Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka > Ciuch Afrykańczyka

Ciuch Afrykańczyka spodnie, kurtki, rękawiczki, kombinezony, bluzy enduro, itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28.06.2011, 00:57   #11
lorsol
łorsoł
 
lorsol's Avatar


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Suchy Dwor
Posty: 148
Motocykl: T7
Przebieg: Za mały
lorsol jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 3 dni 19 godz 52 min 17 s
Domyślnie

Grupy Trzymajace Wladze, Starszyzny, zamkniete Gangi, skladki i Sloneczka, swiety Krzyz... znaczy Logo rzec chcialem "mieszkam(y) w Polsce... lalalala" to i mamy polskie forum

jak zapisalem sie na koszulke z watku wojtekm72 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=9467) - zaraz otrzymalem PW od glownego 'gadzeciarza koszulkowego forum' z pytaniem po jaki ch..j chce nowa koszulke, skoro sa jeszcze stare w tzw 'forumowym sklepiku'

obled, boruta, smiech i degregolada
lorsol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.06.2011, 09:50   #12
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,028
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 9 godz 55 min 0
Domyślnie

Drogi Czosnku, pozwalam sobie nie zwracać się do Ciebie w formie "a" a wystąpić publicznie gdyż uważam, że Wasza - wróć ... TWOJA odpowiedź odzwierciedla pewien stosunek do szarego użytkownika tego forum.
Gdybyś w swej łaskawości raczył osobiście lub poprzez inne medium odpowiedzieć -rzeczowo skomentować mój pierwszy post ewentualnie odezwać się już po poście Puszka, który pierwotny temat zawiesił, z mojej strony słowa komentarza by nie było.
I żeby była pełna jasność:
- nie płacę od jakiegoś czasu składek więc mam tu ch... do gadania,
- zabieram głos sporadycznie bo skoro nie płacę to się i nie odzywam,
- nigdy do chwili obecnej nie krytykowałem Waszych /czytaj GTW/ decyzji czy inicjatyw,
- pisząc posty starałem się do nikogo personalnie nie odnosić i nie obrażać,
- nie jestem dzieckiem więc nie będę zabierał zabawek i wypierd... z tej piaskownicy,
- każdy ma swoje DNO, którego osiagnięcie nie zawsze jednak musi być ostateczną miarą porażki - w końcu DNO ma to do siebie, że można się od niego odbić. Najgorszy przypadek to taki, w którym po osiągnięciu DNA ktoś się okopuje i umacnia swoją pozycję.

Również POZDRAWIAM

Ps. Mimo wszystko cieszę się, że temat doczekał się /jakiej by tam nie było/ odpowiedzi. Czytając post Mirka mam jednak nadal nieodparte wrażenie, że ktoś tu kręci - skoro temat bluz z logiem "jakiś czas temu" został załatwiony /tak napisał Czosnek/ to albo mówimy o dwóch różnych wątkach albo mamy inną definicję pojęcia "jakiś czas temu". Dla mnie "jakiś czas temu" w odniesieniu do tej polemiki oznacza na tyle dawno, iż temat wogóle nie powinien być podejmowany czyli powiedzmy tydzień-dwa po zawieszenie tematu przez Puszka zaś dla Ciebie Czosnku tydzień-dwa po poście Mirka - cóż każdy ma prawo do definiowania pojęć po swojemu. Albo Ja czegoś nie wiem i się wygłupiłem albo ktoś usiłuje ze mnie zrobić oszołoma i wariata.

Ostatnio edytowane przez Pawel_z_Jasla : 28.06.2011 o 12:27
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.06.2011, 12:21   #13
zimny
trampkarz emeryt
 
zimny's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 2,745
Motocykl: DL1000A
Przebieg: za mały
zimny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 1 dzień 22 godz 39 min 35 s
Domyślnie

Wiem że jestem świeżak i pewnie nie powinienem się odzywać. Ale przeczytałem wątek i trochę jestem zaskoczony tym co się dzieje w temacie. Jestem jakiś czas na forum Trampkowym i tego typu problemów nie zaobserwowałem...tam logo jest chyba ogólnodostępne i każdy kto chce może je wykorzystać jak ma ciekawy pomysł.

Dla mnie wartość forum stanowią ludzie, wiedza i pasja jaką się dzielą... że ktoś wpadł na pomysł na jakąś ciekawą koszuklę z logo forum - a są ludzie którzy chcą to kupić - co w tym złego że sprzeda? Przecież i tak kupią takie koszulki ludzie związani ze środowiskiem afrykańskim. A mi osobiście jest obojętne od kogo taką koszulkę kupuję i czy na tym zarabia czy nie. Najchętniej sam bym sobie taką wyprodukował wg własnego wzoru ale mam ciekawsze wydatki jak na razie

Jest jeden wyjątek - gadżety np. poświęcone pamięci ś.p. IZI-ego. Tu akurat dla mnie bardzo istotne jest na co idą pieniądze - nikt nie powinien na tym zarabiać. Nigdy człowieka nie poznałem, ale szacunek i respekt mam dla niego ogromny, tym bardziej cieszy wsparcie jakie to forum zapewnia jego najbliższym.

LUDZIE są ważni a nie logo, koszulki, naszywki i inne pierdoły...

Takie moje zdanie i mam do niego prawo, choć może pisać nie powieniem

Pozdrawiam
zimny
zimny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.06.2011, 13:29   #14
czosnek
 
czosnek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Kraków/Brzozów/Gdańsk/Zabrze
Posty: 2,964
Motocykl: RD07a/1190r
czosnek will become famous soon enough
Online: 11 miesiące 5 dni 20 godz 42 min 50 s
Domyślnie

Pawle. Moja odpowiedź jest moją prywatną czosnkową reakcją na ton Twoich wypowiedzi w tym wątku, który jak chyba przyznasz jest delikatnie mówiąc chamski i przynajmniej ja w takim tonie nie mam zwyczaju z nikim rozmawiać.
Nie traktuj tego jako odpowiedzi GTW!

W kwestii konkretów wykorzystania logo i produkcji bluz nie czuję się na tyle kompetentną osobą w temacie aby sprawę wyjaśniać w imieniu GTW.

Z mojej prywatnej strony to tyle w temacie.
__________________
Wiesz... taki kuter...

czosnek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.06.2011, 14:08   #15
puszek
 
puszek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,762
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 3 godz 51 min 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pawel_z_Jasla Zobacz post
Drogi Czosnku, pozwalam sobie nie zwracać się do Ciebie w formie "a" a wystąpić publicznie gdyż uważam, że Wasza - wróć ... TWOJA odpowiedź odzwierciedla pewien stosunek do szarego użytkownika tego forum.
Gdybyś w swej łaskawości raczył osobiście lub poprzez inne medium odpowiedzieć -rzeczowo skomentować mój pierwszy post ewentualnie odezwać się już po poście Puszka, który pierwotny temat zawiesił, z mojej strony słowa komentarza by nie było.
I żeby była pełna jasność:
- nie płacę od jakiegoś czasu składek więc mam tu ch... do gadania,
- zabieram głos sporadycznie bo skoro nie płacę to się i nie odzywam,
- nigdy do chwili obecnej nie krytykowałem Waszych /czytaj GTW/ decyzji czy inicjatyw,
- pisząc posty starałem się do nikogo personalnie nie odnosić i nie obrażać,
- nie jestem dzieckiem więc nie będę zabierał zabawek i wypierd... z tej piaskownicy,
- każdy ma swoje DNO, którego osiagnięcie nie zawsze jednak musi być ostateczną miarą porażki - w końcu DNO ma to do siebie, że można się od niego odbić. Najgorszy przypadek to taki, w którym po osiągnięciu DNA ktoś się okopuje i umacnia swoją pozycję.

Również POZDRAWIAM

Ps. Mimo wszystko cieszę się, że temat doczekał się /jakiej by tam nie było/ odpowiedzi. Czytając post Mirka mam jednak nadal nieodparte wrażenie, że ktoś tu kręci - skoro temat bluz z logiem "jakiś czas temu" został załatwiony /tak napisał Czosnek/ to albo mówimy o dwóch różnych wątkach albo mamy inną definicję pojęcia "jakiś czas temu". Dla mnie "jakiś czas temu" w odniesieniu do tej polemiki oznacza na tyle dawno, iż temat wogóle nie powinien być podejmowany czyli powiedzmy tydzień-dwa po zawieszenie tematu przez Puszka zaś dla Ciebie Czosnku tydzień-dwa po poście Mirka - cóż każdy ma prawo do definiowania pojęć po swojemu. Albo Ja czegoś nie wiem i się wygłupiłem albo ktoś usiłuje ze mnie zrobić oszołoma i wariata.
Temat bluz Stopy został odwieszony. ma zielone . Niestety czasem proste rzeczy okazuja sie wyjątkowo trudne do załatwienia. Przykro mi ,ze to akurat Stopę dotknęło ,ale mam nadzieje ,ze nadrobi stracony czas i będziemy mogli śmigac w bluzach jeszcze w czasie tych wakacji. Sytuacja wróciła do "normy" i chyba nie ma sie co więcej pastwić nad tematem. Przepraszam wszystkich za zamieszanie.
puszek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.06.2011, 14:48   #16
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,028
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 9 godz 55 min 0
Domyślnie

Post poniżej, pomieszałem edycje - przepraszam.

Ostatnio edytowane przez Pawel_z_Jasla : 28.06.2011 o 14:59
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.06.2011, 14:57   #17
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,028
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 9 godz 55 min 0
Domyślnie

Czosnku "jak chyba przyznasz" nawet moje chamskie posty nie przyniosły rezultatu gdyż NIKT nie czuł się odpowiedzialny-uprawniony do udzielenia odpowiedzi i zajęcia stanowiska. To, że w postach użyłem kilku "wykrzykników" miało na celu sprowokowanie reakcji osób, które za bluzowy temat były/są odpowiedzialne. Jeśli prześledzisz wątek to pewnie dostrzeżesz jakież wielkie zainteresowanie GTW wzbudziły zarówno dystyngowane posty moich poprzedników, moje chamskie kilka słów jak i merytoryczne pytanie Mirka dot. całej procedury uzyskiwania czyjejkolwiek zgody, lub nie, na wykorzystanie logo, tudzież innych forumowych gadżetów. Chyba ostatnią rzeczą, o jaką można mnie podejrzewać jest działanie na szkodę forum.
Czosnku !!
po pierwsze primo: pytanie nie było skierowane do Ciebie,
po drugie primo: patrząc na pierwsze primo to nie Ja tylko Ty podjąłeś ze mną dialog /mój post w temacie był skierowany do osób które „czują się w temacie logo kompetentne”/,
po trzecie primo: widząc jak bardzo naruszyłem formułę i poziom dyskusji /o przepraszam monologu, w końcu nikt z wywołanych tematu nie podjął/ zgorszonych gorąco przepraszam - bez sarkazmu !! jeśli faktycznie ktoś poczuł się urażony PRZEPRASZAM.

Ps.
Czosnku ABSOLUTNIE moja wycieczka nie były skierowany do Ciebie - sam siebie "spersonifikowałeś" podejmując dyskurs za co mimo wszystko SZACUN - zrobiłeś to jako jedyny. Dość jasno już w pierwszym poście napisałem, że za pracę na rzecz forum WSZYSCY zaangażowani zasługują na UZNANIE i WDZIĘCZNOŚĆ, ale przemilczanie pewnych spraw nie jest chyba najlepszą praktyką.
Twojej odpowiedzi oczywiście nie traktuję jako stanowiska GTW, które mam nadzieję w końcu poznać.

Zrobiłem "Edit" bo dostrzegłem odpowiedź Puszka - skoro piszesz, że załatwione to faktycznie temat umarł i nieżyje, część swojego postu wyciąłem jako nieaktualną a resztę pozwoliłem sobie ad vocem Czosnkowi zostawić.
POZDRAWIAM bez personalnej urazy
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.06.2011, 15:07   #18
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 8,319
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 14 godz 12 min 38 s
Domyślnie

Panowie , temat w ten czy inny sposób został zakończony myślę że nie ma sensu go kontynuować a nawet pokusiłbym się o jego zlikwidowanie bo i w jakim celu miałby dalej istnieć.
Wnioski zostały wyciągniete.
__________________
AT03
Dzieju jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Moje odczucia w temacie DUNLOP 952 do dużego ĘDURO MOTOMYSZA Hamulce, kola, opony 2 08.10.2013 19:28


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.