Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10.11.2008, 18:14   #21
ramires
Administrator
 
ramires's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Otwock
Posty: 4,540
Motocykl: RD37A (Hybryda), dwie ramy RD03 w zapasie
Przebieg: ojojoj
ramires ma wyłączoną reputację
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 7 godz 3 min 20 s
Domyślnie

Nie ma co bić piany teraz, stało się, mam również i ja nauczkę i do wyciągnięcia wnioski na temat organizacji takich imprez. Nie była to ostatnia imprezka, nie mniej nie podejme się chyba drugi raz na wariackich papierach organizacji jak miało to tutaj miejsce. Najważniejsze, że wszyscy cali i zdrowi (a to, że komuś do tej pory się odbija przepyszny żurek to już inna sprawa).

Pozytywem wszystkiego było to, że (może zbyt dosłownie) można było zobaczyć w akcji 3 furie


DZIDA TSZODA i NAJEPKA!
ramires jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.11.2008, 18:17   #22
ramires
Administrator
 
ramires's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Otwock
Posty: 4,540
Motocykl: RD37A (Hybryda), dwie ramy RD03 w zapasie
Przebieg: ojojoj
ramires ma wyłączoną reputację
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 7 godz 3 min 20 s
Domyślnie

Do strat moralnych należy doliczyć ...






... że ktoś zaiwanił znak Afryka ...
ramires jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.11.2008, 18:26   #23
Ropuch
 
Ropuch's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2005
Miasto: Piotrków Trybunalski
Posty: 1,084
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 80800
Galeria: Zdjęcia
Ropuch jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 3 godz 43 min 29 s
Domyślnie

...widzę ze robi się niesmacznie i zupełnie niepotrzebnie właśnie tak.
Słuchajta....na moim koncie jest wywalona jedna gaśnica 10kg na widoczne wyżej moto - wspomniany poranny szron Wszyscy wiedzą ze to ja, a ja wiem ze to ja Cóż...ułańska fantazja i nadmiar wina robią swoje Jesli trzeba poniose koszty jej ponownego nabicia Reszta co po 21 to juz nie moje konto bo mi sie dysk zawiesil i odwiesil ok 7 rano mam świadków
Ale nadal nie uważam ze to jakas olbrzymia tragedia i tszoda...takie rzeczy sie zdarzaja i trzeba je w liczac w potencjalne koszty.
Bardziej martwilbym sie złodziejstwem wśród swoich..nie moze byc tak zeby ginely nam rzeczy...tak byc niepowinno !!!!
Bilans jest taki ze wszyscy zyja i nikomu nic sie nie stało....a gadanie o tym czy o tamtym mnie wkurvia, bo co byście pisali gdyby ktoś zginal gdzieś po drodze majac w sobie srednio po 1,5 promila alko !!!! Gdzie tu Wasza/nasza głowa była aaaa Tfffuuuuu !!!!
Osobiscie uwazam, ze dodatkowe koszty powinny zostac wyplacone z kasy forum, a nie robic kolejna zrzute....kasy jest nie malo i w sumie lokowac jej na gieldzie nie bedziemy - prosze tylko by wypowiedzialy sie osoby nieobecne na spotkaniu ale ktore taka skladke uiscily.
Panowie i Panie bylo naprawde MEGA wesolo...dobra pogoda i..... "kiełbasa"....gaśnice jeszcze rozumiem ale dewastacje kibli juz srednio....wymioty to normalka przy takiej ilosci alkoholu !!!!!
Nie ma sie co wymuzdzac nad tematem....sa to kolejne wnioski do przemyslem nad info gdzie i co dalej
Wiekszosc dobrze sie bawila...kazdy bezpiecznie wrocil do domu....to naprawde wazne
Ramires dostal zjebe......cóż, onanizator zawsze ma w takim przypadku pecha Nie łam sie chlopie....po prostu haslo przewodnie imprezy dostało nóg
Jak mi sie cos jeszcze we łbie urodzi to sie wypowiem
Ps Dla mnie było w cipke
Ropuch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.11.2008, 18:30   #24
ramires
Administrator
 
ramires's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Otwock
Posty: 4,540
Motocykl: RD37A (Hybryda), dwie ramy RD03 w zapasie
Przebieg: ojojoj
ramires ma wyłączoną reputację
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 7 godz 3 min 20 s
Domyślnie

Ropuch, masz jaja, bo ja wiedzialem, że gaśnica to Twoja sprawka i masz piwko za posiadanie jaj do przyznania sie

ogolnie ja juz jestem bez emocji negatywnych i cholernie milo wspominam czas jaki spedzilem na tym zlocie

Jedynie prosze o wybaczenie tych, ktorych spilem troche bo ... jak juz sie rozkrecilem to chcialem z kazdym sie napic i ... po dwóch 0.7 odpadłem lekko i nie dałem rady sie napić. Nadrobie wszystko.
ramires jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.11.2008, 18:33   #25
hubert
Jaki świeży jaki świeży ??
 
hubert's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,732
Motocykl: nie mam AT jeszcze
hubert jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 11 godz 51 min 49 s
Domyślnie

Problem w tym że akcji wyrywania kibla, klamki czy zbicia szyby sprawca może nie pamiętać. Ja sam muszę przyznać się bez bicia że nastąpiło u mnie urwanie filmu i ostatnie co pamiętam to butelka Stroha 80 % ... wstyd mi jak cholera że aż tak się sponiewierałem. Nie dam sobie ręki uciąć że poza pawiem, którego podobno puściłem nie jestem sprawcą jakiś strat materialnych więc jeśli ktoś mnie widział demolującego cokolwiek (chociaż nie sądzę bo ja spokojny człowiek jestem) to proszę o info.

Jeśli sprawcy się ujawnią i pokryją straty to fajnie, jeśli nie to robimy zrzutę i nie ma o czym mówić.

Proponuję też żeby na kolejnym zlocie mocniejsze alkohole każdy przywoził we własnym zakresie bo nie da się ukryć że nadmiar wódy jednak przyczynił się do tego co się działo. Oprócz tego że była wódka kupiona za pieniądze ze zrzuty zlotowej to jeszcze każdy coś tam przywiózł... To prawda, pić trzeba umić, ale czasami lepiej dla niektórych (w tym i dla mnie) by było gdyby w pewnym momencie alkohol się po prostu skończył.
__________________
Hubert

hubert jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.11.2008, 18:53   #26
e200g_
 
e200g_'s Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Bartoszyce
Posty: 366
Motocykl: RD07a, WSK 125, SH 125i ABS
e200g_ jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 3 godz 13 min 16 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Franz Zobacz post
Moim zdaniem nie powinno sie to skończyć tylko na pokryciu strat w gotówce.
Dziękuje Ci ramires i wszystkim, którzy sie przyczynili do tego, ze impreza doszła do skutku. Ze Wam się chciało, ze poświęciliście swój czas który mogliście przecież spędzić gdzieś indziej i z kimś innym, a jednak wybraliście Forum. CHWAŁA WAM ZA TO !!!

Nie bylem co prawda, ale myślałem o zlocie w czasie kiedy się odbywał, czyli sercem bylem a Wami. Jeśli już zostanie ustalone ile, gdzie i komu, to również czuje się zobowiązany, gdyż pomimo, ze nie znam osobiście nikogo z Was, to czuje się członkiem Forumowej Społeczności.

A wracając do tematu, to całkowicie zgadzam się z Frankiem. Sama odpowiedzialność finansowa, to tak naprawdę żadna odpowiedzialność !!! Osoby wyczyniające te "figle rozmaite" powinny zostać co najmniej wywołane na środek sali. Albo najlepiej niech złożą samokrytykę i wtedy dopiero pokryją należność za spowodowanie strat materialnych .

Na szczęście zawsze jest tak, ze po jakimś czasie pamięta się tylko to co było dobre i wartościowe i kilka incydentów nie ma wpływu na obraz całości, który to, jak wynika z relacji nie do końca świadomych chwili i miejsca uczestników, jest namalowany w jak najbardziej kolorowych barwach :beer2 :.
__________________
...to jest wprost niezbyt mądre, ale w samym założeniu mądre.

Ostatnio edytowane przez e200g_ : 10.11.2008 o 21:35
e200g_ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.11.2008, 19:01   #27
puszek
 
puszek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,762
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 4 godz 36 s
Domyślnie

Ropuch, powiem krótko, milcz waść wstydu oszczędź. Super jesteś facet,kumpel do zabawy ,na moto, ale czasem Cię ponosi. Za Twoje i innych Kolegów ekscesy maja płacić ludzie którzy nie byli na wyjeździe? Rozumiem że jeśli nie będzie innego wyjścia to sie poskładamy ,my uczestnicy zlotu ale inni? Bo forum ma kasę? Jeśli przeglądniesz forum to znajdziesz propozycje Sambora co zrobić z nasza wspólna kasa. Chcesz nam powiedziec ,ze powinniśmy olać tą propozycje bo trzeba zapłacic za gaśnice? Możesz sie z tym nie zgadzać , ale jeśli chciałeś sie bawić w strażaka to ponieś konsekwencje . Myślę , ze na następnej imprezie w celu resocjalizacji powinieneś odpowiadać za porządek. A jak wiesz stróż prawa nie pije.... I żeby było jasne to wszystkie wspólne wyjazdy wspominam bardzo miło .
puszek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.11.2008, 19:12   #28
Lepi


Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Poznań
Posty: 5,594
Motocykl: 690 Enduro
Lepi jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 7 godz 1 min 59 s
Domyślnie

Mam nadzieję, że nie mam jakichś szkód na koncie. Coś mi ostatnio pamięć szwankuje
A tak nawiasem mówiąc to do tej pory, cyklicznie oczyszczam organizm z kiełbasy i nie tylko.
Na pewno nie można zostawić Ramiresa z niepokrytymi wydatkami. Chwała mu za odwagę na zorganizowanie imprezy. Mam nadzieję, że przeważają pozytywy.
Lepi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.11.2008, 19:13   #29
Adagiio
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

To nie problem z nadmiarem alkoholu przyczynił się do jakiś tam wybryków !
Nigdy nie braknie na żadnej imprezie WÓDY , jak się ma ochotę pić

Wracając do tematu :
Rosomak w zeszłym roku popłynął na grubą kasę . I więcej już dupy nie zastawi za paszkwili, którzy przyjechali na krzywy ryj i korzystając z zamieszania nie zapłacili ani grosza !!!

Paweł po Wapiennym również zapłacił za urwane coś tam !!

W przypadków tego typu imprez straty były , są i będą ( mniejsze lub większe )

Ale problem jest zupełnie inny , uważam, że została zatracona idea afrykańskich spotkań , kiedyś nazywano Nas zajebistą paką zgranych ludzi .

Co dzisiaj o Nas powiedzą ? Mnie osobiście to wali , ale…………

Przykro mi kolego Ramiresie, że tym razem padło na Ciebie
Z mojej strony chciałbym podziękować Ci za to, że miałeś motywację zrobić coś dla innych .
Nie zawsze jednak wychodzi się na tym do przodu !

Ps. W każdym razie, jaką kolwiek podejmiesz/podejmiecie decyzję o pokryciu kosztów, możesz liczyć na mnie , choć nic nie demolowałem .

Powodzenia i nie martw się jeszcze nie raz w życiu dostaniesz kopa !
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.11.2008, 19:13   #30
Kazmir
 
Kazmir's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,730
Motocykl: RD03
Kazmir jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 godz 13 min 45 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ropuch Zobacz post
...widzę ze robi się niesmacznie i zupełnie niepotrzebnie właśnie tak.
Słuchajta....na moim koncie jest wywalona jedna gaśnica 10kg na widoczne wyżej moto - wspomniany poranny szron Wszyscy wiedzą ze to ja, a ja wiem ze to ja Cóż...ułańska fantazja i nadmiar wina robią swoje Jesli trzeba poniose koszty jej ponownego nabicia Reszta co po 21 to juz nie moje konto bo mi sie dysk zawiesil i odwiesil ok 7 rano mam świadków
Ale nadal nie uważam ze to jakas olbrzymia tragedia i tszoda...takie rzeczy sie zdarzaja i trzeba je w liczac w potencjalne koszty.
Bardziej martwilbym sie złodziejstwem wśród swoich..nie moze byc tak zeby ginely nam rzeczy...tak byc niepowinno !!!!
Bilans jest taki ze wszyscy zyja i nikomu nic sie nie stało....a gadanie o tym czy o tamtym mnie wkurvia, bo co byście pisali gdyby ktoś zginal gdzieś po drodze majac w sobie srednio po 1,5 promila alko !!!! Gdzie tu Wasza/nasza głowa była aaaa Tfffuuuuu !!!!
Osobiscie uwazam, ze dodatkowe koszty powinny zostac wyplacone z kasy forum, a nie robic kolejna zrzute....kasy jest nie malo i w sumie lokowac jej na gieldzie nie bedziemy - prosze tylko by wypowiedzialy sie osoby nieobecne na spotkaniu ale ktore taka skladke uiscily.
Panowie i Panie bylo naprawde MEGA wesolo...dobra pogoda i..... "kiełbasa"....gaśnice jeszcze rozumiem ale dewastacje kibli juz srednio....wymioty to normalka przy takiej ilosci alkoholu !!!!!
Nie ma sie co wymuzdzac nad tematem....sa to kolejne wnioski do przemyslem nad info gdzie i co dalej
Wiekszosc dobrze sie bawila...kazdy bezpiecznie wrocil do domu....to naprawde wazne
Ramires dostal zjebe......cóż, onanizator zawsze ma w takim przypadku pecha Nie łam sie chlopie....po prostu haslo przewodnie imprezy dostało nóg
Jak mi sie cos jeszcze we łbie urodzi to sie wypowiem
Ps Dla mnie było w cipke
"Nic się nie stało Polacy nic się nie stało nic się nie stało........... Polacy nic się nie stało".

Widzę brachu, że z tych faktów nic nie zrozumiałeś albo nie chcesz zrozumieć. Dla Ciebie to tylko (aż tylko) koszty nabicia gaśnicy, a może sam zorganizujesz otwarcie sezonu w przyszłym roku, może wtedy załapiesz o co chodzi...... Dobrze , że masz odwagę powiedzieć to ja, a reszta ludzi co dalej będzie się zasłaniać urwanym filmem ? Czegoś więcej osobiście spodziewałem się po afrykańskiej braci. Nabroić się zdarza - trzeba jeszcze dorosnąć do odpowiedzialności
Kazmir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Podsumowanie sezonu 2013 Carlos Inne tematy 19 18.02.2014 20:31
zakończenie sezonu ablos78 Imprezy forum AT i zloty ogólne 14 18.09.2009 00:02
BYLO: O zakonczeniu sezonu w Afryce, JEST: Pogaduchy giziu Inne tematy 14 24.07.2008 20:03


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.