Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04.11.2014, 12:54   #41
motoMAUROxrv
 
motoMAUROxrv's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: OOL-OPOLSKIE
Posty: 377
Motocykl: RD07
motoMAUROxrv jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 1 godz 31 min 54 s
Domyślnie

Dawaj, dawaj dalej!.. -Bo jak się "Drynda" zastoi to znów strzeli focha...

...
__________________
-szerokości, przyczepności i powodzonka!... MAURO
motoMAUROxrv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.11.2014, 22:51   #42
yonec
Trampkarz
 
yonec's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Tychy - Wawa
Posty: 578
Motocykl: nie AT a TA
yonec jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 dzień 11 godz 46 min 28 s
Domyślnie

Felek, jak nie dokończysz to nie dowiemy się kto wygrał
__________________
"Tam, gdzie jest asfalt, nie ma nic ciekawego, a gdzie jest coś ciekawego, tam nie ma asfaltu."
yonec jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.11.2014, 07:33   #43
felkowski
 
felkowski's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawka
Posty: 1,482
Motocykl: RD07a
Przebieg: 66666
Galeria: Zdjęcia
felkowski jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 19 godz 14 min 53 s
Domyślnie

Tak jak już ustaliliśmy poza niewielkimi chwilami zwątpienia dało się wyraźnie odczuć parcie na wynik. Chwil zwątpienia nie było znowu aż tak dużo bo; lodzik, pogawędka z tymi od przysiadłego psa, jabłuszko, kawka, kebabik, no i te niefartowne pchanko i remoncik. No ale cóż nie od razu zostaje się mistrzem świata. Jeszcze chyba mam szansę na pudło – no nie ?

No to napieram. Prostuję rurę jak się da no i idzie chyba nie najgorzej. Dzida, dzida, dzida. Znowu zaczęły się pola. Kurcze ta okolica jakaś znajoma chyba. Tak się zapatrzyłem, że przepałowałem jakiś zjazd i trza było nawracać. Po tej niekontrolowanej pętelce na plecach poczułem oddech jakieś narwanej ekipy. No żeszty w kółko golony. Nie oddam mojego pudła. No w każdym razie nie za darmo … Ogień, ogień, ogień. Wpadam na metę, a goście na wścieklakach przelecieli nawet nie zwalniając. No żesz ty to ja tu z narażeniem życia, sprzętu i czort wie czego jeszcze, a oni, jeźcy znikąd …. Normalnie obraza. Nie pierwsza i nie ostatnia. Chwilę później nastąpiła kolejna.
- Nie zaliczamy jednego punktu !!!
- Coooooooooooo? Ło żesz ty smutny pacanie – normalnie nie mogę uwierzyć -Jak to ? Nie wygrałem ? Normalnie nieprawdopodobne nieprawopodobieństwo. Weż się stary popraw się, to niemożliwe –
- Tu te literki, źle poskładane. –
- No jak, źle jak dobrze.-
- No nie ta kolejność, Miało być „teren prywatny wstęp wzbroniony” a nie „wstęp wzbroniony teren prywatny” –
O ja pierdziu to ten punkt który zgubiłem w amoku i poukładałem bez sprawdzania. Przegrałem rajd na pierwszym punkcie - O ja gupia pipa, zapomniałam koszyczka.

Po niedługiej chwili stania pod moturem zrobiła się niezła kałuża. Na szczęście Pan kierownik pamięta jeszcze czasy wojny. W bagażniku znalazł klucz do rozkręcania torów kolejowych dzięki któremu udało się poskręcać „dryndę” lepiej niż kombinerkami. No cóż rajdu nie wygrałem, choć ponoć czas niezły. Pierwszy punkt mnie załatwił zaraz po starcie. Chociaż zabawy było po pachy. Tu właśnie można by zakończyć tę opowieść…. Gdyby, no właśnie gdyby nie co
__________________
felkowski
sikanie z wiatrem to chodzenie na łatwizne
felkowski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.11.2014, 08:13   #44
Mhv
Michał
 
Mhv's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Siedlce-Warszawa
Posty: 2,139
Motocykl: RD07a
Przebieg: do neg.
Mhv jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 5 dni 20 godz 37 min 12 s
Domyślnie

Nie wierzę, tyle dzidy, trzody i ognia i......brak wygranej? To co robił ten co wygrał? Pewnie na nowej jechał
Mhv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.11.2014, 08:16   #45
nadol
 
nadol's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Warszawa
Posty: 169
Motocykl: Transalp 650
nadol jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 5 dni 16 godz 37 min 23 s
Domyślnie

Czyżby jak z kasowym filmem... będzie następna część? Ten znak zapytania na końcu jednak sporo obiecuje
nadol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
skuter Piaggio 125 X8 Pils Inne - dyskusja ogólna 3 27.02.2012 09:38
Skuter na LPG ! motormaniak Inne - dyskusja ogólna 13 04.07.2011 19:58


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.