo z wqrffienia na pewno o czymś jeszcze zapomniałem.
Zmyler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Z jakiego motocykla jest ta kanapa pomoc!!! Grzegorz Owiewki, osłony, szyby, kanapy, zegary i linki 2 09.02.2013 02:20


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.