Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24.09.2013, 21:29   #451
kulka
 
kulka's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2011
Miasto: zarzyca/strzelin
Posty: 1,659
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Galeria: Zdjęcia
kulka jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 2 dni 10 godz 20 min 43 s
Domyślnie

ty , spaduwa mi z ta litera duuuza w moim nicku
to trenuj trenuj bo pilce i braszowice czekaja , tam sie sprawdzisz na spokojnie , czego nie umiesz a czego sie boisz niepotrzebnie
__________________
BMW r100gs suzuki dr750big
kulka jest offline  
Stary 24.09.2013, 21:36   #452
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

spoko. czas pokaże jak będzie, narazie to rok w offie nie byłem.
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline  
Stary 24.09.2013, 21:57   #453
ocoloko
 
ocoloko's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 532
Motocykl: RD07a
ocoloko jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 dni 9 godz 34 min 32 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
do dzisiaj chodzi mi po głowie: 'weeeeselny klimat, zarżnięta świnia...'
m
Mam tak samo

Matjas dzięki za organizację imprezki. Było w dechę, bo naprawdę było z kim pogadać i wychylić. Ukłony dla wszystkich interlokutorów i dla tych, których jedynie podsłuchiwałem
__________________
"one for joy and one for sorrow"
ocoloko jest offline  
Stary 24.09.2013, 22:46   #454
samba23
 
samba23's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Bielsko-Biala
Posty: 118
Motocykl: RD07a
Przebieg: 50000km
samba23 jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 1 godz 3 min 47 s
Domyślnie

taaaa ja jestem za szykuje CR 250 wiec bedzie czym pośmigać

Misza i bez identyfikatora sie nie pokazuj
samba23 jest offline  
Stary 24.09.2013, 23:44   #455
MECENAS
 
MECENAS's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: TRZEBNICA
Posty: 143
Motocykl: kiedyś było RD07 A teraz sprzęt dla niemieckiego emeryta
MECENAS jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 1 godz 1 min 48 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał kulka Zobacz post
..................
takie zdanie maja ludzie ktorzy sa wyksztalceni w tym kierunku
jakos nie widze tego na takich imprezach..............................
Proponuję aby każdy potencjalny organizator imprezy, forumowej zasięgał przed imprezą porady u ludzi wykształconych w tym kierunku, jaka muzyka nie uraziła by żadnego z potencjalnych uczestników. Namiary na nich z pewnością ma kulka.

A jeszcze lepiej powołać komisję forumową, koniecznie wykształconą w tym kierunku i niech się wypowie w kwestii muzycznej. Może Macierewicz jeździ na jakimś sprzęcie, chłop przecie doświadczony w komisjach i wykształcony w każdym kierunku.

Chamstwo należy piętnować i w tym kierunku wykształcenia mieć nie trzeba. Chyba że naklejka w kiblu była formą heppeningu. Wyrazem sprzeciwu młodego artysty, którego prosty człowiek nie obeznany w sztuce pojąć nie zdoła.

Dobranoc.

MECENAS
MECENAS jest offline  
Stary 24.09.2013, 23:49   #456
kulka
 
kulka's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2011
Miasto: zarzyca/strzelin
Posty: 1,659
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Galeria: Zdjęcia
kulka jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 2 dni 10 godz 20 min 43 s
Domyślnie

wyjmujesz kolego zdanie z kontekstu i prubujesz blysnac, znajdz sobie inny temat
__________________
BMW r100gs suzuki dr750big
kulka jest offline  
Stary 25.09.2013, 08:15   #457
Misza
22.10.2006, DTN :)
 
Misza's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Kąty Wrocławskie
Posty: 3,778
Motocykl: RD07
Przebieg: IIszlif
Galeria: Zdjęcia
Misza jest na dystyngowanej drodze
Online: 7 miesiące 3 tygodni 2 dni 15 godz 44 min 51 s
Domyślnie

siemanko...


Ja to jestem zawsze sceptyczny jeśli chodzi o "płatne" zloty, teraz też byłem. Pierwszym tekstem którym przywitał mnie organizator było "gdzie parkujesz kurwa, mam nadzieję żę nie zniszczysz mi samochodu" niby dlaczego miałbym komukolwiek niszczyć samochód. Coś się stało w ogóle? Jakieś domniemanie zniszczeń? Drugim tekstem było "Gdzie masz plakietke?" "W kieszeni, a co?" "To załóż kurwa bo będę musiał Cię wyjebać ze zlotu" No to ja już wiem co to za klimat. Trzecia rzecz... zapłaciłem bo se policzyłem, że po co mam swoje ciągać jak będzie żarcie i alkohol w tym, no spoko. Na bramie witaliśmy my przyjezdnych, organizator poproszony o wódę na powitanie powiedział, że "nie ma i nie będzie" chociaż nawet na plakietce było napisane żę witamy banią. No to witaliśmy własną wódą, a jak się skończyła to piwkami

"improwizowane" zloty są znacznie lepsze bo nie ma organizatora, każdy jest jakoś przyjazny dla wszystkich w którym istnieje czarnuchowska dusza a nie tylko dla tych co przynajmniej są na forum... wyobraźcie sobie, że nie wszyscy afrykanerzy są na forum afrykanerów. Dziwne? Wydaje mi się, że nie. Za dużo kolesiostwa i niewolnictwa z tego powodu, za mało uśmiechu na ryjku koledzy i koleżanki. W listopadzie robimy zlot w kamieniołomie w kotlinie będzie zajebioza
__________________
Real adventure starts where road ends...

-AT RD07 Big Bore 'Troll Bagnisty, ziejący ogniem z regulatora Diabeł Pustynny'


http://www.youtube.com/user/Miszapoland
Misza jest offline  
Stary 25.09.2013, 08:15   #458
mishieck
Łowcy z Łopola
 
mishieck's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: O! Pole...
Posty: 1,219
Motocykl: Szwenduro
mishieck jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 6 dni 20 godz 19 min 49 s
Domyślnie



:d
mishieck jest offline  
Stary 25.09.2013, 08:39   #459
hubert.ale.ten.maly
 
hubert.ale.ten.maly's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Kąty Wrocławskie
Posty: 304
Motocykl: romet ogar 205
hubert.ale.ten.maly jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 19 godz 47 min 0
Domyślnie

ojojoj widzę ze narobiłem nielada bigosu... wiec morze jednak bardziej sprecyzuje o co mi w ogóle chodziło... a wiec przepraszam za to ze uraziłem czyjeś gusta muzyczne nie powinienem negować kogoś za to przy jakiej muzyce sie bawi i jaka muzyka mu w duszy gra to fakt i zjebki mi sie nalerza... mi chodziło dokładnie o kolegę majtka ze jest dupkiem i zwykłym frajerzyna. do czasu tego nieszczęsnego zlotu wszystkim mówiłem jak bardzo brac afrykanerska jest zzyta, jak bardzo różnią sie nasze zloty od innych o tym ze u nas zawsze jest pozytywnie milo, ze zawsze można poznać ciekawych i wspaniałych ludzi którzy czuja klimat podroży, offu no i calej tej otoczki. tutaj tego nie bylo majtek dal mi i mojej dziewczynie odczuć ze jesteśmy niemile widziani... to nie było mile i zdania nie zmienię.. teraz inna sprawa jesli uważacie ze nie powinienem byc na tym forum wydupcam z tad ki wcale nie bedzie mi zle bo jesli to tak widzicie i popieracie cos takiego to nie chce mmiec z wami nic wspulnego. przepraszam za swoja szczerość ale tak mam jesli bylo by ok na pewno napisał bym ze bylo ok. co do kasy podszedłem do majtka i powiedziałem ze nie placilem mam gdzie spac mam jedzenie i mam alkohol przyjechałem tu spotkać sie z ludziskami. takie byly moje slowa.zreszta jak wyczytacie z wcześniejszego czyjegoś posta majtkowi nawet nie chodziło o kase na tym konmcze pozdrawiam trzymajta sie
hubert.ale.ten.maly jest offline  
Stary 25.09.2013, 09:15   #460
puszek
 
puszek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,762
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 4 godz 36 s
Domyślnie

Coś nas Kąty Wrocławskie chcą po kątach porozstawiać..
Koledzy.. Są spontaniczne zloty, darmowe, każdy martwi się o siebie , śpi gdzie chce i je co sobie przywiezie..Wszystko na wlasny rachunek. Ale sa też zloty organizowane przez kierowników...takich czy innych. Przeważnie są one jasno opisane i wiadomo na co sie decydują ludzie tam jadąc. Hubercie, nie możesz mieć pretensji , że na zlocie z organizatorem są inne zasady niz na wolnym spędzie. Przyjeżdżając na takie spotkanie, poniekąd akceptujesz jego zasady. Czasem chętnie spotykam bez organizatora - przeważnie w małych grupach i wśród ludzi się znających...Ale duże spotkanie, większość się nie zna, wynajęty ośrodek, żarcie , naklejki(przyklejenie jej w kiblu to marny żart) - to wszystko kosztuje. Nie akceptujesz to się nie pojawiasz i jedziesz na dzikusa do kamieniołomu, bez disco polo, dzika i Matjasa jako kierownika(lub jakiegokolwiek kierownika). Twoja wola. Jesli jednak pojawiasz się na imprezie Matjasowej powinieneś stosować sę do zasad przez niego ustalonych. Próba działania w stylu przyjeżdżam ,korzystam ale nie płacę bo dymam innych co zapłacili...to jakby na darmowym zlocie spuszczenia paliwa z Twojej Virago. Wybacz , więc ,że Twoje podejście do życia nie wywołuje u mnie entuzjazmu. Jeśli mam już coś komuś fundnąć to wolę sam wybrać kto to będzie .
puszek jest offline  
Zamknięty Temat


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Spotkanie u Ani Maćka Ashanti 4 02.07.2013 11:11
Wielka Sowa, Złoty Stok i inne ciekawe miejsca w Kotlinie Kłodzkiej skoczek82 Polska 10 14.09.2012 19:02


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.